החוצפה של הטינופות מגוגל

אני עדיין עובד (במשרה חלקית) כמתכנת, מהבית דרך VPN, ולכן "בלי מחשב" לא כל כך יסתדר לי

כמו כן, אני פותר בתור תחביב בעיות תכנות, וגם זה לא כל כך הולך "בלי מחשב"

מכיון שאני משתמש במחשב כבר לא מעט שנים, וגם משחק לרוב בכל מיני משחקים קלים, אז אני מקבל כל הזמן כמות א ד י ר ה של פרסומות, כמו כל אוכלוסיית כדור הארץ, ואני יכול להעיד בוודאות שהצפה מסוג זה לא נחתה עליי מעולם, לא לפני המקרה המדווח, ולא לאחריו

freehappylife

New member
נשמע כמו באג

כנראה שלקח להם זמן לקלוט את התשובה שלך וליישם אותה.
העיקר שזה קרה בסוף...

החוצפה של הטינופות מגוגל

תוך כדי גלישה במשחקים קופצת פרסומת מגעילה של גוגל, אני סוגר אותה, גוגל שואל מדוע אני סוגר אותה, אני עונה שאינני מעוניין בפרסומת זו, גוגל סוגר אותה ומבטיח שישתדל לא לפתוח אותה שוב, וכעבור מספר שניות פותח בדיוק את אותה הפרסומת.
חזרתי על פעולה זו כ-20 פעם במשך הערב, והכל חוזר בדיוק: הפרסומת (בדיוק אותה הפרסומת) קופצת שוב ושוב, גוגל מבטיח להשתדל לא לפתוח אותה יותר, וזה מתגלה פעם אחר פעם כשקר גס במצח נחושה.
אין אפשרות לרסן את הגוגל השחצן הזה?!

upmarket

New member
פופאפ עם פרסומות של גוגל

הי, דווקא גוגל היא השוטר הטוב ובמקרים האלו מקפידה למנוע עודף הקפצות של פרסומות במוצרים השונים. ומכיוון שאין לי מושג מה חווית אני יכול רק לנחש שבעלי האפליקציה הגישו פרסומות ופעלו באופן אגרסיבי.
אם אתה ממש מתעקש לא להיחשף לפרסומות אתה תמיד יכול להתקין חוסם פרסומות. אבל אחר כך לא להתלונן שבעלי אתרים ואפליקציות דורשים לרכוש מנויים בתמורה לתוכן.

מה זאת אומרת "אין לי מושג מה חווית"?!

נדמה לי שתיארתי בבירור "מה חוויתי".
ואם "אין לך מושג", מדוע היגבת?

ובכן, אחזור שוב:
א. לא דיברתי על פרסומות בכלל (שזה נושא לכשעצמו), אלא על הצפה: על הצגת אותה הפרסומת ללא הפסק, אינספור פעמים במשך שעות רבות.
ב. דיברתי על ההבטחה השקרית של גוגל "נשתדל לא להציג שוב מודעה זו", הבטחה, שאיזה מאה פעמים החזיקה מעמד בדיוק 5 שניות!
ג. למחרת, ברגע מסוים, ההצפה פסקה לגמרי! בבת אחת! מאז עברו כבר מספר ימים, והפרסומת הנ"ל לא חזרה אפילו פעם אחת.

למעלה