הורדת הטריקו והליקרה

הורדת הטריקו והליקרה

האם הרבנים יצליחו? הגריאל שטיינמן והרב לפקוביץ עושים מידי שבוע כנסים בנושא.. יש אלפי אברכים בכנסי הצניעות . ומאידך אלפי נשים בשבת ברבי עקיבא הולכות עם בגדי שחץ מחץ וכו.. האם הרבנים יצליחו כמו שהצליחו עם הכשר או שזה אבוד מראש? השידור שלכם..

אתה רואה כזו הצלחה עם הכשר?

הנקודה היא שהכשר יצר לחץ חברתי מסוים. בינתיים בנושא ביגוד, הלחץ הוא לכיוון השני.

שרי תוש

New member
הכשר הכי זול זול זול

נסה להביא מסלול אחר יותר זול ותראה עד כמה שאני צודקת

שרי תוש

New member
לא לא לא

אני רק אומרת שהקשר הכשר הצליח לא בגלל שהרבנים אמרו (בלבד), אלא ששם המסלולים הכי זולים שיש

חד וחלק לא!

הכשר הצליח מלחץ חברתי שלא נעים ללכת ברחוב או בכולל עם פלאפון לא כשר.. ועם בנושא הצניעות יהיה לחץ חברתי אז רבי עקיבא ישמח שנשים צנועות מסתובבות ברחוב הקרוי עש.

URY21

New member
התכונת לחץ רבני לא חברתי

כמעט כל אחד מחזיק אחד ביד ואחד בכיס ביד בשביל לדבר עם החברים והשני בשביל להתכתב איתם!

שרי תוש

New member
רבני=חברתי. זה אותה הכוונה

הרוב לא קונים עכשיו לא כשר, שיש שני מכשירים זה מה שנשאר לפני שיצא הכשר

שרי תוש

New member
תחשוב קצת ותראה שאתה טועה

מה ההבדל אם אברך הולך עם מכשיר לא כשר ביד שיש פה לחץ חברתי או שהוא הולך עם אישתו והיא עם בגדים לא צנועים? לאן נעלם הלחץ החברתי??? אז פשוט לי שבהתחלה כולם עברו לקשר הכשר בגלל שזה זול, ואז יש לחץ חברתי!!

בקרית ספר

רוב הנשים הולכות צנוע ורק הזוגות החדשים קצת .. ואם בבני ברק ילכו צנוע כמו פה אז גם יהיה לחץ ח.

שרי תוש

New member
זה מה שאני אומרת

שבקרית ספר אין חרדיסתים, עושים הרצאות לחרדים שהם בסדר ולא צרכים את הנושא הזה, אני פעם נכנסתי לאיזה שיעור בנושא צניעות כולם היו צנועות היה כמו לתת שיעור לאברכים לא לסוע בשבת ממש כך, צריך להגיע למשפחות הנכונות לא העיקר הרצאות, ולחפש את המטבע מתחת הפנס

בנושא הכשר

הצלחה אדירה! גם לי יש כשר.. ברצינות רוב האברכים עם פלאפון כשר כי רוב האברכים חניוקים.. למודרנים יש 1 כשר ו 1 לא כשר.. בכשר לבגדי המיני יותר ויותר חוסידיות הולכות עם בגדי משת.

יש לך כשר

אבל גם טרף. מה שאומר שהרבנים לא הצליחו באמת מי שמחזיק שני פלאונים אות היא שלא נעים לו מהסביבה אך לא יותר מזה. בל נשכח שהגזירה היתה על הפלאפונים הטרפים, לא גזרו לקנות פלאפונים כשרים.

יהיה מאוד קשה

כי את הנשים קשה לשכנע, בפרט בדבר שהוא הכי חשוב אצלם, ולוואי שיועילו במשהו

שרי תוש

New member
לא נראה שזה עומד להצליח

מי שמגיע לכנס הם אברכים שכבר הצניעות אצלם בסדר, צריך לעבוד על ציבור אחר בחוג החרדי, שהם החרדיסתים

הם לא יצליחו חבל על הזמן נשים אוהבו

ת להיראות טוב וצמוד ..ובקשר לפלאפונים בגלל שזה גברים

שרי תוש

New member
לדעתי זה יותר גרוע

הרבנים אמרו לא לקנות בכלל מכשיר פלאפון, ואם צריך אז לקנות רק כשר, וזה קנה גם וגם

למעלה