החוויה הנוראית

1אביטל

New member
החוויה הנוראית

לפעמים זה חוזר אלי...אני רואה את כולם בסלון...אני שומעת בכי...אני מצתמררת. זה היה לפני שנה וחצי...היה לי יומהולדת...הייתי בת 15, כל האחים באו לשבת כדי לחגוג לי. אחותי נסעה לקנות לי בלונים,ישבנו כולם בסלון...ואז נשמע צילצול הטלפון...הטלפון הנוראי...שבו בישרו לנו שחבר של אחותי נהרג בהר דוב...אימא שלי צרחה-אח שלי חיבק אותה... אני כולי רעדתי,שני האחים שלי מהר נסעו לאחותי שהיתה בחנות...בנתיים היינו בבית חיכנו,ידענו שכשהיא תבוא זה יהיה הדבר הכי נוראי.אמא אמרה לנו שאנחנו חייבים להיות חזקים! כשהיא הגיעה זה לא היה בכי חזק...זה היה צרחות,את השבת הכנסנו ועדיין כולם בוכים...השבת הזאת היתה נוראית ומגעילה...ואני ילדה בת 15 לא יודעת מה לעשות עם עצמי. הלוויה היתה חויה, שאני בתור ילדה בת 15 אף פעם לא השכח איך התנהגתי שם. האחים הגדולים שלי ואבא שלי היו מקדימה עם אחותי...ואני הייתי עם אימי טיפה יותר מאחורה...היו שם מאות של אנשים,השמים בכו איתנו,אני בכתי כמו משוגעת וכשאחותי הספידה אני כמעט התעלפתי, אימא שלי היתה כל הזמן לידי חיבקה אותי...אח שלי גם בא אלי.כל הזמן שהיה לצידי חיבק אותי ואת אימי. בסוף ההלויה מהר הלכתי לאחותי,לחבק אותה,היא גדולה ממני בארבע שנים,אנחנו אחיות ממש טובות וממש אוהבות ולראות אותה ככה,בוכה וצורחת זה היה לי ממש קשה ומכאיב! עכשיו עברו שנה וחצי אבל את הימים האלו אני בחיים לא השכח!!

../images/Emo41.gif

היה מכאיב לקרוא, ומתארת לעצמי שעוד יותר מכאיב לכתוב... מצמרר וכואב. ברוכה הבאה, ומקווה שעוברים ימים פחו כואבים

Efrat*

New member
אביטל..

מקווה שתתחזקי מכל הנורא שעבר עלייך.. מצטערת מאוד, עבור הכאב הזה, לך לאחותך.. למשפחה
אפרת

גרמת לי לבכות.

סתם כי אני נזכרת בחברות של המתים האלה.. סתם כי אני נזכרת בחברה אחת של מת אחד. ובהספד שלה. בהלוויה שלו. ..

מורני !

New member
../images/Emo41.gif

כשאחי נהרג חשבתי רק על החברה שלו. איך לספר לה מה להגיד לה.. כל ההלוויה והשבעה חשבתי רק עלייה - שהיא בסדר.. שלא תתמוטט. היום זה צורם לי. למה התעמקתי בה? למה לא בהורי? באחיי? בי? אולי בגלל זה צורם לי שבכל ההודעה לא הייתה מילה על הוריו, משפחתו.

רותי ב.

New member
עצוב לקרוא

על חוויות כאלה... ודווקא ביום הולדת לשמוע דבר נורא שכזה, ועל אחותך אני חושבת, ועל משפחתו כולה.... וכל כך הרבה סיפורים כאלה בשנים האחרונות, וכל סיפור מכאיב בלי סוף, לכל כך הרבה אנשים... ועל ילדות כמוך, שצריכות לעבור חוויות כאלה, בכלל נגמרו לי המילים.

מיכל..~

New member
טולי

אוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני אוהבת אותך המון המון המון תדברי איתי טוב? אוף.. עשית לי לבכות עכשיו [אני בוכה]
חזק חזק אני איתך, תמיד תמיד תזכרי את זה..

למעלה