הזקנה....

שיר29

New member
הזקנה....

את גידלת אותנו , את היית האמא השניה שלנו, כזו שבאה עם הסלים באוטובוס, שמחכה בחלון כשהכל כבר מוכן על השולחן, שאין יום הולדת בלי הפתעה ואין ארוע בלי מתנה, את כל הבגדים זו את שתפרת, בקיצור אישה ממש אדירה, וכך עם השנים גילינו עוד סימפטום, ועוד מחלונת, ניסינו להדחיק, שיהיה בסדר, את הרי אישה עצומה, עצמאית, מתפקדת, ואז גילו משהוא בלב, וטיפלו ושוב כמה שנים של שקט, בשנה האחרונה נכנסת ויצאת לסירגין מבית החולים, פעם פרפור, פעם דלקת ריאות שהחמירה , בכל פעם כמה ימים והביתה, הרי לילדים בגן את ממש סמל, בכל פינה , בכל מקום הם מחפשים את סבתא, ביום שישי הרגשת לא טוב, כאב לך בחזה והיית בקוצר נשימה, לקחנו אותך למוקד עשו הינהלציה וחזרנו הביתה, בשבת בצהריים לקחנו אותך למיון, גילו בצקת בריאות ואי ספיקת לב, אשפזו אותך, ואני נורא דואגת, עוד אין לנו ממש תשובות, רק הבהירו לנו היום שזה תהליך ארוך,,,,,ארוך מאוד, את כל כך חלשה, כל כך לבנה, כל עצובה מעולם לא ראיתיך כך, היום כשבאתי אליך, דברנו במקלחת , דברנו כך שאת שוכבת במיטה , ושואפת לריאותיך מלוא אוויר, הסתכלתי עליך, אני כל כך אוהבת אותך, נתת לי כל כך הרבה בחיים, גם המגורים המשותפים שלנו, בסך הכל נפלאים, את חסרה לי כאן בבית, ואני מתפללת סבתא, אל תתני לזה לשבור אותך , כמו שאמרתי לך היום תהיי חזקה, ננצח גם את זה, תחייכי בבקשה בשבילי בשבילי תחייכי את החיוך המטריף שלך, שתצאי משם מהר, שזה יהיה הרבה יותר פשוט ממה שאנחנו מבינים. שתחלימי כי: יש מי שאוהב אותך המון
אני הבנות כל הנינים והנכדים ועוד 10 ילדים כאן בגן שמחכים לך באהבה אין סופית אני.

מיקו 42

New member
תחייכי....

תחייכי בבקשה בשבילה , בשבילה תחייכי את החיוך המטריף.. הלואי שרק תדעו ימים של אור ואושר וחיוכים

../images/Emo24.gif

שיר כמה שאני מבינה אותך כמה שאני חשה את מה שכתבת ומה שנותר לי להגיד שתחליםםםםםםם אוהבת אותך מאודדדדדד ומקווה שקח יהיה קבלי ממני חיבוק עם נישקוק

שיר המקסימה......

קודם כל זה מאוד מרגש מאחלת לה המון בריאות ורפואה שלמה ואמן שתחזור מהר הביתה בריאה ושלמה.

שיר29

New member
מקפיצה...

כי זה חשוב מדי בשביל להעלם, כי זה יקר לי מדי בכדי לגווע, כי הכתיבה כאן נתנה לי מעט אבל נתנה לי כוח תודה לכל מי שקרא הגיב וחיזק שיר

just wone

New member
שיר ../images/Emo24.gif

קצת קשה לי להתבטא במצבים כאלו, יודע ומרגיש מה את עוברת. מחזיק לכם אצבעות ומתפלל למענכם. תהיו חזקים , עכשיו זקוקים לכל הכוחות שבעולם. מקווה שהכל יעבור בשלום ושתמשיך להיות לכם עוד שנים רבות. מאחל לה החלמה מהירה והרבה בריאות ואריכות ימים. אלי

גילית.

New member
|שירוש, תבקרו אותה הרבה תעשו משמרות

אין דבר שנותן כוח לחולה שנמצא בבית חולים, מאשר שהוא מוקף במשפחה שבאה ותומכת, זה עוזר נפשית יותר מכל תרופה. היו שם בשבילה, גילית

../images/Emo25.gifמי כמוני יודעת כמה....

את אוהבת אותה. אני מחבקת את אותו חיבוק של ניחומים, של חיזוקים, של אהבה ומקווה שהוכל להינות ממנה עוד כמה שנים.. אף על פי ולמרות הכל. שהרי...היא גם סבתא חורגת שלי.לא ? אחותך..( ללא קרבת דם )

שיר29

New member
מי כמוך,,,

יודע כמה היא יקרה לי, המצב משתפר לאט לאט, היא לא אותה הסבתא החזקה שהכרתי, אבל היא עדיין הסבתא שלי ואני אוהבת אותה. ולך יקרה שלי, אוהבת אותך גם, כן את הרבה יותר מאחות, מוואהההה ולכולם תודה על העידוד והמילים החמות שלכם שיר

למעלה