הזמנה למחנה התנדבות בקהילה

הזמנה למחנה התנדבות בקהילה

רגע לפני תחילת חופשת הקיץ שחיכיתם/ן לה המון, רגע אחרי סיום תקופה מפרכת של בחינות ועבודות, אנו רוצים/ות להציע לכם/ן להשתתף ולפתוח בפניכם/ן הזדמנות לעשייה ייחודית, עשייה שלא תמצאו במקום אחר, עשייה ערבית – יהודית במחנה ההתנדבות של עמותת סדאקה - רעות. סדאקה - רעות, ככל שנה, לאחר שנת פעילות חינוכית וקהילתית, מארגנת מחנה התנדבות ביפו לכלל חברי/ות התנועה והמעונינים/ות להשתתף בה בעתיד. במחנה, המתקיים בין ה-17 ל-23 ליולי, צפויים להשתתף כ-70 נערים ונערות ערבים/יות ויהודים/יות מכל רחבי הארץ, אשר יעבדו במשך שבוע במספר תחומים ביפו יחד עם התושבים בפעילות מגוונת ומהנה בתחומים שונים: אומנות, תיאטרון, הפקה, הדרכה, עבודות שיפוץ ועוד. בערבים יתקיימו אירועים ברחבי העיר: סיורים, הופעות והרצאות. בסוף המחנה יתקיים אירוע סוף השנה אשר צפוי לזכות להצלחה רבה. עלות ההשתתפות, כולל לינה ואוכל: 100 ש"ח. " סדאקה -רעות" היא עמותה המקיימת פעילות נוער ערבית-יהודית שוטפת ברחבי הארץ, הכוללת: קבוצות מפגש שבועיות בערים מעורבות וקהילות סמוכות, סמינרים ארציים, ומשלחות לחו"ל. כמו כן, עובדת העמותה על פרויקטים לנוער וילדים/ילדות ביפו, שם גם נמצאת קומונת המתנדבים /ות הערבית-יהודית של התנועה. מחנה הקיץ השנתי של התנועה ביפו מכנס את הנוער הפעיל ברחבי הארץ להשתתפות בעבודה ביפו, והוא פתוח לקהל הרחב לבוא ולקחת חלק בשותפות ערבית-יהודית פעילה. ליצירת קשר: משרד העמותה: 03-5182336 03-5184320. או [email protected]

STING3ER

New member
איכס.. לכו לעזור למי שבאמת צריך

יש לנו פה בארץ הרבה אנשים ישראלים שבאמת צריכים עזרה תעשו טובה ואל תלכו לעזור להם קודם כל ישראלי עוזר לישראלי ואחר כך שהם יחכו בסיבוב

STING3ER

New member
הוא אמר משהו שהגעיל אותי

הוא אמר שיתוף פעולה עם יהודים וערבים לא משנה איך שהוא הזכיר את זה בשבילי זה ממש מגעיל תבינו התמימות של הישראלים כאן היא משהו.... אין לי כוח להתחיל להסביר אז תקלטו לבד

גם אתה מגעיל אותי

אז מה? קלטנו שאתה תינוק גזן, לא ממש בא לנו לקרוא את "פניני החוכמה" הנ"ל שוב ושוב.

כן, הא?

הערבים העכברושים האלה.. ממש, החארות גונבים לנו את הכסף, וגם את העבודה.. תפקידם לכרסם בתרבות. ו, כמובן, להשמיד אותנו, הגזע העליון והשולט. היי, יודע מה? יש לי רעיון! נקים בשבילם תאי גזים.

GreatGTM

New member
מה רע בשת"פ כזה?

כל עוד הערבי לא מחזיק סכין מאחורי הגב... אל תכליל...

סליחה אתה צודק

מי שמצדיק פיגועים נגד יהודים, אבל מגנה את פעולות צה"ל בשטחים, הוא בכלל לא גזען.

סלוניק

New member
וודאי. אין הכרח כזה.

אני חושב שאתה לא מבין את המשמעות של המושג "גזענות".

ואני חושש שאתה מתחמק

להעדיף גזע אחד על האחר=לגזענות, ולתמוך בפיגועים ביהודים, בזמן שאתה מגנה פגיעה בפלשתיני=העדפת גזע אחד על האחר.

סלוניק

New member
אם תצליח למצוא איזה ציטוט או ביסוס

לכך שאבנרי עושה את הבחירות האלה מטעמי גזע, כמו למשל - רואה את העם הפלסטיני כנעלה יותר מזה היהודי (מאוד מוזר בהתחשב בעובדה שאבנרי עצמו הוא יהודי) או אולי שואף להשמדת העם היהודי מטעם גזעני (גם מאוד מוזר בהתחשב בעובדה שאבנרי במשך עשרות שנים הטיף לדו-קיום בין העמים). על כל פנים לא רק שאתה לא מכיר את היטב את המושג "גזענות" חוששני שאתה גם לא מפרש נכון את משמעות המושג "לגיטימיות". אבנרי מאמין שיש לגיטימיות בפגיעה במתנחלים וחיילים - הוא מעולם לא תמך בפעולות כאלה, אך מציין כי הן לגיטמיות כמאבק עם נכבש בכובשיו. אגב, גם "לגיטמיות" שכזו איננה גזענות. אני באמת חושב שרצוי שתלמד קצת על הנושא.

למעלה