הורים לבנים- בבקשה את עזרתכם

dana2332

New member
הורים לבנים- בבקשה את עזרתכם

שלום אני אמא טרייה לבן חודשיים מקסים. שמתי לב שבחודש האחרון הפין שלו שוקע כאילו קבור בפנים והוא יוצא רק כאשר עושה פיפי בבוקר ובעת זקפה. רופא ראה ואמר שזו תופעה שכיחה שתעבור עם הזמן וכי גודל הפין נורמלי לגילו ולמרות זאת- אני דואגת. האפ מישהי מכן מתקלה בתופעה הזו? ואם כן- האם זה עבר ומתי? תודה

שבלול 555

New member
כן,

נורא מפחיד בפעם הראשונה שרואים את זה אבל זה נורמלי, מה שכן הייתי מורחת בזמנו גם על הפין משחה

גם של מתן ארוז כשהוא לא בשימוש ../images/Emo6.gif

והוא בן שלושה וחצי חודשים. לבן של גיסתי יש בולבול מזערי ושקוע עד היום (בן שנתיים+), לה אמרו שזה אופייני בתינוקות שמנים (והוא באמת שמנמן
) גם מתן שמנמנול קטן
אבל לדעתי מבחינת הגודל הוא בסדר

polegra

New member
לאחי היה את זה...

עד גיל מאוחר יחסית ובגיל 13 הלכנו איתו לרופא שאמר שלרוב זה יוצא ככל שגדלים ומה שבטוח שבגיל ההתבגרות זה יסתדר וזה אכן הסתדר לו בסופו של דבר אנחנו לא התייחסנו לזה בצורה יוצאת דופן הוא זכ שבא מיוזמתו אלי ובקש לראות רופא בקשר לזה יש ילדים שזה עובר להם בגיל יותר צעיר זאת ע"פ הרופא שבדק אותו בזמנו היום הוא גבר גבר בן 21 :) טלי

רונית י

New member
בד"כ זה נורמלי אבל אצלנו זה לא.

ככה זה נראה עד אחרי גיל שנה ואמרו לנו שזה רגיל ו"הכובע" ייצא מתישהו עד שהרופאה בטיפת חלב ביקשה שנראה כירורג. ביקרנו אצל שלושה רופאים שונים וכולם אמרו שנשאר עודף עור ומי שביצע את הברית לא הסיר הכל. בגיל שנתיים עבר ניתוח.

T noki

New member
בד"כ זה מצב תקין

בעיקר אצל תינוקות שמנמנים, אבל לא רק (איבר המין שקוע בתוך רקמת השומן, ויוצא רק בשביל לעשות פיפי...) זה עובר עם הגיל.

כן. של איתיוש שלנו הפין עדיין שקוע והוא בן

שבעה חדשים. זה בגלל השומן שיש באזור. המוהל והרופא אמרו שכשהוא קצת יתחיל ללכת תקטן שם כמות השומן וזה יסתדר. בינתיים, כדי למנוע הדבקויות (שהיו די הרבה בהתחלה, כי לא ידענו איך לטפל בזה כ"כ) אנחנו "שולפים" את הפין מהמחבוא שלו ומורחים שם קרם (לא את הקרם שבד"כ מורחים על הטוסיק, כי הוא נורא שומני, אלא יותר משהו בכיוון של קרם לחות לתינוקות). אם יש גם לכם הדבקויות כאלה אז זו הדרך...

למעלה