הזמנת רככב בגרמניה - מיסוי לתיירים

הזמנת רככב בגרמניה - מיסוי לתיירים

היי חברים

מתכנן בעוד כחצי שנה לנסוע לגרמניה ומעוניין להזמין רכב כבר עכשיו עקב המחירים הזולים.
שמעתי כי תיירים אינם אמוריםפ לשלם שם מיסים עבור השכרת רכב וכי רק המקומיים משלמים מיסים בנוסף למחיר ההשכרה.
האם באתרים להשכרת רכב המחיר שם הוא כולל את המיסים הללו? (לדוגמא עבור רכב שמצאתי יש לי עוד כ 50$ תוספת עבור Taxes and Fees)

האם אם אגיע לגרמניה ואזמין שם המחיר יהיה זול הרבה יותר עקב המיסוי שלא אצטרך לשלם כשאצהיר ששאני תייר?

אשמח לעזרה

נסיעה לגרמניה

מיסים מקומיים משלמים בכל מקרה בגרמניה לא רק בהשכרות רכב, אלא גם בלינות . אם אתה מעוניין, נשמח לעזור לך בחבילה אטרקטיבית של רכב+טיסה + לינה .

dudi4321

Member
מה שאתה מזמין זה מה שתקבל

השכרתי מטריפטי רכב ליום אחד בברלין אחרי שהזמנתי באינטרנט. משום מה שכחתי את עניין הביטוח. אז שהגעתי הוספתי סכום קטן לביטוח. המחיר היה בדיוק כמו שהזמנתי.
יתכן שבהתחלת ההזמנה חסרים כמה תשלומים אבל בסוף ההזמנה זה מחיר סופי.
&nbsp
יש החזר מס אם קונים בחנות שממלאת טופס של החזר מס. צריך להגיע עם המוצר הקבלות והטופס לפקיד שנמצא בשדה התעופה ולהגיש לו ידנית. גם כאן היה לי טופס וקבלות ושילשלתי הכל לתיבה שהיתה שם. אחר כך פניתי לפקיד והוא הסביר שצריך היה להחתים אותו קודם. נדמה לי מ-70 יורו או אולי פחות?!

תודה + שאלה

התקשרנו לסוכנות רכב והם אמרו כי מי שמחזיר את הרכב בברלין בשדה תהעופה מחוייב אוטומטית ב 25 יורו שמחייבים אותם שדה התעופה (מדובר על AVIS) האם משהו נתקל?

לגבי ההחזר עבור רכישות מגרמניה, היכן נמצא הפקיד הנ"ל?
וכיצד מקבלים את התשלום חזרה אם יש לשלשל את הטפסיםלתיבה? לא אמורים לקבל במזומן

למעלה