הופעות

guytellem2

New member
סימני ג'אז 2005, מופע הגמר

סימני ג'אז - התחרות הישראלית להרכבי ג'אז צעירים 2005 דור העתיד של יוצרי ומבצעי ג'אז במופע אנרגטי ורענן 7.4.2005, 20:30, מרכז המוסיקה תל אביב יפו, רח' שארית ישראל 10, יפו (בסמוך לאיצטדיון בלומפילד) כרטיסים במחיר 30 ש"ח להזמנה בטל' 6828393

נאזם

New member
מוסיקאי ג'ז הולנדי הערב

ברדיו הר הצופים 106 FM באזור י-ם או באתר http://msradio.huji.ac.il בשעה 22.00 .בין השאר יהיו הפסנתרן יאספר ואנט הוף, הגיטריסט ג'ס ואן רולר והזמרת דניס ג'אנה לקראת ביקורה בישראל .

SharonsClub

New member
Tiempo-ג'אז לטיני+סטנדאפ: ארז שלם

במוצ"ש הקרוב, 2.4.05, ב:21:00 יופיע בשרונ'ס קומדי קלאב (רח' ששת הימים 55 בכניסה לכפר-סבא) הסטנדאפיסט ארז שלם (מיאיר לפיד ובעל מופע יחיד מעולה) והרכב הג'אז הלטיני Tiempo. בנוסף, קרבות סטנדאפ בזירת Standup & Fight בין 3 מתמודדים מהקאמל וצוותא. מחיר 60 שח. מחיר בהזמנה דרך האתר: 50 שח.

juliafeldman

New member
הופעה ב" ARTEL" של יוליה פלדמן

31/03/05, יום חמישי הקרוב, 22:00, ב-"ARTEL" בירושלים JAZZ,JAZZ, JAZZZZZZZ יוליה פלדמן-שירה עומרי מור- פסנתר חגי בליצקי- קונטרבאס פרטים נוספים באתר- www.julia-feldman.com

|"דורות בג'אז"- בפיוז'ן ת"א, 3/4/05

איריס פורטוגלי – שירה, תופים; עופר פורטוגלי – פסנתר; אהרל'ה קמינסקי - תופים; מתן צ'פניצקי – סקסופון טנור (זוכה תחרות נגן הג'אז של רימון) : גלעד אברו – קונטרבס מפגש מוסיקלי מעניין בין ארבעה דורות של מוסיקאי ג'אז בעלי רקע ועבר משותף, הממחיש את האמירה כי הג'אז חסר גיל. ההרכב נולד באוגוסט 99', ומאז מופיע ברחבי הארץ ומשתבח מהופעה להופעה. במופע, קטעים בסגנונות שונים ומגוונים, בהרכב מיוחד ועיבודים לשתי מערכות תופים. סווינג, בי בופ, סמבות מברזיל, הרבה שירת ג'אז, קטעי סולו לשני מתופפים ועוד. מופע קומוניקטיבי, מעניין ומרתק. מועדון הפיוז'ן ת"א, יום ראשון 3/4/05 פתיחת דלתות ב- 21:00

chameleon trio

New member
"Chameleon Trio" בסינמטק בירושלים

המופע "באמצע" של "Chameleon Trio" יפתח את סדרת המופעים החדשה של מועדון "הטבח השוודי" בביתו החדש בסינמטק ירושלים. המוסיקה שואבת את השפעותיה מהג`אז, העולם הקלאסי המודרני והאוואנגרד לסוגיו. 8/04/05 14:00 סינמטק ירושלים הנגנים: אורה בועזסון: קונטרבס ניתאי לוי: קלרינט וקלרינט בס דביר כץ: חליל צד פרטים נוספים באתר http://chameleon.co.nr

xero1

New member
אריק טרופז בארץ

מישהו יודע איפה הוא עוד מופיע חוץ מבזאפה? (סליחה על ההודעה הנוספת)

xero1

New member
אני לא מבין בזה זה עוזר.

הפסטיבל התקיים כבר. אולי התכוונת שאני אחפש באתר. אני אנסה, תודה.

mr oysterhead

New member
רק בזאפה

ימי שלישי ורביעי (12 ו13 באפריל) שתי הופעות כל יום נדמה לי שאחת בשבע ואחת ב11 כרטיס עולה 140 אם אני זוכר נכון.

shirae

New member
רביעיית טבת סלע, שישי 1/4 קמלוט ת"א

רביעיית טבת סלע ג'אז-Fאנק – חומר מקורי טבת סלע – סקסופונים אדם גורליצקי – קלידים שי חמני – בס מיכאל אבגיל – תופים יום שישי 01/04/05 שעה 22:00 (פתיחת דלתות 21:30) קמלוט תל אביב, רח' שלום עליכם 16 (פינת בן יהודה) טלפון להזמנת כרטיסים: 03-6298666 להורדת קטעי מוסיקה של טבת ולמידע נוסף היכנסו לאתר: www.tevetsela.com

שבלוז

New member
אריק טרופאז מגיע לארץ!

נשלח במקור ע"י mr oysterhead בתאריך 07:56 , 01/03/05 12 ו13 למרץ במועדון הזאפה למי שלא מעודכן יצא דיסק חדש. מומלץ! מומלץ! מומלץ

שבלוז

New member
אני מניח לפי ההודעות האחרונות

שהיו כאן בנושא שהכוונה לאפריל

שבלוז

New member
מצאתי

באתר הרישמי שלו מסומנים הימים הנכונים, מה לעשות שהמפרסמים הישראלים כנראה ראו mar ו mer שזה קיצור ליום בשבוע וחשבו שזה חודש מרץ... בכל מקרה אני לא מסתמך על המפרסמים הישראלים של טרופז בארץ ומי שבאמת רוצה לראות את ההופעה שיבדוק באתר של האמן הכי בטוח והקישור מצורף.

ההופעות

Fourword Quartet: ג'אז וfunk מקורי מומלץ!!!! Art-L 19\4 22:30 כניסה: 30ש"ח עופר פלד- סקסופונים שי מעוז- פסנתר דני עורי- באס רואי אוליאל- תופים

ההופעות

Fourword Quartet: ג'אז וfunk מקורי מומלץ!!!! Art-L 19\4 22:30 כניסה: 30ש"ח עופר פלד- סקסופונים שי מעוז- פסנתר דני עורי- באס רואי אוליאל- תופים

למעלה