הזמנת ספרים!

הזמנת ספרים!../images/Emo63.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif../images/Emo141.gif

טוב אז כל מי שעדיין לא קיבלה היא בטיפול ההוצאה והמחסן והבנתי שחלק כבר התקשרו ישירות למחסן. הבנתי שיש התעניינות גם לגבי הורים מבשלים,תוצרת בית ושירים שאהבנו ונאהב. להלן המחירים להזמנה מרוכזת: הורים מבשלים 38 ש"ח במקום 78 ש"ח כריכה רכה שירים שאהבנו ונאהב 45 ש"ח במקום 98 ש"ח כריכה רכה תוצרת בית 75 ש"ח במקום 128 ש"ח כריכה קשה וכמובן עדיין ניתן להזמין את הספרים הקודמים תפילילה,קסם פשוט וטעמים ראשונים במחיר המוזל. המעוניינות יפנו אלי במסר אילנה

pitzpitz

New member
תוצרת בית כריכה רבה עכשיו במבצע

בסטימצקי ב - 30 שקל (ראיתי לפני שבוע בערך)

ממה שהבנתי הייתה מהדורה בעבר

של כריכה רכה שהייתה עבור מנויים בלבד,והחניות מוכרות אותם בצורה לא חוקית, לגבי הספרים הקודמים: טעמים 65 במקום 118 קסם פשוט 48 במקום 98 תפילילה 40 במקום 69

hagaram

New member
עכשיו ראיתי את המחירים ואני רוצה

את קסם פשוט ותפילילה תודה!

TAPOZA

New member
אווזהי קיבלת את המסר ששלחתי לך

עם הפרטים המתוקנים ??? תודה על הבדיקה ואני מחכה.

mic1s

New member
הזמנת ספרים

הי, אני מעוניינת, איזה פרטים את צריכה. אם יש לך כתובת דוא"ל תרשמי לי ואני אשלח לך פרטים דרושים תודה

mic1s

New member
../images/Emo92.gifהזמנת ספרים

הי,אני מעוניינת, איזה פרטים את צריכה.אם יש לך כתובת דוא"ל תרשמי לי ואני אשלח לך פרטים דרושיםתודה

1רותו

New member
תודה רבה

תודה לאמאווזה על הספרים. קיבלתי את טעמים ראשונים ותפילילה.

hagaram

New member
הי אילנה - צ'מעי קטע

אתמול הייתי בבריאות האישה, אני יושבת אצל האחות ואני שומעת אותה מדברת ורושמת לה על פתק, טלפון, אמא אווזה, אילנה פורום הורים לתינוקות.... מה מסתבר, חברה שלה שפעילה כאן בפורום נתנה לה את הטלפון שלך כדי להזמין את הספר טעמים ראשונים....
אותי זה הצחיק... שניץ, אני הזמנתי בהזמנה הראשונית גם את תפילילה וקסם פשוט וקיבלתי רק את טעמים (חויבתי רק עבורו) השאלה אם אפשר להזמין את השניים האלה ואם כן מה המחירים. בכל מקרה - תודה על הכל! הגר

kees

New member
ואני לא הזמנתי את קסם פשוט

וקיבלתי אותו (גם חוייבתי) אבל לא מצטערת אני דווקא מאוד נהנית לקרוא אותו

../images/Emo9.gifאני ממש מתפדחת איך עשיתי

טעויות כאלו...ואולי זו בכלל ההוצאה... העיקר שתהני :)

למעלה