הזמנות - דחוף

zara29

New member
הזמנות - דחוף

שלום לכולן! אמנם כבר שאלתי כאן לגבי זה, אבל אני צריכה עוד המלצות.... החתונה ב13.11 ועדיין לא מצאנו בית דפוס להזמנות!!!! אנחנו מחפשית בית דפוס באזור ת"א-גבעתיים-רמת גן - משהו בסביבות 1 להזמנה (אין לנו עיצוב משלנו)- אנחנו רוצים משהו פשוט ולא יקר. יש כזאת חיה? תודה וגמר חתימה טובה

מצאתי מקום מדהים

דפוס רפי ברח' לבנדה בת"א זה ליד התחנה המרככזית החדשה הם מדפיסים אך ורק 1000 הזמנות בחצי שקל מה שאומר 500 שקל ל1000 הזמנות דו צדדיות מבריקות יש להם שם מבחר גדול מאוד הבעיה היא מה עושים עם 1000 הזמנות אבל במחיר הזה.... תזרקי

efratmeni

New member
אם אין לך בעיה לנסוע לרעננה

אנחנו שילמנו 240 ש"ח ל-250 הזמנות

sucrubh

New member
גם אני גם אני

רוצה פרטים על בית הדפוס בגבעתיים - מה המחיר?

hental

New member
אנחנו הכנו את ההזמנות לבד

הצטלמנו, ישבנו עם חברה טובה על פוטושופ, פיתחנו בפוטו בעיר, ואז השקענו שני ערבים של עבודה די מאומצת (עצמית אבל) על גזירה והדבקה. יצא 1.5 שקל להזמנה כולל מעטפות - וקיבלנו המון מחמאות. אם את רוצה עוד פרטים או דוגמה לראות, תשלחי לי מסר

ללי1107

New member
דפוס אופטיגרף

בר"ג ברחוב תלפיות. שירות מקצועי, אדיב ומקתועי (וזול!)

המלצה מחברה

בדיוק דיברתי היום עם חברה על הנושא (היה מתחתנת באוקטובר), והיא סיפרה על- הדר פרינט ברחוב המגשימים בפ"ת. הבנתי ממנה שהם הכי זולים שהם מצאו, והחברה הזו היא אדם מאד יסודי בעשיית סקר שוק..

Darth Foofoo

New member
תשמעי גם אנחנו ב 13.11

ואנחנו לא מי יודע מה לחוצים , יש עוד זמן לחלוקה ( 3 שבועות אבל מי סופר?) בלי לחץ הרי הזמנות עושים בצ'יק .

למעלה