הורדת פרופיל

D F S

New member
הורדת פרופיל

יש לי בעיה מאוד מוזרה...יש לי כאבים באזור הבטן התחתונה וכבר הייתי אצל חמישה רופאים שלא מצאו לי שום דבר. אבל אני בטוח שיש שם משהו!! זה כואב לי בעיקר אחרי מאמץ ככה שאני מעדיף להוריד פרופיל ולא להיות קרבי ולסכן את הבריאות שלי. השאלה שלי היא, האם כאשר אדווח על הבעיה לצבא יורידו לי פרופיל, או שעליי להמציא איזו אסטמה או משהו.כי הרי זה מגוחך להוריד לי פרופיל למרות שלא הוכחה בעיה רפואית... תודה לעונים...

D F S

New member
זה לא תוספתן....

תוספתן כואב מאוד ומגלים אותו בקלות. שני ההורים שלי רופאים והם פשוט לא מצליחים להבין מה זה.זה כבר ככה מעל לחצי שנה... עומר לא הבנתי מה אמרת... בכל מקרה,עוד מישהו יכול להגיד?

D F S

New member
ממש לא! אני מרגיש בוודאות כאבים...

נפיחות מדי פעם באזור. אבל מה זה חשוב? אני שאלתי אם להגיד את האמת או להמציא אסטמה על מנת שיורידו לי פרופיל...

פמי

New member
יש לי ידיד שהיה לו משו דומה: כאבים

באיזור הבטן התחתונה ונפיחות - מסתבר שהיה לי כילה והוא היה צריך לעבור ניתוח... תברר

D F S

New member
יא אפס אין לך מה להגיד אז סתום!

אני עשיתי בדיקות ואין קילה...אני אומר לכם, 5 רופאים בדקו אותי לא כולל את ההורים שלי.. ואסטמה לא ניתן לבדוק או להוכיח שהיא לא קיימת.. יש פה מישהו שבאמת מבין בזה?

אסתמה ועוד איך אפשר לבדוק ולהוכיח

לאח שלי עשו בדיקה בצבא עם שאיפת חומר מסויים ואז מדידות.

clutch

New member
אבל למה אתה סמרטוט?

לפחות תגיד את האמת. גם פה. לשאלתך - אם לא מצאו אצלך כלום, גם לא יורידו לך פרופיל ואתה תאכל זין.

D F S

New member
יא חתיכת חצוף!!!

אני באמת סובל מכאבים,ואני לא חייב לאף אחד הסברים ובטח לא לך יא זבל!! נכון שאני לא מולהב מקרבי, אבל אני באמת חש כאבים. אז פעם הבאה שאתה רוצה לקטול מישהו, וודא שיש סיבה. אם הסיבה הייתה רק החוסר מוטיבציה הייתי אומר את זה באופן הכי גלוי כי אין בזה שום דבר רע לדעתי..

D F S

New member
והנה לך עוד משהו

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=164&msgid=59185347

למעלה