הורדת פרופיל

jovani12

New member
הורדת פרופיל

חברס עוד שבוע אני מתגייס אני עם פרופיל 72 מיועד להנדסה (משמע לוחם אב"כ) ואני ממש מתבאס מהפרופיל כי כל קרבי שזה נותן לי זה קרבי צעצוע כזה . אני ממש רוצה להוריד ל64 . מישו יודע איך אני יכול להוריד ל64 תוך שבוע ?!?!?!?! בבקשה עזרה !

dimgold

New member
בגלל אנשים כמוך

המדינה שלנו נראת כמו שהיא נראת. יופי איתמר, עוד בן נוער הלך לו, בגלל משפטים כמו " אל תקח את החיים ברצינות במילא לא תצא מזה בחיים". בתור אחד שמהווה דוגמא לכל הפורום, אם אתה אומר משהו תעמוד עליו. יאללה אחריך, חחחחחח. עכשיו ברצינות, אפשר להציע לו פתרון זמני של לשבור את הראש ו\או יד ו\או רגל, ועד אז לפרוק כתף כמה פעמים טובות. זה בחצי דרך להתאבדות אבל שיהיה. וחוץ מזה- למה לי אין דבר כזה במנילה?

Itamarro

New member
אין לך הנדסה קרבית במנילה?

ובפורום מתגייסים בתפוז לא עוזרים לאנשים להוריד פרופיל.

varui

New member
עדיף להודיע להם אחרי

גיוס שהוא מישתמש ברוקטון יש אפשרות שהוא יקבל פרופיל 24 או 64 זמני ובנתיים הוא צריך לחפש דרכים נוספות לצאת מקרבי

אז זהו,

אם לא קרבי "אמיתי", אז ג'ובניק? אני לא יודעת איך בנאדם כמוך, ישרוד בקרבי "אמיתי" אז אולי בכלל אתה לא ראוי להיות לוחם, ועדיף שתמצא דרך להוריד ת'פרופיל.

תלמד להתמודד.

אם אין לך באמת שום בעיה שמצדיקה הורדת פרופיל-אז יישאר לך 72. בהצלחה

demoloc

New member
יש שיטה אחת

ורק הראויים לה רשאים להשתמש בה. היא דורשת חודשים ושנים ארוכות של למידה על מנת להפוך מאסטר בה. אין ממש טעם בלשאול היכן וכיצד רוכשים מיומנות זאת,האגדה טוענת שאלו אשר ישתמשו במיומנות זאת יגלו אותה בעצמם.

Kick SsS

New member
פחחחח קרבי צעצוע

ימעפן!! קרבי צעצוע עלק...כל הקרבי "צעצוע" האלה עושים מעל ומעבר..אז תנוח כוסית..

למעלה