הופתעתם מכמות "תושבי" מודיעין ביום העצמאות?

orrri1

New member
הופתעתם מכמות "תושבי" מודיעין ביום העצמאות?

רק אני חושבת שיש פה שימוש פזרני בכספי תושבי העיר ?
האם באמת יש צורך בכמות כל כך גדולה ומוגזמת של מפורסמים (אותו שדרן מוסיקה שברח לי שמו, ליאור נרקיס, קרן פלס, נתן גושן ועוד אחד שה' יסלח לי על ששוב שכחתי שם של סלב)
כל אלו מביאים עשרות תושבי חוץ.
ראיתי את האמפי כשהוא מפוצץ, אבל ביום העצמאות האחרון הייתי בטוחה שאדמת האמפי תקרוס לרגלי כל אותם מבקרים.
עשרות אנשים עומדים בתור לעמדות האוכל השונות, אנשים דוחפים נדבקים, עוברים, דורכים.
ברחתי משם דיי מהר.

מה רע בלקחת חלק (אפילו עשירית לדעתי) מהכסף ששולם ולהשקיע אותו בהופעות ופעילויות לנוער ?
כרטיסי הופעות בהיכל התרבות בהנחה?, הצגות, אירועים.. יריד היינות שהיה בזמנו.
להקות מתחילות שניגנו מוסיקה חדשה וישנה כאחד.

יום העצמאות, כבודו במקומו מונח.
בתור ילדה ומתבגרת נהנתי באותה הצורה ממופע הזיקוקים מוסיקת רקע ואמן אחד שהיה בא לבקר.
הקטנטנים נהנים מהמתנפחים מהאוכל והצעצועים, המתבגרים היו הולכים להופעת אמן בישפרו (או באמפי עוד לפני שהיה "ישפרו"), וההורים היו נהנים מלשבת בדשא, לשיר לצלילי המנגינה, לקנות משהו קטן לאכול ולצפות בזיקוקים.
השנה, אם רק היית חושב לשבת לרגע על הדשא היית מתחרט במהירות. רוב ההורים עם הילדים הקטנים ברחו נורא מהר מרוב הצפיפות, הילד יכל להיאבד במהירות.

מצטערת אם נשמעתי קטנונית, לא ככה בונים מופע.

אורפי55

New member
חולקת חלקית על דעתך

היה מצויין
וסופ סופ כולם נשארו לראות את הלהקות של העיר - שבכל שנה מופיעים אחרונים ולכן אף אחד לא נשאר לראות...
כמו שהייתי ילדה קטנה ועד היום - ילדים הולכים לאיבוד ולכן מחזיקים אותם חזק חזק (או שמלמדים את מספר הטלפון של ההורים או קובעים מקום מפגש או כותבים את מספר הטלפון של ההורים על היד (כמה שזה נשמע נורא - זה עזר לכמה חברים...)
אנחנו ישבנו על הדשא ולא הרגשנו דוחק ... הכל תלוי איפה את בוחרת לשבת.
בדבר אחד אני מסכימה שצריך לקחת חלק מהסכום להצגות אירועים וכו'.

ש ו פ י ת

New member
ORRRI1 ביג לייק

מסכימה לחלוטין , ברחנו בציק צק
כ10 דקות מתחילת ההופעה נעלמנו רוב ההורים עם הילדים
אפשר להשתמש בכסף בצורה אחרת שתפנה נכון יותר לקהל

למעלה