הוצאה לפועל בעיקבות גירושים

לי אנה

New member
הוצאה לפועל בעיקבות גירושים

אשמח לייעוץ בקשר לבעיה הבאה: בן זוגי גרוש. בעבר המכונית הייתה רשומה על שמו אך בהסכם הגירושין נקבע כי תועבר לבעלות אישתו לשעבר וכי עליה לשאת בכל הדוחות והקנסות בגין השימוש שלה במכונית (השימוש הבלעדי שלה במכונית החל שנתיים קודם לגירושים ותאריך זה מצויין בהסכם). לפני כשלושה שבועות הגיע מכתב מאחת העריות במרכז הארץ - אם לא ישלם בן זוגי את הסכום בגין הדוחות יעוקלו מטלטלין. הדוחות מתייחסים לתאריכים בהם הרכב היה בשימושה הבילעדי ( כפי מצויין בהסכם הגירושין) אך באותה תקופה עדיין היה רשום על שמו. תאריך היעד עבר וכעת התיק נמצא בידי ההוצאה לפועל. אישתו לשעבר מסרבת לשלם את החוב משום שלדבריה אין לה כסף. 1. האם ניתן להציג בפני ההוצאה לפועל את הסכם הגירושין המתייחס גם לנושא זה וכך לפתור את עצמנו מתשלום? 2. מה באפשרותנו לעשות? מיותר לציין כי מעולם לא עמד נגדי תיק בהוצאה לפועל וכל הסיטואצייה מוציאה אותי משלוות דעתי... תודה.
 
להגיש דחוף בקשת התנגדות לביצוע שטר

וביטול הליכי הוצל"פ בבקשה תפרטו את כל מה שפרטתם ותצרפו את המסמך התיק יועבר לבית המשפט ושם תתטענו הכל במידה והכל נכון בית המשפט יוכל לאלץ את האישה לשאת בחוב.
 

דוד מל

New member
תיקון למלכה..

העיריה גובה בד"כ כלל עפ"י פקודת המיסים כך שאין שטר ואין הוצל"פ. לדעתי צריך לפנות למחלקה של העיריה ולהסביר ואם לא הדרך היא לבית משפט בבקשה לצו מניעה או הצהרתי לגבי הבעלות והקנסות.
 
למעלה