החבר שלי מעוניין בזוגיות פתוחה אני פחות ניפתחת לרעיון איך נוכל להמשיך בזוגיות תקינה או לחלופין איך אוכל להיפתח לנושא?

Loove

New member
החבר שלי מעוניין בזוגיות פתוחה אני פחות ניפתחת לרעיון איך נוכל להמשיך בזוגיות תקינה או לחלופין איך אוכל להיפתח לנושא?

Loove

New member
כמה זמן אתם יחד?
8 חודשים אבל מתחילת הקשר דיברנו על הנושא הזה ידעתי שהוא רוצה מידיי פעם להיות עם עוד מישהי הוא כבר היה בקשר כזה בעבר רק שלי קשה המחשבה קשה לי לפרגן בנושא ואני פוחדת לאבד אותו

in bal1

Well-known member
אם מהתחלה עלה הרעיון אז כל הזוגיות שלכם היא לא רצינית מההתחלה.לי נראה שהבחור רוצה לחגוג ומשאיר אותך על אש קטנה.
תביני משהו.יחסים פתוחים זה משהו שלדעתי יותר מתאים לזוגות שכבר לפחות 10 שנים יחד ורוצים לגוון.

בדיוק, הרי למה הוא איתך ולא עם הבחורה בקשר הקודם שלו??? כי ההיא איבדה אותו, אם את מסכימה לו לשכב עם אישה אחרת את אלופה כי אני בחיים לא ארשה קשר פתוח, לתת לאישה שלי איבר אחר, מה שטוב לך אני מקווה שטוב לכם

Bella Lola

Active member
קחי בחשבון שאם לא תסכימי, תוך זמן מה תמצאי אותו בפורום "בגידות ואהבה אסורה"...
אז אם את לא רואה את עצמך מנהלת מערכת יחסים עם מישהו שבמקביל שוכב עם נשים אחרות, תיפרדי ממנו.
כי הוא הולך לשכב עם אחרות. בין אם בידיעתך, במסגרת זוגיות פתוחה, או ללא ידיעתך, במסגרת בגידה בך.
אם הוא כבר העלה את הנושא בפניי, זה אומר שזה בוער בו מספיק כדי להסתכן בפרידה ממך, אם לא תסכימי.

אין פה יותר מדי איך "להיפתח לנושא". או שאת רוצה לשכב עם שניים או יותר גברים במקביל ומוכנה שבן זוגך ישכב עם שתיים או יותר נשים במקביל או שאת לא.
את יכולה "לנסות", אבל ברגע שתתני לו את ה- OK לזוגיות פתוחה, אין דרך חזרה.

Loove

New member
האמת ניסו סווינג וזה לא כזה הלך גם כי אני לא פתוחה מספיק וגם אין לי עניין בנשים אז או שהאישה לא נתאימה לנו או הגבר לא מצאנו זוג שיתאים לשינן

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
האמת ניסו סווינג וזה לא כזה הלך גם כי אני לא פתוחה מספיק וגם אין לי עניין בנשים אז או שהאישה לא נתאימה לנו או הגבר לא מצאנו זוג שיתאים לשינן
ענתה לך במדויק Bella Lolla,אין שום סיבה שתעשי משהו שאין לך ענין בו,משיכה ועוד,ובטח לא לשכב עם גברים אחרים,מקווה בשבילך שהקשר הזה נגמר.

2vs2

New member
ההשפעה על אורח חיים של סווינגרים על חיי הנישואים תלויה על טיב קשר הנישואים טרם הכניסה לעולם זה. נישואים יציבים ואמינים יביאו הנאה מרובה וריגושים לקשר הנוכחי. לעומת זאת, אם הנישואים רעועים, במיוחד אם הזוג חושב שכניסה לעולם הזה תפתור את בעיותיהם הזוגיות יכול לזרז את האפשרות לסיום הנישואים ולא לפתור את הבעיות הקיימות.

החלטה לא משותפת של הזוג הנשוי להיכנס לאורח חיים זה, או כניסה לאורח חיים זה כפיתרון למשברים של בגידות ללא התמודדות עם משברים של כנות, אמינות ונאמנות בקשר הנוכחי (ללא קשר אם נשואים או לא). רק תגרור התדרדרות של קשר הנישואים.

הסיבה היחידה לאמץ אורח חיים של סווינגרים היא להעשיר ולפתח את חיי הסקס והגיוון שלכם כזוג, להכיר חברים חדשים ולא על מנת להחליף את הבן/בת זוג.

נקודת המפתח לכניסה לאורח חיים זה, היא שאתם צריכים להגיע להפנמה כי יחסי מין עם מישהו אחר חוץ מבן/בת הזוג הוא דבר תקין כל עוד מתבצע תחת הסכמות הדדיות.

אתם צריכים להרגיש שאורח החיים של הסווינגרים תומכת ומעשירה את חיי הנישואין שלך ולא באה להרוס אותם. מניסיוני, אני יכול לומר שגיוון, מימוש פנטזיות, סיפוק הדחף המיני, קבלת האינדיבידואליות בכל אחד מהגורמים מעלה את החשק המיני, משפרת את התקשורת וכתוצאה מכך מונעת בגידות.

זוגות שמנהלים את אורח החיים הזה לאורך זמן מדווחים: (1) התקרבות, התאהבות, במיוחד מיד לאחר פגישת מסיבה, בכך ש"הסווינג" היא הוכחה מחודשת למערכת היחסים והאהבה שלהם. (2) ביטחון וידע רב יותר לגבי טכניקות מיניות. (3) חיי חברה פעילים הרבה יותר. (4) הגברת הפתיחות והכנות בכל תחומי הקשר.

עבור חלקם, פעילות מינית הפכה ליותר טבעית ונורמלית, פחות חשוכה ומבודדת. השפעות נוספות שיש לאורח חיים זה הן הרחבה של המושג "מגדר", שהוא התנהגות מקובלת, עם מי, מתי ואיך. המסירות, הביטחון, האמון והאהבה הקשורים למערכת יחסים בלעדית הופכים להיות מקושרים למערכת יחסים לא בלעדית. לבסוף, התנהגות מינית והנאה מתחילים להיתפס כעוד היבט נורמלי של התנהגות אנושית, ומפסיקים להיות משהו שנעשה בחושך ובחדרים סגורים.

מחקרים אקדמיים מראים שסווינגרים בריאים יותר פיזית, מחוסנים נפשית ונישואים יציבים ומשופרים יותר בהשוואה לזוגות שמקיימים יחסי מין במסגרות חברתיות קונבנציונליות.

למעלה