החוליה החלשה-החומרים ש-סיבוב 6

החוליה החלשה-החומרים ש-סיבוב 6

סתיו מסוכן ירד-ואתם מוזמנים להמשיך ולהשפיע: החומרים שמהם עשויה האהבה נערת חלומותיו רוחות רעות שיר לאישה השנייה זאת את מה תעשי אהבתי אותה פעם אוהב אותה עכשיו

אוהד,

אני מצטערת שהמשחק לא לרוחך, אבל אני חייבת להוסיף באותה נימה שכמעט בכל אחד מהסיבובים במשחק הזה,כשכבר הגבת-זו הייתה הערה שלא תרמה שומדבר חיובי למשחק,זה היה כדי להעיר הערה צינית כזו או אחרת, ולי באופן אישי, זה מאוד לא נעים. לא מתאים לך המשחק-אל תשתתף, אף אחד לא מכריח אותך, ואם אין לך משהו לעניין להוסיף-אז גם אין שום סיבה שתוסיף, לא כל הזמן צריך לשמוע כמה לא בא לך על זה, שמענו את זה פעם אחת ואין צורך להמשיך ולהגיד את זה בכל פעם, ויותר מזה, לא ראיתי שהצעת משהו אחר לרווחת הפורום-אתה חושב שהמשחק משעמם?אתה חושב שמיצינו? אוקיי, אבל בוא ותביא משהו אחר לשולחן, לעמוד מנגד ולהגיד "זה לא מתאים" ו"זה משעמם" זה נורא קל, וכל אחד יכול לעשות את זה. יש לך ביקורת-שלפחות תהיה בונה או לחילופין, כמו שאמרתי-תציע הצעה אחרת.אם זה מתאים לכולם וישמור על הפורום פעיל-תפדל, אני אפסיק את המשחק, אני ממש לא אלחם עליו בציפורניים, בעיניי זה נחמד, זה משתף הרבה אנשים ולפחות עד הכמה ימים אחרונים, אנשים עוד הראו השתתפות פעילה בו.

glitter8

New member
החומרים שמהם...וכו'

ומזכירה לכם שעוד אפשר להשתתף ולזכות בדיסק!

למעלה