הזרעה מס' 3 יצאה לדרך

הזרעה מס' 3 יצאה לדרך../images/Emo57.gif

שבוע טוב לכולן, אתמול עברתי הזרעה שלישית (פעם שלישית
???) ומקווה שמנצחת
מה שנשאר זה לטפס על הקירות עד לבטא המנצחת
אז חוץ מזה שאני מאוד מאוד רוצה שתחזיקו לי אצבעות, יש לי שאלה: בחודש שעבר התחלתי דיקור סיני, עברתי כבר 4 מפגשים וביום רביעי הקרוב יש לי דיקור נוסף. המדקרת אמרה שהיא תעבוד על חיזוק הפוריות. השאלה שלי אם זה לא יפגע לי בסיכויי הקליטה, בכל זאת, 5 ימים אחרי הזרעה...... בנוסף, אני אמורה להתחיל לשתות ויטמינים שהיא ייעצה לי לקחת לחיזוק המערכות בגוף, בגלל שהתזונה שלי ממש ממש לא נכונה. מצטערת על השאלות המטומטמות
-אבל מותר????? אני כל כך מפחדת, כי הפעם יש לי הרגשה ממש ממש טובה
ואני מפחדת להרוס בגלל חוסר ידע..... אשמח מאוד לתשובות וכמובן ל
שיהיה שבוע טוב מלא בבשורות טובות

חגית 86

New member
בהצלחה../images/Emo45.gif

אנחנו התחלנו דיקור סיני לפני ההפריה ואחרי ההחזרה לא עושים דיקור, לגבי אחרי ההזרעה אין לי מושג... בכל אופן יהיה בהצלחה

שפע מזל

New member
קודם כל ../images/Emo50.gif

גם אני עושה דיקור. המדקר שלי לא מדקר אחרי החזרה. לא יודעת איך זה אחרי הזרעה. האם קיבלתי ויטמינים או צמחי מרפא? אם תוכלי לרשום מה קיבלת אנסה לעזור ..

שישון

New member
במידה וזו מדקרת שמומחית בפוריות

היא אמורה לדעת אילו נקודות מותר לדקר לאחר ההזרעה וכיצד לחזק את הגוף. כנ"ל לגבי תוספות מזון וויטמינים. אין כאן שאלה שיכולה להיות מטומטמת והחשש מובן בהחלט. אני מאחלת לך המון הצלחה ואכן, שהשבוע שלך יתמלא בבשורות טובות
בהצלחה

TWEETY =^.^=

New member
לויודעת אם הזרעה והפריה זה אותודבר

אבל אחרי החזרה לא מדקרים, ניתן לדקר עד לשאיבה או במקרה שלך הזרעה, ואחר כך נותנים לגופ לעשות את שלו. שיהיה בהצלחה

שישון

New member
זה לא מדוייק TWEETY

יש בהחלט אפשרות לעשות טיפול לאחר ההחזרה. הטיפול לא יתבצע בבטן, אלא יתמקד באיזורים אחרים בגוף ובנקודות הרגעה וחיזוק שאינן מזיקות לתהליך הכניסה להריון וההשתרשות. כפי שכתבתי על הטיפול להתבצע אצל מומחה/'ת לפוריות.

TWEETY =^.^=

New member
אז זהו, שהמדקר שלי סבור אחרת

הוא טוען שלאחר החזרה יש לתת לגוף מנוחה ולאפשר לו להתמקד בעבודה. את בכורי ילדתי בזכותו. אני מניחה שכמו שיש חילוקי דעות בקונבציונלי, יש חילוקי דעות גם באלטרנטיבי. לכן מה שחשוב הוא , ללכת עד הסוף עם מי שסומכים עליו במאת האחוזים.

מדקר

ערב טוב! ראיתי את ההודעות שלך על מדקר , אני מחפשת כבר הרבה זמן מדקר מהאיזור שלי (שהוא גם שלך אם זכרוני אינו מטעה) , חיפה. האם תוכלי לתת לי את הפרטים של המדקר? היכן מקבל ומה עלות הטיפולים תודה

אז זהו, שבשבוע שעבר אמרתי לה

שהטיפול הבא שלנו יהיה אחרי הזרעה ושאלתי אם זה לא יזיק, אז היא אמרה שלא נעשה דיקור אלא חימום של הבטן בעזרת איזה צמח שהיא מחממת . וכששאלתי אם בהריון מותר לעשות דיקור היא אמרה שיש נקודות שאסור לדקור בהן. לגבי הויטמינים, היא אמרה שהכל טיבעי ומותר לקחת בהריון. עדיין לא קיבלתי אותם. ברגע שאקבל אתייעץ איתכן. עכשיו אני דיי מתלבטת אם ללכת אליה ביום רביעי או לבטל עד לעוד שבועיים שאני בוודאות מה קורה....

דיקור אחרי הזרעה

הי, גם אני אמורה לבצע דיקור מחר ויש לי תור למדקרת ביום רביעי וגם לי היא נתנה כל מיני תערובות צמחים. אשמח לשמוע מה החלטת האם ללכת אחרי ההזרעה או לא, כי גם אני מתלבטת בעניין...

הצלחה2

New member
דיקור

אני עשיתי הפריה אני יודעת שלאחר החזרה לא עושים דיקור תבררי שוב

שישון

New member
אני חייבת להדגיש שוב ולחדד את העניין

הדברים אינם מוחלטים! זה לא יהיה נכון לומר שלא עושים דיקור לאחר החזרה. יהיה נכון לומר שיש נקודות שלא מדקרים אותן לאחר ההחזרה זה אכן תלוי במטפל ובהתמחות שלו. אני עשיתי טיפול בדיקור לאחר כל ההחזרות שעברתי אצל מומחית לפוריות שיודעת באילו נקודות לא לגעת. כפי שכתבתי, יש נקודות שאין לגעת בהן לאחר ההחזרה אך ניתן לבצע טיפול מחזק, מרגיע ותומך. אני מכירה לא מעט חברות שהמשיכו גם לאחר הכניסה להריון בטיפול בדיקור כתומך, בתדירות נמוכה יותר.

TWEETY =^.^=

New member
שישון, אני חייבת לחדד יותר

המדקר שלי הוא מומחה פריון, יש לו הצלחות ענקיות גם בפורום זה לנשים שכבר ילדו מזמן. הוא טוען חד משמעית שאין לדקר בכלל לאחר החזרה ובמקרה של הריון, מדקרים רק משליש שני ואילך ורק למטרת חיזוק המערכת החיסונית. לכן חשוב לי לומר, שהכי חשוב זה להיות בכימיה עם המטפל ולהאמין בו אמונה שלמה. אני לא הייתי מדגישה שמותר לדקר לאחר החזרה ולו בנקודות מסויימות, כי מסתבר שזה תלוי בגישת המטפל ואין אמת אחת (לדעתי יש אבל זה לא לעניין מה אני חושבת).

sunlight1

New member
אני עושה טיפולי רפלקסולוגיה במקביל

לטיפול הרפואי, והרפלקסולוגית שלי לא מוכינה לטפל בי בשום פנים ואופן אחרי הביוץ היא לא מוכה לקחת סיכון - איפןל הקל ביותר בכל אופן שיהיה הרבה בהצלחה

חגית 86

New member
האם מישהי יודעת?

לאחר כניסה להיריון לקחתי מהמדקר שלי פרחי באך מטיפות נוזליות בשתיה וחששתי. ועכשיו אחרי הגרידה נשארתי סקרנית שאולי זה לא היה בסדר.. מישהי יודעת על כך משהו?

3קטנה

New member
מדקר שהוא מומחה לפוריות,

ורק מטפל שהוא מומחה לפוריות, יכול להמשיך ולדקר אחרי החזרה/הזרעה/ביוץ בד"כ לא דוקרים באיזור הרחם שחלות וכו' אלא ברגליים, במצח, וכו' גם לא מחממים את האיזור כמו שנהוג בדיקורים שלפני. מחזיקה לך אצבעות

קטנה, נראה לי שהכי טוב שאני אבטל את התור לא??

היא אמרה שהיא תעבוד על חיזוק, ולא דיקור וגם תחמם את המקום.......לפי מה שאת אומרת, לא כדאי....... אני ממש לא מוכנה לקחת סיכון-עדיף לוותר וזהו לא????

למעלה