הורות לפני אובדן, גם מותר?

פלגיה

New member
הורות לפני אובדן, גם מותר?

כתבתי בפורום אחר את סיפור הלידה של ביתי הבכורה, לכבוד יום הולדתה. אז אני מקשרת גם כאן - אמא בת 13

noaagr

New member
מזל טוב לשתיכן ../images/Emo65.gif

ואת באמת נראית קרובה לגיל 13... נשמע שהיתה לידה טובה וחוויה מדהימה, במיוחד כלידה ראשונה... מחכה לשמוע את שאר סיפורי הלידות...

ככה לגרום לי לבכות../images/Emo35.gif

איזה סיפור מרגש ונוגע. לא להאמין איך הזמן טס ומיצורים כה קטנים הם נהיים אנשים שלמים. מדהים. מזל טוב לך, אמא בת 13, וברכות ליעל.

תולו

New member
סיפור מקסים ../images/Emo140.gif ומזל טוב ../images/Emo65.gif

פלגיה, את ממש אמא ותיקה
לא היה לי מושג. כל הכבוד

קנגה רו

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

דיא

New member
איזה יופי של סיפור../images/Emo70.gif

מזל טוב ליעל ולך יקירה. את תמיד מלאת אופטימיות מדבקת, וממה שאני מכירה אותך זה מלמד אותי שגם לי יש סיכוי לצלוח את השנים הללו יחסית בהצלחה, דבר שברגעים אלו, בהם אני מחפשת משפחתון
, נחוץ לי ביותר.

רונה 4

New member
איזה סיפור נפלא

קצת הזכיר לי את הלידה המהירה של שני. אולי פעם אני גם אכתוב... מזל טוב לחמודה הגדולה ולאמא שלה גם.

parpare bar

New member
../images/Emo213.gif מקסים ומרגש!!!../images/Emo213.gif

וו'אוו איזה מקסים ומרגש, זלגה לה דמעה של התרגשות... ופרשת יתרו, זאת לא הפרשה של מתן תורה? אם אני לא טועה... כמה סימליות!!! להיות אמא זוהי חוויה שמעצימה עם השנים וניכר זאת בסיפור, שתדעי המון נחת ממנה ומשאר ילדכם. אושר שמחה וימים טובים

נתושקי

New member
פלגיה, איזה סיפור מרגש ומקסים

מזל טוב ליעל ולאמא בת ה-13. ואפרופו חתימות - אני תמיד תוהה לפשרו של המשפט האחרון בחתימה שלך. שמא תאירי את עיני?

פלגיה

New member
../images/Emo6.gif

המשפט האחרון הוא משפט מצחיק. אני מנהלת של שני פורומים, ולכל פורום יש מספר (למשל פורום הורות לאחר אובדן הוא 1266) : תנ"ך הוא 1314, וחינוך לילדים ונוער הוא 1316. ככה יצא. אבל היה לי חשוב לבדוק מה יש שם בפורום 1315. בדקתי וגיליתי, שזה פורום פרסומי של ארקיע - פורום איה נאפה. טוב אז אותו אני לא מעוניינת לנהל, ולכן "בין (1314) לבין (1316) איה נאפה (1315) לא מחכה לי" יש הבנה?

למעלה