הזמנות

coffeetoffy

New member
הזמנות

מנהלות יקרות- לא ידעתי לאן לשרשר, לשיקולכן

אז רציתי לשתף בסאגה שעוברת עלי מזה 20 ימים סביב הנושא הכי מפגר בכל ההפקה הזאת- ההזמנות.

ב10/5 אני והחצי הרווחנו יום חופש אז החלטנו שיאללה, נכנס לראות הזמנות והצעת מחיר. איך שאמרנו "רצינו משהו בסגנון הזה", מצאנו את עצמנו חותמים על הזמנה של 250 יחידות. אמרו שישלחו לנו "במהלך השבוע הבא סקיצה" ושנדבר עם המעצבת על מה שנרצה.
בשבוע לאחר מכן לא שלחו, אבל מכיוון שהיה חג שבועות נתנו להם הארכה. רק ביום רביעי בעוד שבוע קדימה התקשרתי ושאלתי מה עם ההזמנה.
אז שלחו לי אותה ביום חמישי בצורה הכי מחופפת שיש.
בואו נתחיל מזה שכתבו לי "דניה & ויוסי". אבל יש & אז למה גם ו'!?

נשמתי עמוק, אמרתי זו רק סקיצה ושלחתי מייל דרישות. תורידו את הבס"ד, תוסיפו טלפונים, תשנו את הניסוח הנואש הזה למעלה (משהו בטון שממש מתחנן שיבואו לחגוג את "היום החשוב והמאושר בחיינו") וכו'. לסיום, ביקשתי להוסיף לחתן קוקו.

אז הוסיפו ראסטה.
אז שלחתי עוד מייל ואמרתי שביקשתי קוקו.
אז עשו לו צמה.
אז שלחתי שוב,
ועשו צמה עבה עם גומיה ורודה. בשלב הזה הבנתי גם שלכלה אין יד, ושהיא מסתכלת החוצה מההזמנה ולא לצד של החתן
התקשרתי לצעוק עליהם שיעשו קוקו ומה הסרט שלהם,
שלחו לי חתן עם כזה קוקו שהוא נראה כמו כלה בחליפה.

אז פשוט הכנסתי את ההזמנה בצייר, ערכתי לחתן את הקוקו וסובבתי את הכלה ושלחתי להם בצירוף מייל: ככה אנחנו רוצים, רק תסדרו את הרקע.

אז מה הם עשו?
באמאשלכן.. ניחוש..

החליפו לי דמויות!! לגמרי!!

שוב שלחתי מייל, ענו לי ב"אם את יכולה לעצב בעצמך תשלחי לי"

כאילו, מה נראה לו? הוא גם משלם לי על זה?

אז היום היום ה20 של ההמתנה לחרא הזה, ידיד שלי הגיע לארץ לשלושה שבועות וכנראה שלא יקבל הזמנה, למרות שרק בגללו הלכנו להדפיס הזמנות כל כך מוקדם.
מתסכל. (צפוניות- חיפה וקריות- שאמורות להדפיס בקרוב- פנו אלי בפרטי לקבלת פרטים)

Norma Desmond

New member
הזוי לחלוטין, מה נסגר איתם?

נשמע כאילו הם לוקחים ציורים ממאגר כלשהו ולכן, ברגע שמאתגרים אותם (הו... קוקו... איך לעזאזל זה אמור להראות? בטוח עם גומיה ורודה!) הם לא יודעים מה לעשות עם זה ומשחקים איתך במשחק ההתשה

יש מצב לבטל את ההסכם הזה ולחפש מישהו אחר?

תותית1212

New member
בהזדמנות זו

אפשר לפתוח שרשור ספקים הזויים

אנחנו הזמנו הזמנות בטוקסידו (חפשי באינטרנט).
הבחורה הייתה ממש חמודה, תיקנה כל מה שביקשתי למרות שעשיתי תיקון על תיקון על תיקון ובסוף גם החלפתי נוסח.
בכל התהליך היא אמרה לי שהיא עושה לי את השינויים הכי מהר שאפשר כי אין לי כבר זמן (הייתה יותר בלחץ ממני!
)
בסוף לאחר אישור סופי והעברה בנקאית קיבלנו את המשלוח בדואר תוך יומיים.

מאוד יעילים!!

שילמת לספק ההזמנות כבר? אם לא, זה הזמן למצוא אחד אחר.

נשמע שהם קצת "קוקו"

אני כל כך מבינה את התסכול שלך. זה נורא מבאס שלא מבינים את מה שאת מבקשת ועושים בדיוק את ההפך.
אני חושבת שבגלל שעדין לא הזמנתם הדפסה של ההזמנות - את בהחלט יכולה לברר אם אפשר לבטל.
אפשרות אחרת היא, להגיד להם שאת מאד מאוכזבת מהשירות שנתנו לך עד כה ושאת נותנת להם הזדמנות אחרונה לתקן.
תכיני רשימה של התיקונים שאת רוצה - הכי מפורט שאפשר, תשלחי להם ותגידי להם שבמידה והם לא מתקנים כמו שצריך - את תבטלי ותזמיני אצל מישהו אחר.
ועוד אפשרות אחרונה- אם יש לך זמן, לגשת לשם פיזית ולשבת עם המעצב/ת עד שתהיי מרוצה.

hillala8

New member
האם זה במקרה

בחנות שנמצאת בזיו?
בלי להזכיר שמות כמובן...

orangeada

New member
גם אני חשבתי לפתוח שרשור תסכולי הזמנות

באמת, זה הענין שאני הכי מתחבשת בו- שמלה, צלם וכו' מצאתי צ'יק צ'ק.
אני כבר קרוב ל3 שבועות מחפשת באנטרנט הולכת לבתי דפוס ולא מוצאת כלום.. מקוה שבקרוב אמצא דגם שימצא חן בעיניי.

אני יודעת שיש אנשים שמסתכלים על זה דקה או זורקים וכו' אבל אני רוצה שיסתכלו ויגידו שזה יפה/מעניין/מיוחד ואז יזרקו אם כבר

למעלה