הזמנת טיסות לאירופה - יש מוקדם מדי? +המלצות על ירידי כריסמס?

butwhy

New member
הזמנת טיסות לאירופה - יש מוקדם מדי? +המלצות על ירידי כריסמס?

הייתי בתחילת דצמבר האחרון בווינה בנסיעת עבודה, ומאוד נהנתי מאווירת ומירידי חג המולד שם.
אני רוצה לנסוע השנה לחופש באירופה עם בן הזוג בתקופה הזו, לאו דווקא לווינה. 2 שאלות שאודה מאוד לעזרתכם לגביהן:
1. טיסות לנובמבר-דצמבר לאירופה - מוקדם מדי להזמין? האם חברות הלואו קוסט מפרסמות כבר את לוחות הזמנים למועדים אלה (מהמידע שראיתי בינתיים יש טיסות לואו קוסט במועדים מאוד ספציפיים, זה ישתנה לדעתכם)?
2. המלצות על ירידי חג מולד? אנחנו פתוחים להצעות, ולא אכפת לנו לחזור לעיר שכבר ביקרנו בה באירופה.
תודה רבה!

דניאלה1311

Active member
מנהל
יש עשרות אם לא מאות יריד כריסטמס בכל ארופה
אין אפשרות כאן לתת רשימה כי כמעט בכל עיר קטנה כגדולה יש יריד, יש ירידים מפורסמים פחות וכאלו שמפורסמים יותר. לקראת חג המולד מתפרסמים במקומות בהם יש ירידים לפי ארצות מוצא. בחרי לך ארץ שנראית לך ואז תתחילי לחפש. היו כמה שרשורים בענין בפורום שלנו, חפשי כאן:
&nbsp
http://tinyurl.com/pw8xu6h
&nbsp
בכריסטמס מחירי הטיסות עולים, לכן ככל שתקנו מוקדם יותר סביר להניח שתמצאו מחירים נוחים יותר.

יצא לי להיות בצ'כיה בירידי חג המולד

גרנו שם שנתיים ואני זוכר את זה כחווייה מדהימה!

butwhy

New member
תודה לשניכם

דניאלה, בהחלט ראיתי את המבחר, וחטפתי סחרחורת
לכן חשבתי שאולי מישהו יעזור למקד אותי...
פראג היא אכן אחת האופציות המובילות.
תודה!

maayan309

New member
בודפשט!

הייתי ברומא ובבודפשט השנה בתקופה של הכריסמס ובודפשט פי מליון יותר יפה. בכל כיכר מרכזית יש שוק והכל כ״כ מקושט ויפייפה.
היין החם בתוספת של קיורטוש- זה פשוט מדהים.

michaleng

New member
אנחנו טעמנו קצת אווירת חג בפרייבורג + גיחה לשטרסבורג

למה דווקא שם? איזיג'ט... טסנו לבאזל בתחילת דצמבר, התמקמנו בדירה לב העיר העתיקה של פרייבורג, רוב הזמן שוטטנו ברחובות המקושטים (הצילומים שלי עושים עוול להשקעה המרשימה בכל פינה) וברור שהתייצבנו גם בשוק חג המולד. כיוון שהוקצב לפרויקט רק סופ"ש ארוך, החלטנו לוותר על רוב השווקים הפופולריים של אלזאס ולהסתפק באלה של שטרסבורג (מהגדולים באירופה, נשברנו סופית בסביבות הדוכן ה-100...).
אגב, איזיג'ט כבר פתחו את לוח הטיסות לחורף הבא. ולא, אני לא עובדת אצלם.

michaleng

New member
צילמתי בפרייבורג (לא בדיוק הצד החזק שלי
אבל זה מה יש)

למעלה