החזירו לי עוברים-נקווה לטוב

החזירו לי עוברים-נקווה לטוב

יום שישי האחרון החזירו לי 3 עוברים מוקפאים מתרומה מקייב באסותא תל אביב
הרופא אמר שהם במצב טוב בסך הכל אבל לא להיט בראש!
2 עוברים עם 5 תאים ואחד לא מדהים 3 תאים...
נתוני פתיחה לא מדהימים!
לוקחת מיקרופפרין הרופא אמר שה עוזר בקליטה וזה עושה לי בחילות וכאבי בטן הכדור הזה..
והיום הרגשתי כאלה זצים בבטן התחתונה.אני כבר לא מפרשת יותר סימנים לא לכאן ולא לכאן,פעם שעברה הכל הלך חלק- יופי של עוברים וכל הסימנים ובטא ראשונה של 313 והכל הלך נפלא אבל לא התפתח העובר והייתה גרידה קשה...

נקווה לטוב הפעם..............

מחזיקה אצבעות ובאמת אין טעם

לחפש ולפרש סימני גוף למינהם. מה שכן, הבטא הקודמת, למרות שלא התפתח הריון תקין, מעידה על כך שהכל תקין ברחם.
מאחלת לך שהימים הבאים יעברו בקלות ובמהירות ובהצלחה!!!!!

אילי43

New member
טיפה אופטימיות מכאן...........

בעבר לפני 3 שנים היתה כאן מטופלת שהעוברים שקיבלה לא היו מדהימים בכלל (רצו לזרוק לפח).
בסוף החזירו 4 עוברים. אני זוכרת שכל הפורום פה כעס, כתבו לה מה את פח זבל שמחזירים לך 4 עוברים כאלה בבת אחת.
2 עוברים נקלטו (בן ובת) והיום הם בני שנתיים וחצי. אז אם זה העיתוי שלך תהיי אופטימית ותאמינייייייייייייייייייי ש ת צ ל י ח י .

בהצלחה

מה שלא מצליחה להבין...

מה שלא מצליחה להבין זה שהתחלנו תרומה עשינו לא טבעי יענו עם הורמונים וקיבלנו טריים בארץ ולא עבד!
סיבוב שני עם מוקפאים על טבעי עם רירית מעולה נקלט היה שק הריון אבל לא המשיך להתפתח ונפל
החלפנו תורמת ושוב סבב טבעי שוב הגענו עד שק הריון ואז לא התפתח וגרידה,מה שלא מבינה זה רחם נקי תורמות צעירות וזרע תקין איך פעמיים זה התפתח לשק הריון ואז לא ממשיך להתפתח ומתורמות אחרות!
עשינו בדיקות מעמיקות לזרע כי אמר הרופא אולי הזרע יש בו בעיות ובדקנו מעבר לבדיקה הרגילה שזה הלוספארם הכל תקין וגם בדיקה גנטית שגורמת להפלה אצל הבעל קריוטייפ וגם יצא הכל תקין אז לא מבינה איפה הבעיה?!
עכשיו מחכה לבטא דם יום ג הבא -עשינו עכשיו שוב אותו סבב טבעי ואחלה רירית(9) נקווה לטוב..בראש אופטימים אבל מפחדים ששוב התסריט יחזור על עצמו..די מתסכל...אם לא יצליח הפעם יש עוד 2 מוקפאים ואם לא יעבוד זהו נעצור ופונדקאית גי יש גבול לכמה לנסות...אבל אמן וזה כן יצליח :)

בשורות טובות!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה