הזמנה לערב בטיחות בטיסת ממ"ג - אוק' 2007

הזמנה לערב בטיחות בטיסת ממ"ג - אוק' 2007

לכבוד ‏26 ספטמבר 2007 חבר עמותת טייסי הממגים ‏י"ד תשרי תשס"ח בדוא"ל, באתר ובפורום העמותה הנדון: הנך מוזמן לערב בטיחות של חברי עמותת טייסי הממגים שייערך ביום ראשון, בתאריך 7.10.07 בשעה 19:30 בבית חיל האוויר בהרצליה. תוכנית הערב 19:30 התכנסות, רישום וכיבוד קל 20:00 פתיחת ערב הבטיחות בתכנית: אמיר שלום – בטיחות מעל לכל חיים רווה – בד"ח , תקריות ואירועים. קברניט אברהם קמחי מרצה אורח – יו"ר עמותת התעופה הזעירה דוידי הולנדר - הצגת תוכנית ה L.S.A 22:00 סיום משוער פעילות זו של ערבי הבטיחות חשובה וערכית לכל אחד ואחת מטייסי העמותה, איננו יכולים להתעלם מהעובדה כי דווקא השנה היינו עדים למספר רב של תקריות ותאונות שהביאו לפציעות בחלקן חמורות, אשר ערנות ומודעות ייתכן והיו מביאים למניעתן. מערב זה נצא עם ניסיון של אחרים ועם ידע אשר יש בהם כדי למנוע את התאונה הבאה, אנו חייבים זאת לעצמנו ולבני משפחותינו. מובטחת תשורה לכל משתתף וכן כיבוד קל שתייה קלה וחמה. אנא אשר הגעתך למזכירות העמותה בטלפון או במייל. השתתפותך במפגש זה חשובה למענך ולמען חבריך לטיסה. בברכה, מוטי טלמור יו"ר עמותת טייסי הממגים

Yaniv Fine

New member
הזמנה לערב בטיחות בטיסת ממ"ג

האם אפשר להגיע לכנס גם מי שעדיין בקורס ואינו חבר בעמותה עדיין ?

אני משוכנע שכן...

ליניב שבת שלום ומועדים לשמחה ! אמנם אני לא חבר בועד העמותה , אבל אני משוכנע שאתה יכול לבוא ואפילו חשוב מאד שתבוא ותביא איתך לכנס הבטיחות עוד תלמידים בקורסים להטסת ממגים. מטרת כנס הבטיחות היא להעשיר ולהחכים את הטייסים וטייסי העתיד בכל הנושא של בטיחות בטיסה והפקת לקחים מתאונות בממג, ולכן אתה רק יכול להרויח מכנס כזה. בני נדלר

Yaniv Fine

New member
אני משוכנע שכן...

תודה כך חשבתי

למעלה