הזמנת חלקים מחו"ל לחמישים סמ"ק

MV301

New member
הזמנת חלקים מחו"ל לחמישים סמ"ק

לאחרונה רכשתי לי סנדה משופרת (מצורפת תמונה) ומכיוון שדרבי פשטו את הרגל החלקים יקרים בצורה מוגזמת אז חשבתי להזמין בעצמי חלקים ובנוסף יש לי דיטי שאני רוצה להזמין לה חלקים משופרים... 50CC.NL נראים לי יקרים מדי ועדיף כבר לקנות בארץ... ב EBAY אני לא מוצא משהו שעונה לדרישות שלי אז אם מישהו מוכן לשתף אותי באתרי מכירת חלקים לאופנועים האלו אני יודה לו מאוד תודה מראש מיכה.

דמיקולו

New member
עזוב אותך מיבוא חלקים-אתה בן 16

תמכור את האופנוע ותקנה טוסטוס עד שתוכל להרשות לעצמך אופנוע כמו שצריך. חב לשסתם תסתבך בגילך עם יבוא חלקים שירוששו אותו על כל בורג שילך לך , וכשיתחילו בעיות......לא תצא מזה.

Hell ad

New member
בוא תחשוב על זה ככה...

מהצד שלי (שלנו) בואו אתם אני אקח לכם את האופנועים למינהם, וייתן לכם טוסטוס. תחכו איתו 10 חודשים (לא שנתיים, רק 10 חודשים) נראה אתכם. לספר לכם משהו? זה ממש מעצבן. אני לא יודע כמה מכם עוד זוכר איך זה לנסוע על טוסטוס ופיורים טייפונים למינהם, אבל זה ממש לא וואו. יש גם כאלה שנוסעים עליהם מבחירה. שיבושם להם. אני לא רוצה 10 חודשים לנסוע על איזה 50 קטן ורגיל כזה, בלי הרבה כח. אז משפרים. גם כדי לעשות אופנוע ייחודי. (כש45 עושה כל מיני שיפורים באופנוע שלו אתם אומרים לו לקנות אופנוע כמו שצריך? נו באמת...)

MV301

New member
../images/Emo45.gif בדיוק ! עד עכשיו נתקעתי על

קטנוע שהוא היה לא רע אבל השיפור שבא עם המעבר היה משהו לא נורמלי !

MV301

New member
אולי יש מגרשי פירוק בארץ שמתעסקים ?

עם עם חלקים של חמישים סמ"קים או דרבי בפרט...

light12

New member
אני רכשתי חלקים ל-50CC באיטליה

אתה יכול לרכוש קיט 80 וקרבורטור גדול יותר של מלוסי או פוליני חפש אתר שלהם באינטרנט תבחר מה שאתה רוצה ואז תזמין אצל החברים האלה http://www.trepunti.com המחירים מאד זולים

Hell ad

New member
אבל איך זה מגיע לארץ?

אני לא אצטרך לשלם עוד פעם כדי לקחת את זה?

light12

New member
משלוחה

פשוט מאד רצוי לבקש מהחברה שאתה קונה בה לספק חשבונית " מתוקנת " ולשלוח ב-EMS ( מהר ויחסית זול ) . אם תזמין שלח לי מסר ואני אסיע לך בהבנת הפרוצדורה . אני התקנתי מנוע 80 ועוד מיני שפורים שונים בג'ילרה ראנר שלי והיום אני מגיע למהירות של 180 קמ"ש בקלות. אופם שכחתי היום יש לי GPZ .

MV301

New member
תודה אחי עזרת !

רק מחירים איפה אני מברר יש לך מושג קלוש (מאלוסי) האתר השני עוד לא החזירו לי תשובה

ganooov

New member
הממ.. ../images/Emo13.gif

בדיוק דיברתי על הנושא הזה עם מישהו, גם בן 16, שמבין מהחיים שלו במכונאות, וביצע ניפוח של נפח המנוע, והחלפת קרבורטוק ועוד משהו. כמה זה חוקי לעשות את זה? ואם זה לא חוקי, איך בכלל שוטר תנועה יכול לגלות שהבוכנות שלי הוגדלו?

Moo Moo

New member
../images/Emo6.gif

מזה סירת גומי? איך מנפחים צילינדר? ולא ניתן לדעת אם המנוע עבר הגדלה או לא, רק ע"י פתיחת המנוע ומדידת אורך המהלך והקוטר, שאת זה אף אחד לא יעשה לך, לא שוטר תנועה ולא בטסט. חוץ ממקרה אחד מוזר, לא מזמן ראיתי DT משופר, יודעים מה היה חרוט על הצילינדר? 79.47CC
איזה ד.ביל

ganooov

New member
לא, מתכת חרוטה ../images/Emo8.gif. ../images/Emo13.gif

אבל ניפוח מעביר ת'מסר יותר טוב מחריטה
. טוב, ליצן, מה אגיד לך. מישהו כאן ממליץ באמת על אופנוע 50CC עד גיל 18? (עשרה חודשים, ולמען האמת - היום הקדימו לי את הגיוס ל-17 יום אחרי היומולדת, מישהו הולך לחטוף שם בראש
)

למעלה