החזירו את ג´יילס

• פותח הנושא nerf
  • פורסם בתאריך

nerf

New member
החזירו את ג´יילס../images/Emo58.gif

קודם כל: שלום לכם! ועכשיו: החזירו את ג´יילס!!!!!!!!!!!!! העונה ה6 לוקה בחסר, איפה המבטא הבריטי (האמיתי - לא זה המזוייף של ספייק), איפה הקסם, איפה הריפריות? ומאיפה הכסף של באפי מגיע? והתירוץ הזול הזה:"אני עוזב כדי שאת תגדלי להיות אדם חזק יותר?" נו באמת! דרכ"ג שמתם לב שבאפי ננטשת שוב לטובתה האישית.

shlomihagu

New member
בקשר לג´יילס...

קודם כל, תרשמו כותרת אם יש ספויילר. ג´יילס עזב את באפי לתמיד (אולי הוא יחזור לאיזהשהו פרק או שהוא יחזור לעונה 7), אבל יש לו את הסידרה שלו "הצופה". מישהו יודע אם הסידרה כבר שודרה בבי.בי.סי ואם הולכים לשדר את הסידרה בארץ?

T e M i S

New member
תשובה!../images/Emo129.gif

אני חדשה ואני מעריצה גדולה של באפי ובמיוחד של ספייק ועכשיו בקשר לג´יילס הסידרה שלו עוד לא שודרה אם אני לא טועה ואני יכולה להבטיח שעד כמה שזה עצוב אין כמעט סיכוי שזה יגיע לארץ לפחות לא בזמן המאוד רחוק

Lizz

New member
ripper

עוד לא צולמה ממש וכל מכתב לביביסי מקבל תשובה מנומסת שטוענת שאף אחד עוד לא חתם על שום דבר... לא שזה מפריע לי לקוות :) מה שכן, באחת המיילינג ליסטס שאני מנהלת החליטו קבוצה גדולה של אנשים ש"ג´יילס הלך לגור עם איתן ריין באנגליה והם מבלים ונהנים ולכן אין לנו זכות להתלונן".... :) אם זה מעודד אותם, ואותי, ואולי גם מישהי\מישהו פה... אז הכל לטובה :)

psynation

New member
בקשר לשידור של הסדרה (בקשר לג´יילס)

קראתי שיש סיכויים די גדולים שהסדרה בכלל לא תגיע לארה"ב (!). ואם היא לא תגיע לארצות הברית, מה הסיכויים הגדולים שנזכה לראות אותה בישראל?! תראו כמה בעיות עשו עם השידורים של הסדרה האם (והגדולה מכולן). בינתיים נסתפק "רק" בשידורים של באפי עם תרגום סוף סוף. הספירה לאחור החלה? עוד 10 ימים בערוץ "ביפ". דרך אגב, הרעיון של ג´יילס שעובר לגור עם אית´ן ריין יכול להתפתח יפה! כמובן זה תלוי איך יפתחו את זה
ורק כדי להבהיר את עמדתי: אני מתנגדת לכל ספין אוף חדש!!! אחרי שעיכלתי את אנג´ל. סדרת אם, וסדרת בת אחת הן בהחלט מספיקות. נ.ב: אם פעם ראיתם הודעה "שלי" שנכתבה בלשון זכר- תדעו שהניק שייך לאח שלי.

RIPPER

New member
אני בכלל שמעתי

שגיילס עוזב כדי לצלם את הסדרה ואחר כך חוזר

T e M i S

New member
rippy../images/Emo98.gif

אני הבנתי שהוא חוזר לפרק אחד אבל מה אני יודעת

Cyber Cat

New member
לכו תדעו, אולי...

...ערוץ 1 יקנה אותה ויתקע אותה ב-23:00 בלילה בימי רביעי בלי להגיד לאף אחד, ובלי פרומו אחד לרפואה. הם נוהגים לקנות סדרות של ה-BBC, וגם לא ליחצן את הסדרות שהם משדרים. לפחות אפשר לקוות. אולי תוך 10 שנים זה יגיע ל-BBC Prime? Not bloody likely! Love Cyber Cat

למעלה