החדרת בלון לקיבה

החדרת בלון לקיבה

הסתכלתי בהיסטוריה של הפורום, ועד כמה שאני רואה לא התייחסו לעניין. האם מישהו מכם ניסה? האם מישהו יודע על זה משהו? היום קיבלתי המלצה (מרופא המטפל בי) לבדוק את הנושא. לא שלל טבעת אך ביקש שאבדוק האם זה יכול להיות במקום. מצאתי ברשת רק התייחסות כללית מלפני שנתיים. הפחידה אותי העלות 17000 ש"ח הגיוני? או טעות?

קודם כל תודה על התשובה והקישורים

כנראה שלא חיפשתי נכון ולכן לא מצאתי. אני משאירה בכל זאת את השאלה. האם יש מישהו שניסה בשנה האחרונה, או שיודע על מישהו שהחדיר בלון? השגים? עלויות? האם רק באיכילוב?

רחלי95

New member
דעתי בנושא

יכול להיות פתרון טוב לכאלו שיש להם BMI מתחת ל35 וגם לא בכול המקרים כי מדובר בתקופה קצובה בעלת נטייה לעלות בחזרה מה גם שזה ים כסף

ה BMI פחות מ- 35. יש לך מושג כמה כסף בערך?

שואלת את עצמי מה הסיכוי "ללמוד משהו" ולהצליח לישם אכילה נכונה בחצי שנה. כי הרי 30 קילו עודף זה ים בעודף ומעיד על הרגלי זלילה מרשימים.

רחלי95

New member
לא חמודה

לכי לפורום של ד'ר סובחי ותשאלי אותו פגשתי כמה שעשו אצלו בלון

תודה תודה. אעשה זאת ואם לא יצליח אתקשר

לאיכילוב ביום א' ואעדכן כאן. לא מזיק אף פעם שיש עוד מידע

yzab

New member
בלון

בפורום הזה לא מתייחסים לבלון, כי למעשה זה לא נחשב לניתוח. מבצעים את זה בכל מרפאת גסטרו, ולאנשים שכאן זה לא התאים (כי זה לשישה חודשים בלבד, וכשמוציאים אותו במקרים רבים המשקל עולה חזרה).

קובי d1

New member
החדרת בלון לקיבה

החדירו לי בלון לקיבה לפני 15 שנה אני מתאר לעצמי שיש היום שינויים בחומר שממנו עשוי הבלון מה שקרה אצלי שהיו לי צרבות איומות ואחרי שבועיים הייתי חייב להוציא את הבלון ובזה נגמר הרומן שלי עם הבלון. סופשבוע טוב קובי

ד קובי

New member
בלון קיבתי

הטיפול בבלון לא נמצא בסל הבריאות ולכן עלותו גבוהה. לא מדובר בניתוח והוא מבוצע במכון גסטרו. הטיפול בבלון הוא זמני כי לאחר חצי שנה יש להוציאו, ואז לצערינו עולים בחזרה במשקל. למי שכיום לא עומד בקריטריון לניתוח מציעים לרוב מעקב דיאטה וטיפול תרופתי...

למעלה