הורידה מסכה בחנות בשביל למדוד משקפיים וישר קפצו עליה שוטרים עם קנס.

רוב הזמן נח

Well-known member
נתנו לה קנס 500 שקלים. משטרה עלובה שנטפלת לאזרחים. ובסוף היא גם לא קנתה את המשקפיים, שזה ממש רע לעסק. אבל העיקר שהשוטר יעמוד ביעדים שלו ויביא את כמות הקנסות היומית שהמפקדים שלו דורשים ממנו. חרפה!

לצפייה:

לצפייה:

לצפייה בתוכנית:

האיטם בזמן: 28:43

נערך לאחרונה ב:

קצה11

Well-known member
נתנו לה קנס 500 שקלים. משטרה עלובה שנטפלת לאזרחים. ובסוף היא גם לא קנתה את המשקפיים, שזה ממש רע לעסק. אבל העיקר שהשוטר יעמוד ביעדים שלו ויביא את כמות הקנסות היומית שהמפקדים שלו דורשים ממנו. חרפה!

תפתחו 13, זה יהיה שם עוד מעט..
יש פקחים שמצלמים אותך ורק אחר כך ניגשים לתת קנס
תיזהרו

רוב הזמן נח

Well-known member
האמת שמגיע לה .
מה מגיע? תתביישי לך! השוטרים מסתובבים כמו זומבים בקניון כשהחנויות ריקות בשביל למצוא רגע שמישהו טיפה מוריד מסכה מכל מיני סיבות, בשביל לדפוק לו קנס. ואיפה שצריך שוטרים באמת, אין שוטרים. זה ניהול? בנט לא כשיר לתפקיד.

סתוונית333

Well-known member
מה מגיע? תתביישי לך! השוטרים מסתובבים כמו זומבים בקניון כשהחנויות ריקות בשביל למצוא רגע שמישהו טיפה מוריד מסכה מכל מיני סיבות, בשביל לדפוק לו קנס. ואיפה שצריך שוטרים באמת, אין שוטרים. זה ניהול? בנט לא כשיר לתפקיד.

מייד אני הולכת לפינה מרוב בושה.
אוויל .

קר לי בך

Well-known member

באמת בושה, איך בנט קיבל את השוטרים והמפקדים האלה לעבודה?

רוב הזמן נח

Well-known member
לא, אני לא יכולה לקבל כי אני לא מורידה את המסכה.
בנט האחראי והוא ראה איך ביבי התנהל. לכן זה מאוד בסיסי לתת הוראה לא לתת קנס למישהו שהוריד רגע מסכה בשביל לגרד באף, או לבדוק משקפיים. במיוחד כשהוא לבד ואין אף אחד לידו.

אבל הבעיה שלא זאת המטרה. השוטרים נשלחו לתת עבודה. והעבודה הם הקנסות. וכבר נחשף שיש להם מכסות יעד יומיות. לכן יתנפלו על כל אחד שיוכלו.

קר לי בך

Well-known member
בנט האחראי והוא ראה איך ביבי התנהל. לכן זה מאוד בסיסי לתת הוראה לא לתת קנס למישהו שהוריד רגע מסכה בשביל לגרד באף, או לבדוק משקפיים. במיוחד כשהוא לבד ואין אף אחד לידו.

אבל הבעיה שלא זאת המטרה. השוטרים נשלחו לתת עבודה. והעבודה הם הקנסות. וכבר נחשף שיש להם מכסות יעד יומיות. לכן יתנפלו על כל אחד שיוכלו.
וכי לא אמרתי שבנט אחראי?
יחד עם השר לבטחון פנים עמר בר לב
איך הם קיבלו מפכ"ל עם שדרת פיקוד כזו קלוקלת לעבודה, הם צריכים לתת את הדין

רוב הזמן נח

Well-known member
בנט הוא האחראי על ההתנהלות בקורונה בכל הגורמים. הוא אמר שהגיע לנהל. הוא ראה איך היה הניהול כשביבי היה ראש ממשלה ואמר שאצלו הדברים יראו אחרת. אז לא אחרת ולא נעליים. אותו ה-|שיט|

קר לי בך

Well-known member
בנט הוא האחראי על ההתנהלות בקורונה בכל הגורמים. הוא אמר שהגיע לנהל. הוא ראה איך היה הניהול כשביבי היה ראש ממשלה ואמר שאצלו הדברים יראו אחרת. אז לא אחרת ולא נעליים. אותו ה-|שיט|
העניינים בהחלט מתנהלים אחרת בממשלה הזו לעומת הקודמת,
אפשר לערוך דיון באם יותר טוב או פחות טוב, אבל ברור שמתנהלים אחרת

איציק5111

Well-known member

אם זה היה ערבים שורפים בית כנסת השוטרים היו בורחים ולא מתנפלים...

ככה ישראל נראת גיבורה על חלשים

DANIAVNI

Well-known member

ואם אני אוכל בלי מסכה במסעדה, ייתנו לי קנס ?
השאלה שלי אמנם מטומטמת, אני יודע
אבל הפקחים חוששני יותר מטומטמים מהשאלה שלי .

DANIAVNI

Well-known member

אני עשיתי בזמנו כרטיס אדי
אבל המחשבה שהתרומה שלי יכולה להגיע לכזה אידיוט ( שבטוח אין לו כרטיס כזה)
גורמת לי לרצות לבטל את הכרטיס
ואינעל העולם.

רוב הזמן נח

Well-known member
החנויות ריקות. עד שלקוחה אחת נכנסה לחנות ונתנו לה דוח והבריחו אותה. אנשים לא יגיעו לחנויות האלה בגלל זה.

לשוטרים רק חשוב לתת את מכסת הדוחות היומית שלהם. איכסססססס!!!!!!!!!!!

בנט לא מנהל.

dory30

Well-known member

הורידה מסכה בחנות בשביל למדוד משקפיים וישר קפצו עליה שוטרים עם קנס.​

עבדתי ולא ראיתי, אפשר בבקשה לינק? אני גם לא ליד טלוויזיה בשעות הקרובות.

למעלה