החדר השקוף עדכונים

davidforexampm

New member
החדר השקוף עדכונים

חברים יקרים בתום חודשיים של פעילות חשבתי שכדאי שאעדכן אתכם במצב החשבון בחדר השקוף של עודד שובל תודה לאל אנו מרווחים כ 26% על הקרן והיד עוד נטויה למען הסקפטים אני מצרף תצלום שמציג את ביצועי החשבון בברכה והצלחה דויד

מה ההפסדים בקרן הגידור שלכם? גם איתם תשוויץ

או רק עם חשבון קטנטן של 2000$? אם אני זוכר נכון קרן הגידור שלכם מנהלת הרבה יותר מ-2000 דולר והיא גם מתנהלת הרבה יותר זמן מאשר החדר השקוף ובכל זאת היא הפסידה להבנתי סכומים ניכרים השנה. למען הסקפטים כדאי אולי גם להסביר את ביצועי הקרן לצד ביצועי החדר השקוף. זה אפילו לא רעיון רע למען הלקוחות הרבים שהשקיעו בקרן הזו.

davidforexampm

New member
המספרים מדברים בעד עצמם

אישטוב אתה לא פעם אחת ציינת שלחשבונות קטנים יותר קשה להרוויח אז מה פתאום התהפכת עכשיו אתה סתם מפזר שטויות באויר לגבי קרן הגידור להגדרתך היום כלל פעילות המסחר שלנו מרוכזת בחדר השקוף והיא גלויה לכל בנוסף אני זוכר איזו הבטחה שלך לתרום סכום לא מבוטל לתרומה במידה ומישהו יציג חשבון ריווחי שעשה יותר ממספר פעולות בודדות ציינת אם אני לא טועה 100 עסקאות בחשבון השקוף כרגע יש 75 האם אנחנו עומדים בקריטריונים? אני מקווה לעשות שנה טובה לאיזו עמותה

scalar8

New member
אל תמהר

אישטובאחד דיבר על 3-5 שנים. אתה מציג חשבון של כמה חודשים. כמו שהוא כתב יכולה להיות שנה אחת טובה אבל בהמשך הכל ימחק, כפי שהרבה פה בפורום כבר יודעים. רק היום קראנו שאיזה משה זוסמן מבני ברק שניהל חשבונות מט"ח ברח ללונדון עם 50 מיליון דולר של חרדים שהפקידו אצלו להשקיע במט"ח. אולי כדאי שתתרכז במה שנפיפי כתבה עליכם ותגיב על מה שכתבה. ואם אתם באמת כל כך רווחיים אולי כדאי שתפצו אותה כפי שדרשה.

זה אומר שסגרתם את הקרן?

"אתה מציין שכלל פעילות המסחר שלנו מרוכזת בחדר השקוף" - איפה הלקוחות? הרי הקרן מנהלת ה-ר-ב-ה יותר כסף מ-2000 דולר של החדר השקוף... אגב מעולם לא טענתי שלחשבונות קטנים יותר קשה להרוויח ולכן לא התהפכתי.

napipi

New member
אתה נמצע במניה במעגל של המניה-דפרסיה

כשיבואו ההפסדים עודד יחזור עם התירוצים. "סנטה קלאוס התאבד, אז לא הייתי לגמרי במסחר", "יורד יותר מידי גשם" וכו'

9097991

New member
מסחר לטווח זמן

היי קוראים אני גם סוחר ולא פעם אחד מחקתי את החשבון המסחר שלי אני קורא ספרים ללא הרף על מט"ח ועדין לא ראיתי מה יותר טוב מסחר ליומי או שבועי שמח עם תענה לשאלתי ???

yair077

New member
אין בושה

היתי מציע לך לקנות קרן נאמנות אגרסיוית שמן הסתם אגרסיוית פחות ממטח ותקבל בערך אותם אחוזים על הקרן ותרויח שקט והרבה זמן מול המסך

למעלה