הזמנת טיסה לתאילנד

הזמנת טיסה לתאילנד

שלום,

אנחנו מתכננים ירח דבש בתאילנד, רוצים לטוס ב-24/25 בדצמבר על ל-5 בינואר. החלטנו שנטוס ישיר לאיים ובחזרה נבקר יומיים בבנגקוק. אני צריך טיסה לבנגקוק ומשם טיסה לאחד האיים. בחזור כנ"ל רק שאני להגיע לבנגקוק יומיים לפני הטיסה לארץ.
איפה כדאי להזמין את הטיסות?

אני עושה סימולציות באינטרנט ושילוב כזה יוצא מאווד יקר(מעל 2000$ לאדם). לשם השוואה, טיסה ישירה לבנגקוק(וחזור) עולה 1104$.

תודה מראש, פלפל!

T o m c o

Member
מנהל
טיסה ישירה תמיד תעלה יותר מטיסה עם חניית ביניים..

א. התקופה שאתם מתכננים היא עמוסה בתיירים (חופשות ארוכות של כל העולם הנוצרי) - מה שמשליך באופן די אוטומטי על המחירים - הכל יהיה יקר יותר, בתקופות העומס יהיה צורך להזמין מלון באיים מוסיימים למינימום חמישה לילות - אחרת אין בכלל על מה לדבר...

ב. כדי להוזיל את הטיסה הבינלאומית - ממליץ לחפש ולברר עם חברות שעושות טיסות עם חניית ביניים - אוזבקיסטאן איירוויז לדוגמה - ישנה סוכנות שלהם בתל אביב - יכול לנסות לצור איתם קשר ולברר..
טלפון שלהם 03-5171719 או 037950507 - לא יודע מה מהם הוא הנכון - זה מה שרשום לי בפלאפון מהפעם הקודמת..

ג. טיסות פנים - נסה לבדוק ישירות באתרי החברות המטיסות -
מהשדה החדש - bangkok airways ו Thai air.
מהשדה הישן - air asia ו nok air.
שים לב - אם בוחרים בטיסה מהשדה הישן - יש צורך לקחת בחשבון שהם רחוקים כשעה נסיעה אחד מהשני. - לדעתי צריך מרווח זמן של כ-4 שעות בין הטיסה לתאילנד לטיסה ההמשך לאיים.

דיי הסתדרתי עם טיסה

דרך מונה טורס יוצא לי 1475 $ כולל טיסות פנים.
שאלה על הדרך, לא סגרתי איתם כי הדרכונים שלנו לא בתוקף. האם ניתן לסגור ולתת מס' דרכון עוד לפני שחידשנו דרכון?(מס' הדרכון לא יישתנה?)

עונת ה pick season בתאילנד

משך כל תקופת הטיול שלך הינו בעונת ה: pick season, אלו התאריכים היקרים ביותר בתאילנד והם כוללים גם את הטיסות והמלונות.
תנסה לברר מחירי טיסות מול סוכנים בארץ ואת טיסות הפנים באתרי האינטרנט השונים.

אבשלום68

New member
לא רק טיסות

בדוק בדחיפות את מצאי המלונות.
עלול להיות מלא בהרבה מקומות.
ממש לעשות במקביל.
יש אתרים כגון
agooda
booking
שבהם אתה מקבל אישור מיידי וממש לעשות זאת במקביל להזמנת כרטיסים...

עד כדי כך לחוץ?

חשבתי לסגור שני לילות ראשונים ומשם להמשיך ולחפש מקומות אחרים. לא בא לנו להגביל את עצמנו אבל לפי דבריך נהיה חייבים לסגור הכל מראש.

אבשלום68

New member
רצוי מאד

זה שיא עונת התירות.
המקומות הטובים נתפשים מהר.
ולא פעם היו כאן ובפורומים אחרים "קריאות עזרה"
אנשים היו צריכים להתפשר על מיקום או מחיר...............
בתקופה הזו להגיע למקום ולהתחיל לחפש יכול לארוך זמן ולעלות יקר מאד....
כנ"ל לגבי טיסות.
בעונה הזו הייתי מזמין הכל מראש.

למעלה