הוראות טיפול

הוראות טיפול

בגלל שהרבה אנשים באים כדי לבקש הוראות טיפול אז חשבתי שאני אעתיק את מה שכתוב בדף שנתנו לי בקיפוד |ויטלי שולט| הוראות טיפול-פירסינג את הטיפולים יש לבצע 3 פעמים ביום במשך שבועיים-שלושה אוזניים,גבות,גשר אף,נחיריים,טבור,פיטמות: 1.יש לשטוף את אזור הפירסינג במים מהולים בסבון אנטי-בקטריאלי פעמיים ביום בוקר וערב במשך שבועיים. 2.יש למרוח על אזור הפירסינג את משחת vita-merfen. 3.חשוב לסובב את העגיל מספר פעמים כדי השמשחה תמרח באופן שווה בתוך החור. אסור להוציא את העגיל או לשחק איתו במשך חודש ימים לאחר הניקוב. לשון,שפתיים,לחיים: 1.יש לשטוף את הפה במשך 2-3 שבועות במי פה אנטי-בקאריאלי (corsodil,listerin). 2.לאחר הניקוב אסור לאכול לפחות שעתייםולא לשתות משקאות חמים. 3.אין לאכול מאכלים קשים,חריפים,חמוצים או מלוחים. בשום פנים ואופן אין להוציא את העגיל במשך כל תהליך ההבראה! אברי מין: 1.יש לשטוף את אזור הפירסינג במים מהולים בסבון אנטי-בקטריאלי. אסור להוציא אתצ העגיל או לשחר איתו במשך חודש ימים לאחר הניקוב. אממ למנהלות-נראה לי שכדאי שתוסיפו את זה למאמרים.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gif

למנהלות יש כמה אתרים על שיטות טיפול, מספר דפים שניתנו ע"י פירסרים ופורום מומחה של ואלה. משם אנחנו מלקטות הוראות טיפול ושמות במאמרים. כרגע יש לנו חיים מעבר לפורום ככה שכשיהיה לנו זמן אנחנו נוסיף.

למעלה