הזמנה למסע, וברכת פסח שמח!

הזמנה למסע, וברכת פסח שמח!

לכל שוחרי התרבות והטיולים באשר הם, שלום רב וחג שמח!
חג האביב בפתח וזו הזדמנות לצאת אל ארצות התרבות המציעות מגוון רחב של טיולים למקומות אקזוטיים ולהיחשף לערש התרבות האנושית כמו סין, על דרכי החשיבה המקוריות והמיוחדות שלה, אל שפע הנוף האנושי, המרחבים הקסומים, גבעות גווילין, הבירה העתיקה שיאן, מרחבי מונגוליה, המורדות המזרחיים של הרי טיבט, האגמים הקסומים ואל אתרי האגדות אשר משכו אליהם נוסעים מפורסמים במשך דורות.

את ההזמנה הזו אני כותב לכם מיפן המיוחדת, ואני קורא לכם ברגע זה לנצל את האפשרויות הגלומות בה...
להתנסות, לחזות ולטעום את המאכלים המיוחדים של ארץ אקזוטית זו, לחוות לינה באירוח מסורתי, להתפרע בצילום פריחת הדובדבן, בשיזף, להתענג על ההיסטוריה שלה, להתכונן לנסיעה מקסימה לשלל הגוונים בזמן השלכת בפארקים רחבי הידיים של ארץ מיוחדת זו, לחוות סיור בגנים היפנים המשלבים אמנות ואסתטיקה העולה על כל דמיון, להתהלך בשבילי הפילוסופים, לקוד קידה במקדש הזהב, להתפעל מגן האבנים ריונג'י, לבקר בעתיקות שבערים, מצודות השוגונים ובכלל לסייר בשבילי האגדות שאנחנו בני המערב רק חלמנו עליהם משחר ילדותנו.

אני קורא לכם להתפעל מהנוף המקסים שברגע זה נשקף מחלון חדרי בבית הארחה יפני מסורתי, ומה שנותר הוא רק לרחף ולפרוש כנף אל מרחבי הדמיון ההופכים למציאות מקסימה....

בברכת חג פסח שמח!
אורי סומך.

למעלה