הוצאות כיבוד בעסק

talles

New member
הוצאות כיבוד בעסק

לפי תקנות מס הכנסה - ניכוי הוצאות מסויימות, ניתן להכיר ב-80% מערך ההוצאה של הכיבוד כמוגדר בחוק. מה הדין לענין מע"מ? האם מוכר 80% מההוצאה, או שמא כל ה-100%?

דוד בכר

New member
ניתן לדרוש את כל המע"מ

ישנה תקנה 16 לתקנות מע"מ שאוסרת לקזז מע"מ על הוצאות אירוח ולכן הטעות הכל כך נפוצה לחשוב שמע"מ על כיבודים אינו מוכר. אתה יכול לדרוש את כל המע"מ על כיבודים. רק שים לב שאכן מדובר בכיבודים ולא בארוחות:קפה, סוכר חלב וכו נחשבים ככיבודים.

isaacf

New member
אין בעיה

כיבודים בבית העסק המע"מ מוכר 100% ראו חוזר מע"מ 5/1995

srk123

New member
דרישת מע"מ על כיבודים

לדעתי צריך להיזהר כשאומרים ללקוח שניתן לדרוש מע"מ תשומות על כיבודים. יש לנקוט בגישה שמרנית ולא לפרש את תקנות מע"מ לקולא. על כל פנים למיטב זכרוני לא נתקלתי בעבר בכל הנהלת חשבונות שביקרתי בדרישת מע"מ תשומות על כיבודים. עצתי היא לנקוט בגישה שמרנית ולא לספק עילות לביקורת מע"מ. רונן קוממי רואה חשבון 054-5450710 [email protected]

רמי44

New member
חברה נראה לי שמישו חושב שהוא

מנהל הפורום........ווהמבין יבין.....

רמי כשאומרים לך את האמת

בפנים לא צריך לכעוס סתם מיותר שאנשים חוזרים בכל מיני ניסוחים על תשובה שניתנה בכדי להוכיח שהם קיימים ולעשות לעצמם פרסום סתם לטחון מיים וזו לא מעידה חד פעמית והמבין יבין אגב אני לא מנהל פורום ואין לי כוונה כזו אך בהחלט הייתי שמח להתערבות כזו

רמי44

New member
צחי תפסיק לכעוס ולהעיר.......

צחי שמתי לב ל: 1.קיים בך הרבה כעס על תשובות שונות בפורום של המשיבים ולדעתי זה מיותר. 2.באופן כינה ,גם אם חלק מתשובות הינן טחינת מים,או לא ניראות לך אין זה מעיניינך.

רמי אל תהיה הפסיכולוג שלי

עדיף שתתשאר בתחום התמחותך הכעס נובע מתשובות של חלק מחבריי למקצוע בין ברמה המקצועית ובין ברמה היצוגית והתדמיתית אותו אנו אמורים ליצג כרואי חשבון-זה לא שוק כפי שנטיב לייצג את עצמינו גם בפורום זה ככה יתיחסו אלינו ויכבדו אותנו ולא נגרום לזילות המקצוע אנחנו לא מאכרים באופן כנה התשובות לא נראות לי זה מעניני ואתה האחרון שימנע ממני להביע את עצמי וזכותך להגיב או לשתוק

רמי44

New member
צחי קודם כל...

צחי ראשית כבד את אנשי המקצוע,ותגיב (אם בכלל...)בצורה מכובדת ולא כועסת מזלזלת וקנטרנית לתשובותיהם,כלומר קודם תכבד בעצמך את הקולגות למקצוע ואחכ' תצפה שהשואלים בפורום (ואחרים) יכבדו את רואי החשבון המשיבים בפורום.

למעלה