הזמנה בטרנסדיזיין לא מגיעה!

הזמנה בטרנסדיזיין לא מגיעה!

היי לכולן, אולי גם לכן קרתה התופעה הזו. הזמנתי 2 חבילות מט.ד בהפרש של כמה ימים, ורק זו המאוחרת יותר הגיעה! הם שלחו אותה ב-5.2... ואת ההזמנה שעשיתי ב-1.2 עוד לא קיבלתי! במקרה ההזמנה הזאת יצאה לי 53$, אבל הם תמיד רושמים מחיר נמוך בהרבה על החבילה. איך אני יכולה לבדוק איפה החבילה?

אמאלה

גם אני הזמנתי ויצא לי 53 דולר! הזמנתי לפני שבוע אז עוד אי אפשר לדעת אם יש בעיה, אבל הלחצת אותי עכשיו!!!

Marble Arch

New member
את לא יכולה לבדוק,

חכי בסבלנות, עברו רק שבועיים.. ובערך 11 ימי עבודה.. קורה שחבילות מאוחרות יותר מגיעות קודם..

סליחה שהלחצתי...

אני פשוט ממש רוצה את החבילה הזו כבר!
פשוט לא קרה לי מעולם דבר כזה... גם ממש מצחיק שהם כותבים על תוכן החבילה Arts and Crafts, אפשר לקרוא לזה אמנות

מ ס ט י ק

New member
גם אני דואגת לחבילה שלי, הזמנתי מאיביי ב- 3.2

החבילה נשלחה כבר ב- 4.2 אבל עדיין אין לה שם זכר אצלי בבית.. ואני כבר תכננתי על אחד מהלקים לסופ"ש.. אני כ"כ מקווה שהיא תגיע היום או מחר... אני מניחה שהדאגה של שתינו היא סתם ומחר או מחרתיים כבר נגלה, אבל עדיין לחכות ללקים זה די קשה:-\

Come Alive

New member
מעניין,

גם לי זה קרה. הזמנתי מאותה הבחורה באיביי שהזמנתי ממנה בתקופת החגים של ארה"ב, שבאותה התקופה היה כתוב במפורש שזה יקח מלא זמן סביר להניח בגלל שהדואר בבעיות עם כל המתנות שנשלחות בדואר בדיוק.. והלקים הגיעו תוך 5-6 ימים מאז שהזמנתי. הזמנתי לק ב31.1 עכשיו, היא שלחה אותו ב-1.2, והוא לא הגיע.. שלחתי לה פעמיים מיילים והיא אמרה שאין מה לדאוג והוא בדרך. זה חירפן אותי, לרדת לבדוק אם יש משהו בדואר ולא לראות כלום במשך כל כך הרבה זמן.. בסוף קיבלתי את זה שלשום. יותר משבועיים אחרי ההזמנה. זה שיגע אותי. מעניין מה הולך עם הדואר.. אולי זה בגלל השלגים

מ ס ט י ק

New member
האמת שיכול להיות שזה בגלל השלגים

אני גם הזמנתי ממישהי שכבר הזמנתי ממנה בעבר ככה שאני לא ממש דואגת מהבחינה שלה אלא יותר מהבחינה של דואר ישראל. אני מקווה שהחבילה לא הלכה לאיבוד איפה שהוא, הקטע היות מבאס הוא שוב רק בגלל שתכננתי על הלקים לסופ"ש הזה.. אם זה לא יגיע עד שבוע הבא אני אשלח אליה מייל, אבל בינתיים אני משתדלת לחכות בסבלנות.

Come Alive

New member
גם אני דאגתי בדיוק מאותה הסיבה

(מי זו? אולי זו אותה אחת אצל שתינו) כתבתי לה שאני סומכת עליה לגמרי כי כבר קיבלתי ממנה כמה דברים אבל אני לא לגמרי סומכת על הדואר פה, אז אם היא תוכל לשלוח לי את מספר החבילה שאוכל לעקוב אחרי המשלוח.. היא אמרה לי שאין אבל שאני לא אדאג, ומקסימום זה נאבד בדואר והיא תשלח חדש בלי כסף. נחמדה

תולי01

New member
חבילות שלא מגיעות זה קשה ../images/Emo4.gif../images/Emo3.gif

בעיקרון, אצל כולכן התאריכים הם עדיין סבירים ולדעתי עדיין אין צורך להילחץ, לפעמים יש עיכובים ויכול לקחת לחבילה גם 3 שבועות או חודש (וכבר קרה לי שקיבלתי הזמנה אחרי חודש וחצי רק שעד אז היה מאוחר מדי וכבר איבדתי חלק מהשפיות שלי
) תנסו לבדוק באתר הדואר וגם באתר האמריקאי ואפשר גם להתקשר למודיעין דואר ולבדוק אולי הם יודעים יותר. נאמית - גם ההזמנה שלי יצאה 53 דולר וזה בסדר, הוא באמת כותב פחות והכל עבר בשלום

MaddyD

New member
../images/Emo45.gif

לא מזמן הגיעה לי מעטפה שהזמנתי בה רפידות לנעליים, מעין מדבקות לסוליה מונעות החלקה - לא משנה. הגיע חודשיים אחרי שנשלח

Marble Arch

New member
לא,

החבילות של טרנסדיזיין מסומנות ככה שיש מעקב אחריהן רק עד שהן יוצאות מארה"ב- אח"כ כבר אי אפשר לדעת איפה הן (בדרך לארץ, בארץ, בסניף, בבית...). אבל באמת שאף אחת פה לא מחכה זמן שהוא לא סביר, לפעמים זה לוקח זמן- וזה העניין בהזמנות מהאינטרנט, זה לא מיידי.

../images/Emo41.gifשאלה בקשר לזה

הזמנו חבילה מטראנס. באתר כתוב שהחבילה נשלחה ב12 לחודש, ויש מס' מעקב. מאז אותו תאריך אין שום עדכון. החבליה נמצאת במצב acceptence.יש צורך לדאוג? מה זה אומר? יכול להיות שיש שם חג עכשיו?

Marble Arch

New member
זה בדיוק מה שאמרתי ../images/Emo13.gif

מהרגע שהחבילה נשלחת אין עליה יותר מעקב...

לא הסברתי את עצמי כמו שצריך.

זה הסטטוס של ההזמנה Your item was accepted at 4:35 pm on February 12, 2010 in FOREST PARK, GA 30297. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later. לפי זה, החבילה הבכלל לא יצאה את החנות, להבנתי. את אמרת שהמעקב נפסק אחרי שהחבילה עוזבת את ארה"ב... אז משהו כאן לא מובן לי. פורסט פארק זו הכתובת של ט.ד...

Marble Arch

New member
צודקת, טעיתי

אין עליו מעקב בכלל... הסטטוס הזה אומר שהחבילה התקבלה בדואר שם, בארה"ב. וזה סוף המעקב עליו.

ד"א לגבי דואר ישראל

ברגע שחבילה שיש לה מספר RR מגיעה לארץ, במקום להשאיר את המספר הזה ולאפשר לנו איתור קל, ברשות הדואר לחלוטין מחליפים את המספר (כמובן שלא מספרים לנו מה המספר החדש). זו הסיבה לכך שאין אפשרות לראות את גלגולי החבילה לאחר נחיתתה בארצנו.

Harlot

New member
לא מדויק

לא כל החבילות נשלחות בדואר רשום או עם Delivery Confirmation Number, מה שאומר שבאמצעות המספר הסידורי של החבילה ניתן רק לוודא שהחבילה אכן התקבלה בדואר בארץ שבה היא נשלחה. מרגע שהיא יוצאת מארץ המוצא אין אפשרות לעקיבה. דואר עם אפשרות לעקיבה (עם Tracking Number) הוא יקר יותר, ומוכרים רבים מעדיפים לא לשלוח בדרך בדרך זו.

למעלה