הזמנת משטחים לעוגות לבנות שמגיעות

אדלני

New member
הזמנת משטחים לעוגות לבנות שמגיעות

למפגש בדרום שיתקיים ב- 18/10/06. צילה מרכזת קניית משטחים לעוגות, כל אחת יכולה להזמין משטח שלם שיחולק לפי צרכיה, עלות של משטח כ- 95 ש"ח כולל חיתוך. לצילה יש בעיה במחשב והיא לא יכולה להשאיר הודעות בתפוז ולכן כל מי שמעוניינת להזמין משטח יכולה לפנות אליי במסר ואני ארכז את הרשימה ואעביר אליה. להלן העתק מההודעה של צילה כפי שהועבר אליי: אני מפרטת לך כאן איך אפשר להזמין משטחים לעוגות: אני קונה פלטה שלמה, אותה חותכים לפי המידות שאני מבקשת: חצי פלטה לריבועים במידות 30*30 ס"מ לעוגות קטנות. מקבלים 16 משטחים. את החצי השני חותכים למלבנים במידות 35*40, יוצאים 9 משטחים (יש טיפה עודף). סה"כ מקבלים 25 משטחים. בפעם האחרונה שהזמנתי שלמתי עבור הפלטה 95 ש"ח. אבל צריך לקחת בחשבון שכל פעם זה מחיר אחר ויכול להיות שיש העלאה במחיר. אז השאלה היא כמה פלטות אנשים יזמינו. אני לא אוכל להתמודד עם הזמנה של משטחים בודדים, אלא רק פלטות שלמות. אז מי שירצה חלקי יכול לעשות "שותף" עם מישהו אחר. בקשר למלבנים, המידות גמישות - אפשר 30*40, 32*40, 40*40 או מה שרוצים במסגרת של החצי פלטה, שהיא 120*120 ס"מ, ואפשר גם לחתוך את כל הפלטה לריבועים.

למעלה