הזרקות של הניפוח???

talush51

New member
הזרקות של הניפוח???

כואבות,איך בדיוק מתבצעת הזריקה?מישהו בבקשה יכול לתאר לי את התהליך הזה?

ד קובי

New member
הצרת הטבעת

הצרת הטבעת מתבצעת תחת שיקוף רנטגן, המנתח רואה את הטבעת ואת מיכל ההזרקה (הפורט) את לוגמת מחומר משקף (בריום) והמנתח דוקר את מיכל ההזרקה (פורט) ומזריק את החומר פנימה לטבעת. הפעולה לא כואבת וקצרה מאוד יחסית

היי טלוש

הפעולה באמת לא כואבת כמו שקובי כתב ולא משנה המיקום או בבית החזה או בדופן הצלע. לגביי התהליך בדיוק כפי שהוסבר קודם.

talush51

New member
כל פעם שצריך ניפוח,אצטרך ליסוע

לסורוקה?למרות שהניתוח מתבצע באסותא? כל כמה זמן בערך יש הזרקה?

ד קובי

New member
טלוש בואי נעשה סדר בדברים

הניפוח הראשון כחודש לאחר הניתוח יתבצע בסורוקה תחת שיקוף רנטגן. את הניפוחים הבאים אבינח יזמין אותך לאסותא על מנת לנפח, קצב ההצרות של הטבעת הינו אינדיבידואלי. ניתן להצר את הטבעת כל 3 שבועות עד חודש בין הצרה להצרה אך כל עוד ישנה הגבלה ונפח הארוחות הקטן אין צורך לבצע הצרה.

talush51

New member
תודה רבה רבה!!!

זה הזמן שלי להודות לכולם על מענה לתשובות והתייחסותכם אליהן,תודה על העזרה והתמיכה שלא האמנתי אקבל מאנשים שלגמרי לא מכירים אותי. זה מה שמייחד את האופי הישראלי שאין בשום מקום שבעולם. רק שתדעו,הניתוח בעצם היה מין הגשמה עצמית שתמיד חשבתי עליו וללא העידוד והסרת החששות-לעולם לא הייתי מבצעת אותו. אז אני מקווה שכשאשר יחול השינוי הגדול במראה שלי-אתם תהיו הראשונים שאודה להם!!! תודה תודה תודה

talush51

New member
אני מאוד מקווה

שהבוס שלי לא יהרוג אותי כל אחת לחודש כשאצטרך להיעדר לכמה שעות בשביל הניפוח. גם ככה אני די מחסירה בגלל כל הבדיקות

אורלי69

New member
בריום

האם שותים כמות גדולה מהבריום? כי שבוע שעבר עשיתי את הבדיקות רנטגן ששותים בריום, והיה לי ממש מגעיל, לא הפסקתי להקיא באותו יום (אני לפני ניתוח), והאם לא קשה לשתות הרבה אחרי ניתוח?

הבריום הוא לא כל כך נורא

אני שתיתי לגימה או שניים לפני להניפוח ולגימה או שניים אחרי בדרך כלל מספיקה אחת.

אורלי

ברוך הבא קודם כל ןשנית כל השתייה שאת שותה ליפני ניפוח (בריום) מועלים אותה במיים והיא לא נוראית כמו ברנטגן וזה לא אותו טעם גם אני חששתי בהתחלה מזה אבל עברתי את זה פעמיים אחרי הניתוח (בניפוחים!!) המשך יום טוב ושבת שלום

אורלי69

New member
../images/Emo51.gifתודה

תודה על התשובה, שיהיה גם לך שבוע טוב. רציתי גם להוסיף שאתם ממש "על הכייפאק" בפורום הזה, תמיד עונים ונחמדים. יישר כח!

Stvql

New member
הרגשתי דקירה כמו בבדיקת דם לא רציני

לא כואב ולא נורא :}

למעלה