"הזמרת המצליחה ביותר שאתם לא יודעים עליה דבר"

מושיק20

New member
"הזמרת המצליחה ביותר שאתם לא יודעים עליה דבר"

ביום שישי (מחר) במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות תתפרסם כתבת שער על שרית לרגל הוצאת האלבום החדש "זה ששומר עליי", שייצא בשבועות הקרובים. בכתבה שרית מדברת בין היתר, על התדמית הפמינסטית, ההחלטות המקצועיות וחיי האהבה.

שי קרן18

New member
קווללולולולולוולולול ההתרגשות באופק!

תודה מושיקקקקקקק מחכה כברר לקנותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת איזה כיףףףףףףףףףףףףףף

yyye

New member
יותר נכון להגיד שהאלבום יוצא עוד שבוע-10ימים

ככה אמרו לי במשרד....ואם מישהו חושב שזה לא נכון שיתקשר וישאל..... המשרד: 03-5370377

gilad music

New member
והזמרת המצליחה ביותר מפתיעה במצעד גלגלצ../images/Emo12.gif

השיר "זה ששומר עלי" ניכנס הישר,כן כן - הישר אל המקום ה - 9 המצעד של גלגלצ שבוע ראשון, הישג מרשים ביותר...
וכל הכבוד למי שהצביע והשפיע...

שי קרן18

New member
קלוולולולולולולולולולולו איןן איןן יש לי

הרגשה,שהאלבום הזה עומד להצליחחח אואו יראה לי יעלה גם על חגיגה....בע"ה!!!!!!!!!!!!!!! קודם כל שהביקורות יהיו טובות...אני לא אהבתי את לשון המבקרים..בשני הסינגלים שיצאו.... אין בשבילי ביקורת פיפתי,פיפתי! אלא רק מאה אחוז של ביקורת טובה...הם לא יכולים כל פעם לרשום,זה חוזר על עצמו...צפוי....לא מחדשת כלום אבל מצד שני אומרים גם דברים טובים....אני לא אוהב את זה! חוצמזה,מי שם על המבקרים המפגרים האלו....כל יום נוהגים לשבח את הנינה הזו,שלא יודעת מעצמה..פעם רוק עם אביב גפן הגדול,ועכשיו עם סוג מוזיקה שונה בתכלית,עם אמן מס' אחת בארץ לדעתי,עיברי לידר.... בכלל..המוזיקה בימים אלו..יותרעל שירים קלאסיים כאלו,רוק עדין.... נקווה ששנת 2007 תהיה שונה מבחינת מוזיקה..

ישש איזה כיף!!!

עוד שבוע יוצא הדיסק!!!!!! אבל אני לא בטוחה שהוא יצא עוד שבוע ואני אגיד לכם גם למה.... תמיד הם אומרים תאריך מסויים שהדיסק יצא ובסוף הוא יוצא אחרי חודשיים בערך...ככה שאני לא נותנת לעצמי להתלהב במיוחד כי אני לא יכולה לדעת ב-100% שזה נכון....!!! גם הדיסק מיס מיוזיק וחגיגה נדחו כמה פעמים .... וכמה עולה 7 לילות ?? אם מישהו יודע ??

gilad music

New member
תוצאות מצעד רדיו ירושלים ../images/Emo26.gif

"זה ששומר עלי" מקום 4 כנסו הצביעו והשפיעו

תודה../images/Emo70.gif בהצלחה למלכה חדד../images/Emo47.gif

ישששששששששששש מחר בע"ה קונים ידיעות אחרונות עם המלכה חדד

Music4Life

New member
../images/Emo51.gif מושיקו!!!!

תודה זמיר שלי..
על הידיעה המשמחת הזוווווו.....מחר אני יראה את העיתון
נשמע מעניין מאד ....

ישששש../images/Emo41.gif

איזה כיף לעיתון מחר כל המדינה הולכת לקנות אותו מהחברה !!!!!!!!!!! שרית!ש באיזה מידע תפתיעי אותנו עכשיו י'מושלמת

למעלה