הזמנה משותפת של מפיות מארה"ב

princess1234

New member
הזמנה משותפת של מפיות מארה"ב ../images/Emo9.gif

באישור עידית שכבר סביר להניח מכייפת לה באילת
החלטתי לפתוח שירשור על מנת לראות האם בכלל יש היענות להזמנה שכזו בחלק מהשיטוטים ברשת מצאתי אתר של ימי הולדת (שעושה משלוחים לכל העולם!), אתר עם באמת מבחר עצום של מפיות ממש יפות! רובן מפיות ילדים אבל יש שם גם את המפית ההיא שדיברו עליה פה של האישה בהריון אני כרגע לא בבית ולא זוכרת את כתובת האתר אך מבטיחה להוסיף אותה אח"כ בכל מקרה המחירים לחבילות באתר לא יקרים - רוב המפיות יוצאות פחות משקל למפית (לא כולל מחיר המשלוח ומע"מ) ואם עושים הזמנה גדולה של מפית מסויימת אז המחיר אפילו יורד. בסופו של דבר לדעתי המחיר יצא כשקל עד 2 שקלים למפית (כולל המשלוח והמע"מ), אבל המפיות (לדעתי לפחות) שוות את זה
השאלה שלי כאמור היא כמה מכן מעוניינות להשתתף בהזמנה שכזו? והכי חשוב - האם יש מישהי שמוכנה לקחת על עצמה את האירגון של הזמנה שכזו?

ESTY99

New member
אנ יכרגע בתהליך גמילה ממפיות.

בבקשה לא לנסות להסיט אותי מתהליך הגמילה.

yaelsh5

New member
נראה לי שאנחנו רוויות ממפיות..אולי

בכל זאת יהיו כמה שירצו..

princess1234

New member
אני מקווה ../images/Emo4.gif בכל מקרה הנה האתר

כאן אפשר לראות כמעט את כל הנושאים שיש באתר אם רוצים למשל לראות מפיות של בת הים הקטנה, נכנסים לנושא שלה ושם בתוך העמוד יש את כל מה שקשור להנושא הזה - צלחות הזמנות וכמובן גם מפיות
פה יש את הערכות נושא לבייבי שאוורס - ואפשר למצוא שם גם את המפית של האישה בהריון שעליה דיברו (תחת - MOD MOM'S SHOWER) חוץ מזה יש גם "ערכות נושא" ליום ההולדת 1, וגם שם אפשר למצוא תחת כל נושא מפיות של אותו נושא (יש שם למשל מפיות מקסימות של דובוני אכפת לי
) צירפתי תמונה של מפית לדוגמא שאפשר למצוא באתר
המפיות באמת מדהימות לדעתי

למעלה