הזמנת כרטיסים לפריסטייל

yogev klx300r

New member
הזמנת כרטיסים לפריסטייל../images/Emo70.gif

חברים, השגתי הנחה מעולה, אנחנו נשב כולנו ביחד, במחיר של 75 ש"ח לכרטיס, ביציע התחתון, כלומר המקומות הטובים באולם, ולא ביציע למעלה
מדובר על יום חמישי ה-26.2. כל מיש רוצה להזמין, חייב להתקשר אלי בהקדם האפשרי, כדי שאני אוכל להעביר למשרד פקס מרוכז עם כל הפרטים הנחוצים: שם פרטי+משפחה שם פרטי+משפחה של בעל כרטיס האשראי (במידה ושונה ושם המזמין) טלפון ת.ז. של בעל הכרטיס מס' כרטיס אשראי תוקף כרטיס כמות כרטיסים. חברים, להתחיל להתקשר לחברים שרוצים את הפרטים, אנחנו צריכים לסגור הכל כבר היום
המספר שלי הוא 054-718162 או במשרד שלי, 03-9001757

STIVENZ 426

New member
חשבתי שה"ישיבות" שלך, זה פעמיים

ביום, לפני העבודה, ואחריה. לא?
ס.

yogev klx300r

New member
ככה אתה מפרט פרטי מודיעין../images/Emo35.gif

שאני אתחיל לדבר על הרגלי המין שלך עם הכבשה של השכנים
אל תלכלך

STIVENZ 426

New member
היי היי../images/Emo70.gif עד רוחמה.

זאת כיבשה גזעית זאתי, חבל'ך על הזמן. רכה ואוורירית. משהו משהו. תבוא, תקבל סיבוב, כמו שרצית. (רצית עלק, השתוקקת. פיצצת לי את המייל, ואת תיבת המסרים בלי בושה.) ס.

STIVENZ 426

New member
פחחחחחחח זהירות, קומבינטור..

"הנחה מעולה".. ת'קשרו ל"משרד שלו".. הוא ייסדר לכם "מספר" יופי יופי.. אוצו רוצו. תנו לו את מספר הכרטיס שלכם, כדי שיוכל לרכוש עוד 200 אחד לחלפים. מושחתים. נמאסתם. איפה המשטרה? איפה המשמר האזרחי? איפה המועצה הדתית?
תתבייש לך יוגייב.. לעבוד על אנשים תמימים? בושה!
(תשלחו לו, זה בצחוקה..) קשה.. קשה..

tphss

New member
אממ

אי אפשר להתקשר לחברה להגיד שאנחנו מהפורום ולקנות שם?

j o n s o n

New member
שיחת טלפון עם המשרד שמוכר

את הכרטיסים ואמרו לי שכל יום זה הופעה שונה מישהו יודע עוד פרטים?!

yogev klx300r

New member
אתה יכול, אבל אז אתה כנראה לא תשב

איתנו. הרעיון הוא שאני מרכז את הכל ומעביר להם פקס מסודר עם הפרטים.

TTמאניה

New member
../images/Emo45.gif בתכלס כל הכבוד

הבחור מרים יוזמה בשביל הפורום. אני בפנים! הזמנתי שני כרטיסים. אפשר לבוא עם הTT? TTקרוס? כמובן שהTT יבוא רק לכיוון אחד כי אחרי קפיצה של 15 מטר אני משער שלא ישאר שילדה או מתלים או רוכב
ד"א באיזה שעה ההופעה?

itsikmic18

New member
ואם אני שולח לך את הפרטים...

איפה ומתי אני מקבל את הכרטיס?

yogev klx300r

New member
עדכונים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חברים, לא לשלוח אלי יותר מיילים עם הפרטים (את המיילים ששלחתם מחקתי) תתקשרו למשרד הכרטיסים בטלפון 5247373-03, תדברו עם שיר ותמרו לה שאתם מהקבוצה של יוגב מפורום אופנועי שטח. חייבים להזמין דחוף היום (הם עובדים עד 19:00) או מחר, כדי שנקבל כולנו את ההנחה, וכדי שנשב ביחד. כל מי שדיבר איתי כבר (TTמאניה, הנשמה, בטא,BENG, פרדי) הזמנתי לכם כבר.

yogev klx300r

New member
דרך אגב, מי שמזמין, צריך להביא ביום

המופע תעודת זהות שלו ואת כרטיס האשראי. מי שכרטיס האשראי לא על שמו, צריך להביא צילום של תעודת הזהות של בעל הכרטיס+צילום הכרטיס אשראי, ויפוי כוח מבעל הכרטיס, או...הוא יכול לשלם במקום מזומן (צריך לתת להם את 4 הספרות האחרונות של הכרטיס), והם ימחקו את החיוב מכרטיס האשראי.

itsikmic18

New member
יש לי שאלה אליכם:

איכפת לכם שאני יקנה כרטיס עם ההנחה שלכם וישב איתכם למרות שאני לא ממש מכיר אף אחד מכם מעבר לרמת הפורום?

yogev klx300r

New member
מה אתה בכלל שואל כזאת שאלה../images/Emo35.gif

אתה כאן בפורום
אתה מוזמן להתיישב איתנו

האם לא עדיף היציע העליון ?

האם אתם בטוחים שהיציע התחתון הוא הטוב ביותר ? נראה לי דווקא שמהיציע העליון יש יותר פרספקטיבה. מה דעתכם ?

למעלה