הזמנה לא נשלחה 10 ימים תביעה ב פייפאל

geashono

New member
הזמנה לא נשלחה 10 ימים תביעה ב פייפאל

שלום לכולם,
קניתי טלפון מאתר סיני (כמה ימים אחרי שנגמר החג שלהם).
עברו 10 ימים ועדיין ההזמנה "בתהליכים" ועוד לא נשלחה.
שלחתי להם מייל שלא נענה,ותפסתי אותם בצאט,והם לא ממש ידעו מה לענות לי,חוץ מפנייה שלהם למחלקת משלוחים.
אני רוצה לבקש מהם לבטל את ההזמנה,ואם הם לא יסכימו לפתוח תביעה בפייפאל.
השאלה שלי,האם יש לי קייס לתביעה אם פשוט לא שלחו לי את המוצר כל כך הרבה זמן?

trilliane

Well-known member
מנהל
זה זמן סטנדרטי אצל הסינים... קרה לי בלי סוף

באיביי, בעלי אקספרס...
הם כותבים ששלחו אחרי יום ובפועל שולחים אחרי שבוע שבועיים (רואים לפי חותמת הדואר הסיני, כשהחבילה מגיעה);
מצרפים מספר מעקב ואז פתאום מחליפים אותו אחרי כמה ימים;
משתמשים במספרי מעקב פיקטיביים שבכלל לא עובדים...
&nbsp
נדמה לי שבפייפל אין זמן מינימום לפתיחת מחלוקת על אי הגעה (כמו באיביי, שצריך לחכות לפחות לתאריך המשוער להגעת המוצר) אבל אין טעם לפתוח מחלוקת כי בפייפל מחלוקת נפתחת ל-20 יום בלבד. אני מניחה שמה שיקרה ברגע שתפתח מחלוקת הוא שהסינים ימהרו לספק מספר מעקב, תתבקש להמתין... ואז "תשרוף" את כל הזמן שהמחלוקת פתוחה ולא תהיה לך אפשרות בהמשך לפתוח מחלוקת אם באמת תהיה לך בעיה.
&nbsp
אם רוצים להזמין מסין בזול, מקבלים כעסקת חבילה אמינות מפוקפקת. יש גם ספקים סיניים אמינים, צריך להתאמץ יותר כדי למוצא אותם (והם בד"כ לא הזולים ביותר). כרגע אני ממליצה להתאזר בסבלנות; להבא תלמד ותדע ממי ואיך כדאי להזמין אם אתה מעוניין במשלוח מהיר (יחסית).

geashono

New member
תודה על התשובה המעמיקה

באמת טעיתי שהזמנתי מהאתר הזה.רציתי דגם של טלפון שלא היה קיים באתרים אחרים,וחשבתי לתומי שביטוח על המשלוח+הגנת פייפאל מספיקים.
יש לי עוד שאלה:אני מבין מדברייך שאם דיספיוט נסגר ,לא ניתן לפתוח על אותו מוצר עוד דיספיוט במועד מאוחר יותר ,האם זה נכון?

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון

ולא ברור לי למה אתה מתכוון ב"מספיקים"; מספיקים למה? עד כה אין עדויות לכך שרימו אותך, יש לך עדיין הגנות שעומדות לזכותך.
אתה כרגע מנסה לזרז את הסינים, וזריזות אינה הצד החזק שלהם... זה לא אומר שלא ישלחו לך את המוצר ולא יהיה לך ביטוח על המשלוח והגנה של פייפל, רק שתחכה יותר, זה הכול.

geashono

New member
פשוט אני קונה הרבה

ומעולם לא עיכבו לי את המישלוח כל כך הרבה זמן.
אני בטוח שבאתרים "נורמאלים" כמו פאנדוויל וכולי זה לא היה קורה.
אני חושד,שהמוצר בכלל לא במלאי והם ימרחו אותי ככה חודש.
אחרי שקניתי קראתי עליהם הרבה תלונות.

trilliane

Well-known member
מנהל
קונה הרבה ממי, זו השאלה... ועד כמה אתה עוקב ושם לב

באיביי למשל רוב הסינים לא שולחים עם מספר מעקב (מוצרים זולים) ולכן אתה פשוט לא יודע שמעכבים לך את המשלוח כ"כ הרבה זמן כי הם מסמנים שהם שלחו תוך יום... ורק אחרי שהחבילה מגיעה אפשר לדעת (בדיעבד) אם בודקים את חותמת הדואר. אני מניחה שרוב הקונים לא עושים זאת ובכלל לא מודעים לכך... אני שמתי לב פעם אחת כשייבשו אותי הרבה, ומאז למדתי לבדוק והתחלתי להבחין שזה חוזר על עצמו...
&nbsp
את "פאנדוויל" אני לא מכירה, אין לי מושג מה זה. טוב שבדקת תלונות עליהם, להבא תזכור לעשות זאת לפני שאתה קונה.

geashono

New member
מעניין

תמיד חשבתי שכשאני מקבל הודעה MARKED AS SHIPPED זה בטוח נשלח.
חשבתי ש EBAY בודקים את זה.
טוב כרגע אני מבין שאין לי יותר מדי אופציות.
תודה על העזרה.

trilliane

Well-known member
מנהל
כתוב לך מילולית "המוצר סומן כנשלח" וזה בדיוק מה שזה:

המוכר סימן שהמוצר נשלח. הוא אמור לעשות זאת אחרי שבאמת שלח את המוצר, אבל אם אין מספר מעקב לאיביי אין דרך לבדוק מתי המוצר נשלח באמת כפי שגם לך אין (לפחות עד שתקבל אותו ותראה את חותמת הדואר). אם אתה שם לב לכך אתה יותר ממוזמן לשקף זאת במשוב למוכר... אני עושה זאת קבוע, מורידה להם כוכבים בלי רחמים על משלוחים מאוחרים. אין שום סיבה לתת חמישה כוכבים על מהירות המשלוח למי ששיקר ושלח בפועל אחרי שבוע ויותר... ואם הייתה בעיה נוספת (למשל תמונות מטעות, גם זה לא נדיר) הוא כבר לא יקבל משוב חיובי.

sweetums

New member
גם DX מעכבים משלוחים ולפאנדוויל יש בעיות אחרות.
אתה יכול לנסות לבקש לבטל את העיסקה, אולי זה יצליח ואולי באורח פלא המוצר יסומן כנשלח.
&nbsp
http://www.geekbuying.com
http://www.banggood.com
השירות של שניהם טוב מאוד והמחירים סבירים,לרוב.

geashono

New member
אגב אני מדבר על dealsprime

נראה מה יתפתח בימים הקרובים,כי חוץ מלהתלונן אצלם במייל ובצאט אין לי ממש מה לעשות כרגע.

למעלה