הו הו הו

צליליתה1

Well-known member
מה מצאתם בגרביים הבוקר?

(כבכל שנה ושנה.....אני, כלום!!!!!!!!!!!!!!!!)

זוממת לבקר אחהצ באירועי החג בטיילת לואי, טיול נוח ברגל. ויתרתי השנה על המושבה הגרמנית, אמצע השבוע לא יצא לי ובסופש לא היה מקום חניה במרחק הגיוני.

למרות היחס המחפיר של סנטה אלי, מחבבת את החג, בעיקר את הקישוטים, שפזורים השנה גם במקומות אחרים בעיר.

צילום רע מאוד (שלי) של הכניסה לבית הגפן (אירוע של החג של החגים, כנסו כנסו עיריית חיפה ותתבעו אותי על לשון הרע, אחד האירועים המאורגנים רע שראיתי בחיי, נטשנו די בהתחלה בגלל חוסר אפשרות לראות ולשמוע. לעניות דעתי הכנראה לא קובעת תנאי הכרחי להנות מהופעה)

1640420467611.png

נערך לאחרונה ב:

סופהו 1

Well-known member
מה מצאתם בגרביים הבוקר?

זוממת לבקר אחהצ באירועי החג בטיילת לואי, טיול נוח ברגל. ויתרתי השנה על המושבה הגרמנית, אמצע השבוע לא יצא לי ובסופש לא היה מקום חניה במרחק הגיוני.

למרות היחס המחפיר של סנטה אלי, מחבבת את החג, בעיקר את הקישוטים, שפזורים השנה גם במקומות אחרים בעיר.

צילום רע מאוד (שלי) של הכניסה לבית הגפן (אירוע של החג של החגים, כנסו כנסו עיריית חיפה ותתבעו אותי על לשון הרע, אחד האירועים המאורגנים רע שראיתי בחיי, נטשנו די בהתחלה בגלל חוסר אפשרות לראות ולשמוע. לעניות דעתי הכנראה לא קובעת תנאי הכרחי להנות מהופעה)
יש איזו סיבה שאמצא משהו בגרביים?
יש איזו סיבה לצאת בקור הזה ולהסתובב ברחובות?

לפני פרוץ הקרונה הצטרפנו לסיור מאורגן ביפו. היה קרררררררררררר.. רטוב, טעים ושמח.
נחמד שאפשר לחוות אירועים ולטעום טעמים שונים מבלי הצורך לארוז מזוודה וכו (בתקווה שנחזור גם לזה, במהרה בימינו)
יפו.jpg

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
מה מצאתם בגרביים הבוקר?

צפה בקובץ המצורף 39599
אבל יהיה קור כלבים למעלה בלואי, ורוח זדונית לא פחות. אבל תצפית מופלאה לנמל חיפה ולבהאהים מהחלק העלון של הגן.

צליליתה1

Well-known member
אבל יהיה קור כלבים למעלה בלואי, ורוח זדונית לא פחות. אבל תצפית מופלאה לנמל חיפה ולבהאהים מהחלק העלון של הגן.
ממש מפתיע, אבל היה נעים. עד כדי כך נעים שאני הרגשתי לבושה חם מדי, מה שלא קורה בשוטף.
סגרו את רחוב יפה נוף, והדוכנים נמצאים על המדרכה, מתחת לטיילת, ולא בתוך הטיילת. מי שרוצה להבריז את השופינג יכול לטייל/לשבת בגן הקסום ולהשקיף על הנוף.

ההופעות התחילו ב 1800, מניחה שאז התחיל להצטופף.חתכנו הביתה לפני פרוץ הבלגן.

דקל נור*

Well-known member
ברובע הנוצרי בירושלים יש יותר הרגשת חג המולד, במיוחד ליד השער החדש. שוק כריסמס קטן ומקומות לשבת לשתות יין חם. Screenshot_20211225-192616_WhatsApp.jpg

קלייטון.ש

Well-known member
אנחנו לא חגגנו ולא ציינו ולא כלום. אסור לנו, הבת הקטנה בתהליכי התקרבות ליהדות ועושה לכולם טרור.
אני דווקא אוהב את חג המולד, לא בגלל החג, למרות שעקרונית צריך להיות מותר לי - אני הרי לא יהודי לפי ההלכה, אלא רק לפי חוק השבות, כך שמבחינת ההלכה זה בסדר שאני אוהב את חג המולד, ולחוק השבות לא אכפת - אלא בגלל המוזיקה.
יוטיוב גם יודע שאני אוהב את המוזיקה של חג המולד ולכן הציף אותי בימים האחרונים בשירים ומופעים של החג.
בראש השירים האלה עומד כידוע Have yourself a merry little Christmas, ויוטיוב טרח להציג לי איזה 20 ביצועים, החל מהמקורי המדוכדך (במקור זה שיר עצוב) של ג'ודי גרלנד, ועד ביצועים עדכניים מזמרים שאני לא מכיר, ואמר לי "בוא תדרג".
זו באמת לא בחירה קשה, שהרי קארן קרפנטר ביצעה אותו גם, וכל מה שהיא ביצעה היא עשתה יותר טוב מכולם. אז זהו בעניין הזה.

היה גם השיר המפחיד על סנטה שבא לעיר עם האזהרה לילדים שלא כדאי להם לבכות ולא כדאי להם להפגין סימנים למצב רוח שלילי, כי סנטה לא יאהב את זה ולך תדע מה הוא מסוגל לעשות לך.
אז לעניין הגרביים, אני שמח שסנטה לא שם לי שום דבר בגרביים אם זה אומר שעלי הוא לא מאיים.

למעלה