הזכויות שלי בתור עובדת

הזכויות שלי בתור עובדת

אני לא מבינה כל כך מה כתוב באתרים שליהם גוגל מפנה אותי ... רציתי לשאול על חוקי עבודה: כמה שעות אני מחוייבת לעבוד בשבוע .? אנחנו עובדים כולל יום שישי, אך בשבת לא עובדים. עוד משהו, כשהגעתי לעבודה חתמתי על טפסים אך אין לי מושג מה היה כתוב בהם, לי אמרו שזה טופס 101...מה זה אומר? האם יכול להיות שמנהל שינה סעיפים וחתמתי על משהו שהוא "נגדי" ? או שהזכויות בכל הטפסים זהים? בנוסף, האם מקום העבודה יכול לפטר אותי בגלל שאני לא מוכנה להישאר שעות נוספות?

מדון

New member
מצורף בזה זכיות מגן שהן הזכיות של העובדים

שאסור למעביד לפגוע בעובד כי החוקים אלו באים לשמור על הזכיות שלכם שמרי דף זה הוא צריך לעזור לך אם מעביד ירצה לפגוע בזכיות שלך הטופס שאת חתמת שהיגעת לעבודה הוא טופס של מס הכנסה שבו יש את כל הפרטים שלך ואין המעביד יכול לשנות דבר בו לגבי שעות נוספות עבור שעות נוספות על המעביד לשלם לעובד עבור כל יום שהוא עושה שעות נוספות התשלום הוא על שעתיים ראשונות על כל שעה יש תוספת של 125% ומעבר לשעתיים אלו יש לשלם 150% אסור לשלם לעובד עבור שעות עבודה גלובלי בשעות נוספות עובד למישרה מלאה חייב לעבוד 43 שעות בשבוע ואם הוא עובד 6 ימים אז כל יום זה 7.16 שעות ביום שעות עבודה אלו לא וללים הפסקה היא על חשבון העובד ההפסקה היא אחרי 6 שעות עבודה יש הפסקה של 30 דקות ואחריכן עוד הפסקה של 15 דקות וכל זה על חשבון העובד . אם יעבודה לשעות נוספות הוא לא מתאים בגלל ילדים קטנים או בעיות אחרות השאלה היא האם המעביד רוצה כל יום שתעבדי שעות נוספות או לפעמים ואז אם זה לפעמים אני חושב שאפשר להענות לבקשתו לעשות שעות נוספות אבל זה שקול שלך אם יש לך עוד שאלות כתבי לנו וכמה זמן את עובדת במקום הזה

למעלה