החוש השישי/אינטואיציה

mga-abir

New member
החוש השישי/אינטואיציה

ברצוני להמליץ על ספר שיזרע אור על שאלות רבות בנושא איטואיציה. יש בו חומר המבאר את המסרים שאנו מקבלים.את הכלים שברשותינו.ואת היכולות האמורות לחולל תמורה בחיינו.לא אוכל לספר את הספר אולם אביא דוגמאות שקרו לי בשלושת הימים האחרונים.ההסבר לכך גם מבואר בספר.למרות שאין קשר למה שאני חויתי כדבר בפני עצמו(התופעה-האיטואיציה)מהי האינטואיציה והטלפתיה,ראיית העתיד והעבר.רבים סוברים שאין עתיד ועבר.ככל הנוגע לנו אין ביכולתינו לחיות עבר ועתיד,אך נוכל תמיד לקדם את הבאות ולהעזר בעבר.זהו קשר אמיץ להמשך קיומינו. ולספורי. הייתי באזכרה בבית עלמין ובקשתי את עצתו של הרב שהייה במקום בנושא לימוד קבלה מסורתי.הוא דחני בשלילה,אולי למראי איני יודע וטען שזה לא בשבילי וזה לא מיועד סתם ללימוד.ספרתי לו על יכולותי והוא העמידני במבחן..מה הינך יכול לראות עלי??שאל.זה היה מפתיע וקשה וכאשר אמרתי לו שהיתה לו חולשה הנובעת מאימוץ מחשבתי הוא אמר,אף פעם לא הייתי חולה.למרות תחושתי שלא כך היה מאחר וראיתי הילה כחולה אופפת את ראשו.הוא התעקש ושאל:נו מה אתה רואה??ואז "ראיתי"את רגליו במין סדים זוהרים בזהב.השבתי לו רגליך ירפאו. הוא נעצר הלום,הסתובב לחץ את ידי ואמר:זאת רציתי לשמוע.לאחר מכן לקח ממני טלפון ומסר שימצא לי מישהו שילמדני. מקרה שני הבטתי על אדם זר ואבחנתי בראיית רנטגן שיש לו משהו מתכתי לרוחב חזהו וידו הימנית אצבעותיה פגועות.הוא אישר שבחזהו ישנם שני קוצבי לב וידו אינה מתפקדת,מאחר ועבר אירוע מוחי. ביום שישי,אתמול הייתי אצל חבר ולפתע "ראיתי"צמיג מתפוצץ,צמיג אחורי ימני.אמרתי לו אחד מחבריך היום התפוצץ לו צמיג במכונית.צמיג אחורי ימני.מיד הוא התקשר לחברו ושאל איזה צמיג התפוצץ?והנ"ל אישר שזה היה אחורי ימני.ממש ראיתי זאת בראייה פנימית. ערב לפני כן נסעתי עם קרוב משפחה בערב ולפתע אמרתי לו היזהר אני "רואה" ילדים רצים.מיד כשסיימתי את דברי חצא את מסלול המכונית ילד שיצא מחצר ביתו.נסענו בתוך סימטה שדלתות החצרות נמצאות על הכביש(שביל סלול) ללא מדרכה.הוא הספיק לבלום והילד ניצל מפגיעה.הוא הודה לי ואמר אם לא היית מזהיר אותי לא הייתי מספיק לעצור. אלו היבטים של אינטואיציה ולכל אחד יש אותם,אלא שאינו מייחס לכך חשיבות.אנו משדרים מצוקות והינן נקלטות על ידי מתווכים (כמוני) כאשר יש מצב לא תקין אפילו של עצם דומם כמכונית.נקבל מסר. ביום חמישי ישבתי לקרוא ולפנות בוקר עפה לה חיפושית על רגלי.לכאורה דבר סתמי.(פרת משה רבינו/חומייני)השעה היתה שתיים וחמישים.בבוקר דברתי עם חברי השוטר ואמרתי לו הבט (הוא אינו מאמין בדרך כלל)ביום שישי בשעה שתיים וחמישים יקרה משהו על יד כביש רחב עם גשר במקום סגור,אולי עם כיפה עגולה.משהו לא טוב.ניסיתי לנחש ואמרתי לו אולי באיזור הרצליה פיתוח אולי אחר בכך נסתיימה השיחה. ביום שישי הודיעו שבאותה שעה נתפשה אשה עם מטען חבלה במקום די דומה לתיאור,אך בתחנה המרכזית.כאמור ידיעה מוקדמת על הצפוי בעתיד,בנוסף לשעה מדוייקת.תופעות אלו מתרחשות כל הזמן.הנני ממליץ לאלו שאינם יודעים או מאמינים,לקרוא קצת ולהבין.אולי גם אני אכתוב פעם על כך. שם הספר החוש השישי/מאת גייל פרגוסון כיצדלפתח את הכושר האינטואיטיבי ולהפעיל אותו בחיי היום יום. בהוצאת מטר.ברצוני להוסיף שכישורים אלו מתפתחים עם השנים ונלמדים באופן אישי. אין לשלול את התחושה המוקדמת,הידיעה המקדימה,הפעולה הנכונה המבוצעת לעיתים ללא הסבר.כל זה קיים ללא ישויות כל שהן.אנו קולטים את התדרים של חוסר האיזון במצב כל שהוא ואת המסר לתיקונו.או כאזהרה מוקדמת כיצד לפעול.אנא שפרו את חייכם באמצעות מנגנון מופלא זה. בברכה אביר

mga-abir

New member
אזהרה מוקדמת

לפני שלוש שנים שאלתי אשה אם אינה סובלת מכבדה(כבד). היא ענתה שאין לה בעיה רפואית.למרות שאני חשתי שמשהו לא תקין,למשמע תשובתה חשבתי לי:נו טעיתי. השבוע לאחר שלוש שנים אובחן אצל אותה אשה גידול סרטני בכבד וזאת לאחר שהופיעו לפתע כתמים כחולים על פני עורה (על הגוף)הענין בבדיקה.לא השתוממתי אך לא שמחתי על אבחנתי המדוייקת.לו היתה ניגשת אז כאשר אמרתי לה את מה שראיתי בראייה פנימית אינתואיטיבית יתכן והיתה נעזרת יותר ומקדימה תרופה למכה.אין לזלזל בתחושות או ידיעות הפוקדות אותנו למרות שאין הדברים נראים כמצאותיים. הרמז או המסר מגיע לפני הזמן על מנת להתריע.אנא שימו לב למסרים שהינכם מקבלים.לא תמיד הם שלמים אלא מתומצתים.לעיתים במילה או תמונה.אין צורך במדריך גופני שיגיע לשם כך.לי אין שום מדריך מכוון אני אישית "רואה" את הדברים לכל אחד הדרך שלו.היו ערים כדברי בודהא בברכה אביר

mga-abir

New member
החסר

כמו ברוב הפורומים,ובהרבה ספרים אין נגיעה אישית הבאה ומבהירה לנו כקוראים את החויה.לו היה כן אפשר לעשות זאת מתוך רצון טוב לחלק ידע ונסיון ואפילו אם אין הוא ממקור ראשון,היה אפשר להאיר את עיני המחפשים למצוא את התשובות.אין אנשים מחוברים ואנשים לא מחוברים.יש אנשים שאינם מגיבים בגלל סיבות רבות.אמונה חסרה,ידיעה חסרה,חשיבה אנליטית,תדמית ועוד.לכן על כל אחד שחש מחויבות מוסרית או רוחנית כל שהיא,או שעטוף הוא תחושת שליחות למען שיפור המצב בעולמינו חובה היא לו לחלק מידיעותיו.גם ישו היה אדם רגיל בתחילה,גם משה,גם בודהא.אף אחד לא נולד מלאך.אין צורך להיות או לאמץ דרכים או דעות הרווחות אצל הכלל.אם מישהו חש ויודע אחרת יביא נא את תפיסתו לעיון,אין לדעת למי יוכל לעזור מידע זה. בברכה אביר

Tal_Ya_Tal

New member
היי אביר../images/Emo13.gif

כמוך, אני מאמינה מאד בחוש השישי, שהוא חוש ככל החושים האחרים. ואני סבורה, שכולנו ניחננו בו. א ב ל, כפי שישנם אנשים שיש להם שמיעה אבסולוטית, לעומת אחרים, ששמיעתם רגילה וכפי שישנם אנשים שהם יותר חדי עין מאנשים אחרים, וכפי שישנם כאלה שחוש המישוש שלהם מפותח יותר, או חוש הריח מפותח יותר, או חוש הטעם... כך ישנם כאלו, שהחוש השישי מפותח אצלם יותר. (יתכן שפתחוהו בחיים קודמים) הדרך היחידה לפתוח החוש הזה, לדעתי, הוא: להיות מודע. להיות ער. (כפי שבאמת אמרת.) א ב ל, היות שהחוש הזה, הוא יותר חוש רגשי מאשר פיזי, הוא תלוי בהחלט במצב הרגשי שבו מצוי האדם החש אותו. כאשר האדם שרוי בפחד, המידע שהוא יקבל, יהיה בעקר על אסונות ודברים מפחידים. כאשר הוא שרוי בשמחה, הוא יקבל מידע על דברים ההופכים אנשים למאושרים
;-] יכול להיות שאתה מועיל לאנשים כאשר אתה מתריע על דברים שעשויים להתרחש. א ב ל, כמו שאומר דון חואן, מי אמר שכאשר אתה עוזר לנמלה לעבור לצד השני של הכביש, הואלת לה? מה אם תגיע לשם משאית ותמחץ אותה למשל?!?! זוכר את הסיפור של האיכר, שאף פעם לא שפט שום דבר אם הוא ´לטובה´ או ´לרעה?´ אם אינך מכיר, אספר אותו
L&L TALYA

mga-abir

New member
שאלה לי אליך

מדוע אם כך נקבל מסר כזה? לא במקרה מתקבל מסר כלשהו ואם אנו בידיעה שקיימת השגחה עליונה מכוונת,נסמוך על כך ואם לא,אזי כל התקשורים למינהם שווים כקליפת השום.כל הרוחניות הינה מערך של ספקולציות של המוח לשם רווחה אשלייתית מוטעית,הלא כך? האם אנו זקוקים לידיעה שמעבר בעת מתן סיוע כלשהו בזמן נתון? האם עלינו לרדת לפרטים שאולי אינם מובנים לנו דיים על מנת לקבוע מה וכיצד לנהוג. פעם התראתי על תקלה חשמלית בבית מסויים. הצבעתי על המיקום המדוייק למרות שלא הייתי במקום לפני ואחרי,הכל באמצעות הטלפון.פשוט "ראיתי"את הבית נשרף כתוצאה מקצר חשמלי.הדבר אושר ואכן היתה בעייה חשמלית שלא התייחסו אליה במלוא הרצינות והיא נזנחה. שאלתי:האם היה עלי לשתוק. כסיפור הנמלה. או כפי שקרה אתמול בעת שהזהרתי את קרוב משפחתי ואמרתי היזהר אני "רואה" ילדים רצים,ולאחר רגע ניצלו חיי ילד שרץ במפתיע.איני טרוד בשאלה אם זה נחוץ אני פשוט יודע שעלי לפעול למען הענין. איני מסכים לתפיסה של לא להתערב בגלל שאין אנו יודעים,אנו מתערבים בגלל שאנו יודעים,לא כל אחד מקבל את ההבנה לידע זה.דון חואן עם כל הכבוד ועם שמו העולמי,לא טען שהוא יודע את הכל הוא אמר את דעתו מתוך ניתוח ושיקול לענין התערבות בחיים. זכורה לי הפעם שהייתי במשטרה על מנת להתריע על הפיגוע בקו חמש בדיזנגוף חלמתי אף את מספר הנפגעים. זכורה לי הבעתו המלגלגת של השוטר למשמע דברי.בטוח אני שהרהר בכך שנית לאחר האסון. על מי אנו שנחליט שלא לעזור משיקולים שאין אנו יודעים את סיבתם.אנו פועלים על סמך תחושותינו ולרוב אינן משקרות,נכון? בברכה אביר

mga-abir

New member
דבר נוסף

ברגע שאנו מערבים שיקולי מה וכיצד,אנו מערבים את האינטלקט שהוא מחוץ לתחום מתן החלטה בנושא זה.הרי אין הגיון שכלי בדרך קבלת המסרים.מדוע נערב את השיקולים שהצגת?בנושא. קיים מצב יותר ראלי הייתי אומר. לעיתים מקבלים מסר שאומר נהג כך וכך.זה ממש נוגד את ההגיון ולמרות זאת,הדרך הנכונה היחידה היא דרכו של המסר. בברכה אביר

eli-g

New member
דרך המסר

אני מסכים עם דעתך אך ניראה לי שקו המחשבה שלך שגוי דרך המסר היא לא תמיד הנכונה ובטח לא היחידה

Tal_Ya_Tal

New member
גם אני התרעתי פעם על פיגוע אפשרי ../images/Emo41.gif

וזה אפילו נלקח ברצינות... לא זו הפואנטה. אתה מתיחס אל המסר, כאילו מישהו ´שולח´ לך אותו. אתה משחק כאן תפקיד פאסיבי. אני טוענת, שאתה פשוט מתביית על מראה עתידי (כי הלא, אין ב א מ ת עבר, הוה עתיד. הכל קורה בו זמנית ורק אנו חווים זאת בדרך ליניארית.
מה שאני אומרת, זה שאם יש לך רגישות, כמו לאדם עם שמיעה אבסולוטית, בודאי שתשמע כל צליל צורם. אך הוא יצרום לך, רק אם תהייה מכוונן לכך. זאת אומרת, שמצבך הרגשי יקבע, אם זה יפריע לך מ א ד , או לאו.
אתה תופש את העולם, דרך הרגשות שלך. אני משתדלת לתפוש את העולם דרך ראייה רוחנית, מנותקת מרגש ושיפוט ואולי בשל כך, א-ת-ה הוא זה שמקבל ´מסרים´ ולא אני?!?!?! צדקת שכל אחד מקבל הבנה לידע הזה. כל אחד עושה מה שהמצפון שלו אומר לו. אולי אתה חושב שהצלת מישהו ואלוי לא?!?! הניגוד בין הדרך שלך לדרך שלי, איננו נובע מן השכל, אלא מאי שפיטה
וכבר דנו בכך זה מכבר
L&L TALYA

mga-abir

New member
יכולת הקליטה ודרכה.

איני קולט מתוך רגישות.הנני "רואה ממש.יש כאלו ששומעים,יש החשים,ויש מרגישים.אני מפעיל ראייה ומגשש. איני מחכה למסר לעיתים אני מאתר ביוזמתי. כאשר תאמרי לי הייתי בבנק,מיד אראה את מנהל הבנק ואת מצבך בחשבון.לעיתים בצורה מדוייקת לעיתים כצל ועננה צבעונית או צורה משונה.היתר תלוי בפרשנות.כך שאין כאן מקום של החלטה.כאשר אני נוסע לאט במכוניתי בצורה איטית זה מתוך ידיעה ודאית שמשהו עומד להתחולל,ועלי להיזהר.לעיתים אני גם רואה את הסיבה כסוג מכונית וצבעה.דבר נוסף המחזק את צדקת תגובתי הוא,שלעיתים בד בבד עם האבחון מגיע גם פתרון לבעיה ומכך אני מסיק שעלי ליישם זאת.קצת לא מובן לזה שאינו נוגע. בברכה אביר

mga-abir

New member
Tal_Ya_Tal שאלה

לטענתך בדבר אי ההתערבות לכאן או לכאןאשאל מדוע מגיעים המסרים??סתם כך?? בברכה אביר

Tal_Ya_Tal

New member
OK, אביר, ../images/Emo42.gif כבר שאלת וכבר

OK, אביר,
כבר שאלת וכבר עניתי. ראשית, הודית בעצמך, שאתה הוא זה הבוחר לראות
אבל מי ערב לך, שמה שאתה רואה, הוא האמת? זה שאחר כך אתה חווה את מה שראית? הקורס בניסים אומר בשיעור הראשון: " כל מה שאני רואה... אין לו משמעות" ובשיעור השני, הוא אומר: "אני נתתי לכל דבר שאני רואה, את המשמעות שיש לו בשבילי" ובשיעור השישי, אומר הקורס בניסים-שהוא מבחינתי החומר הגבוה ביותר (שניתן לאחרונה), עלי אדמות: "אני מוטרד מפני שאני רואה משהו שלא נמצא" שיעור שבע: "אני רואה את העבר בלבד".שיעור שמונה:"שכלי מוטרד במחשבות עבר" ושיעור תשע אומר:"אינני רואה מאומה כמו שהוא עכשיו" ושיעור שתיים עשרה: "אני מוטרד מפני שאני רואה עולם חסר משמעות" ושלוש עשרה:"עולם חסר משמעות מוליד פחד" וכך לאורך כל הקורס. אם תבין זאת, תבין את תפישתי.
אולם אני מודעת לכך, שישנם שיחלקו עלי
L&L TALYA

mga-abir

New member
הפחד נובע בגלל (Tal Ya Tal

הפחד נובע בגלל המשמעות שאנו "מדביקים" לכל דבר ואם זה דברו של הקורס בניסים שיבורך המאמין בכך. יתקן כל מי שחש מקולקל יואר כל החש חשוך ומבקש

א פ י

New member
טליה - כבר מזמן למדתי שעם תחושות

והבנות של אחרים לא מתווכחים - אין דרך או אפשרות להעביר למישהו אחר את שהוא לא חווה. זה פשוט הופך להיות דו שיח של חרשים. כל שאספר אוכל לספר רק לאדם שחווה את שאני חווה - מעבר לכך - כלום. אפי

mga-abir

New member
כאשר זה ויזואלי

כאשר זה ויזואלי(המסר)אין מקום לרגש באותו רגע אין קשר בינהם.כך זה אצלי לפחות.כל הויתי היא המסר באותם רגעים. וזה לא חוש רגשי בברכה אביר

BomberMan

New member
אני בדיוק עכשיו קורה את הספר

בדיוק לפני כמה ימים לקחתי אותו בספריה, צירוף מקרים נחמד :)

mga-abir

New member
בספר זה

בספר זה מתמקדת הסופרת בדרך שהיא קולטת את התוצאים.אצלה זה שמיעתי. ניתן "לשוטט"בכל מקום ופינה ולאתר מצבים.יש לתרגל זאת.לצאת "למסעות" אל מקומות קיימים ולנסות לראות ממש.אין סוף אפשרויות.הפעלת ראיית רנטגן לא רק על אנשים,אלא על רגשותיהם וכן על עצמים וצומחים.כאמור עולם ומלואו.טעויות יתכנו כאשר אין מפרשים,כאשר ממהרים לפענח,כאשר ההחלטה פזיזה.כמו בחיים הרגילים.לכן לא נפעל בפזיזות.אני בעמוד 212 ומוצא המון דברים שגם אני חווה אך קצת אחרת. בברכה אביר

למעלה