הופעות ומסיבות לפאאאאנים

nayabingi

New member
קנגרו - עולים לבירה....

קנגרו מוציאים את אלבום הבכורה ב- 7.12 (עוד שלושה שבועות בערך), ולמען הפצת הבשורה ופירסומא דניסא מקפצים הישר לצוללת-הצהובה ביום חמישי הקרוב, 17.11. קברניטי הצוללת החדשה מתכננים מסיבת רגאיי פרועה אל עומק הלילה, כך שלפני ואחרי ההופעה יתנו בראש dj JAH LOVE, ו- STOP PEWAR SOUND מ ד ו ב ר ב ח ג י ג ה א מ י ת י ת ! ! ! ! יום ה' 17.11.05 צוללת-צהובה, הרכבים 13, ירושלים פתיחת דלתות – 22:30 מחיר – 40 ₪ מכירה מוקדמת – 35 ₪ לפרטים והזמנות – 026794040 במקום יימכר אלבום הבכורה של קנגרו במחיר מוזל (35 ₪).

Boaz Aquino

New member
הראוע של שישי 18.11.05 בארבי ת"א

שלום לכולם בפורום הרגאיי החדש !!! אני לא בועז אלה גיל ראסטה , פשוט בועז לא פה ואין לי את הססמאות להחלפת שםות בינתיים ! מבול של הופעות רגאיי מחו"ל בקרוב : CARLTON LIVINGSTON MATISYAHU LEE PERRY ABA SHANTI מדהים ! בכל אופן יום שישי הזה בבארבי , המסיבה הקבועה , החודשית ,שהיא חגיגת רגאיי עוצמתית ביותר !!! הודעה : שבק מיוזיק וראסטה הפקות מציגים היישר מג'מייקה את הזמר האגדי CARLTON LIVINGSTON ביחד עם SOUL STEREO Feat. FATTA (צרפת ) A-MAR SOUND MY LORD SOUND בארבי ת"א שישי 18.11.05 החל מחצות בהמשך לביקורים ולהופעות הבלתי נשכחות של : Prince Alla , Sylford Walker, Lone Ranger , U.Brown , מגיע כעט אחד הזמרים הטובים של ה-OLD SCHOOL DANCE HALL ! קרלטון נולד במחוז סיינט מרי והגיע לקינגסטון בגיל 12 . מגיל צעיר הוא שר לצד אחיותיו ואימו במקהלות עד שבוקר אחד צפה בחצר אחורית בבוב מארלי והווילרס בחזרות......ב-1978 הוא מקליט באולפני CHANNEL ONE את השיר הקלאסי TALE OF TWO CITIES ומשם ממשיך להקליט על הלייבל של סליי ורובי , TAXI עוד שירים גדולים : Chalice in Hand, Tricks בלייבל האגדי : STUDIO 1 הוא מקליט 40 סינגלים !!! עם JAMMY'S ועם EXTERMINATOR הוא משחרר 3 להיטים : 100 Lb of Collie Weed", "Itch it up Operator" ,"Please Mr. DJ". ב-1998 : יש לו להיט ענק לצידו של Shabba Ranks : Don't Follow Rumours בסה"כ הקליט : 8 אלבומים ועשרות סינגלים ,וגם התבלט בזכות ההפקות שלו. הוא הפיק יותר מ-60 שירים או אלבומים לזמרים בולטים כמו : Dennis Brown , Gregory Isaacs, Sugar Minott ……Lone Ranger, Yellowman, אלבומים : Soweto 1981 - "Trillseekers" Trodding 1982 - "Dynamite" 100LB A Collie Weed 1983 - "Jah Life" Rumours 1984 - "Bebos" Emotions 1994 - "Grapevine" Retrospect 1998 - "Jah Life / Lighthouse" Unforgiven 2000 - "Jamadon Productions" Rumours 2001 inc bonus tracks Tabou1 Retrospect 2002 - "Jah Life Records / Ittayeta Music הוא מגיע היישר מסיבוב הופעות באירופה עם הסאונד #1 בצרפת SOUL STEREO ביחד עם Fatta אתר של קרלטון : http://carltonlivingston.ipowa.com

rudeboy sound

New member
הערב ב"אנונימוס" באשדוד - רודי רן!!

מרודבוי סאונד ינגן, בליין חורפי שניפתח בשבוע שעבר, והולך להיות כל רביעי במקום!! האנונימוס באשדוד זה פאב מגניב שמנגנים שם רק רגאיי, כל השבוע בעצם, והקהל מגוון ביותר - בעיקר אשדודי - ויש הרבה כאלה. עיר עם מסורת גדולה של רגאיי, עוד משנות השמונים כשטוני ריי היה מופיע שם קבוע, ושנות התשעים כשסילברדון (שהוא אשדודי בעצמו) וצ'ולו ודאדי ג'י היו מופיעים שם בכל מיני מועדונים שאני אפילו לא יודע איך הם נקראו (הייתי ילדון עדיין... :) אז האווירה טובה - האנשים טובים - המוזיקה מצויינת - מומלץ ביותר למי שרוצה לקפוץ ולהנות מדאנס משובח ביותר! הערב נפתח כבר ב10 כדי שכל מי שרוצה ללכת מוקדם יוכל לעשות זאת (אמצע שבוע בכל זאת...) הכניסה חינם!!!! בואו בהמונייכם :) פאב ה"אנונימוס", רחוב הבונים 4 אזור התעשייה אשדוד (מול הנאפיס) RAMI GRAMI RUDEBOY SOUND

sivan raby

New member
RUDEBOY ו-A-MAR בדאנס משותף ב24/11

A-MAR ו-RUDEBOY שהם ללא ספק שני הסאונדים הישראלים המוערכים ביותר כיום, הדבר הכי קרוב לג'מייקה, הישראלים הכי חמיםםם, ייפגשו בלילה קריר לדאנס ישראלי אוריג'ינל שורף במיוחד- בארץ הקודש... עם הרבה דאנסהול, רגאיי ושלל ספיישלים, בסים ללא פשרות (תביאו אטמים), אלכוהול זול מאוד והקהל הכי יפה בתל אביב (לא?!)... ב-24/11, יום חמישי (כדי שכולם יוכלו לבוא- דתיים, חיילים, סטודנטים...) החל מ-23:30 ב'לופט 5', רבניצקי 7, קומה 5, ת"א (ליד רח' בן אביגדור, שונצינו). לפרטים הנחות וקושיות: 0544668954 או [email protected] אפשר גם לשלוח SMS/אימייל ולהיכנס לרשימת חברים (מי שעדיין לא עשה זאת). בלס סיון

rotemmania

New member
ההופעה הענקית בהאנגר

אז ככה אנשים... נראה לי שכולם כבר יודעים על הפקת הענק שמתוכננת ב8 לדצמבר בהאנגר שמאד פרופסור וסקרטצ' ייקחו7 בה חלק בין השאר... אז רק רציתי להגיד שמי שצריך כרטיסים מוזלים ב155 וגר באיזור נס ציונה רחובות ראשון והסביבה אני כאן בשבילו =] אז לפרטים 0508937778 רותם בום

yaarasta

New member
LEE PERRY & MAD PROFבהנגר11 8-12

כן כן גבירותי ורבותי!! THE UPSETTER האיש והאגדה, לי "סקראץ'" פרי, חוזר אלינו להופעה אחת קסומה!!!!! מי שהיה לפני 4.5 שנים בהנגר 11 ב-ט-ח לא יפספס את ההופעה הזאת! שחקני החיזוק הנוכחיים: MAD PROFESSOR & EARL16 שהיו פה לפני שנה (למי שזוכר- בווקס) והרכב ההיפ-הופ DE LA SOUL המוכרים בין היתר עם התפתחות ההיפ-הופ בניו-יורק בפרט (וארה"ב בכלל) מאמצע שנות ה-90' ועד היום! DE LA SOUL אחריים על לא מעת להיטים כמו: "i got call", "wanabe baller" (ועוד איזה כמה שאנני זוכר את שמם כרגע ) להנגר 11 הם נוחתים כולם ביום חמישי ה-8/12 החל משעה 22:30!!! שימו לב: כרטיסים במשרדי הכרטיסים עולים 175 ש"ח במכירה מוקדמת!! בקופות הם יעלו 200 ש"ח.....!!!!! לכל מי שמעוניין לרכוש כרטיסים במחיר מוזל של: 155 ש"ח בלבד!!! ניתן ליצור איתי קשר ב- 054-7667489 או לישלוח אלי מייל ל- [email protected] בנוסף, כל מי שרוצה לקחת חלק בדאנס הלא נורמאלי הזה, שיתקשר! BLESSSS שיידי, או מיכל, איך מעבירים הודעות ללוח אירועים??? BLESS -יער

nayabingi

New member
קנגרו - עולים לבירה....

קנגרו מוציאים את אלבום הבכורה ב- 7.12 (עוד שלושה שבועות בערך), ולמען הפצת הבשורה ופירסומא דניסא מקפצים הישר לצוללת-הצהובה ביום חמישי הקרוב, 17.11. קברניטי הצוללת החדשה מתכננים מסיבת רגאיי פרועה אל עומק הלילה, כך שלפני ואחרי ההופעה יתנו בראש dj JAH LOVE, ו- STOP PaWAR SOUND מ ד ו ב ר ב ח ג י ג ה א מ י ת י ת ! ! ! ! יום ה' 17.11.05 צוללת-צהובה, הרכבים 13, ירושלים פתיחת דלתות – 22:30 מחיר – 40 ¤ מכירה מוקדמת – 35 ¤ לפרטים והזמנות – 026794040 במקום יימכר אלבום הבכורה של קנגרו במחיר מוזל (35 ¤).

Mc Shalti

New member
קנגורו??? ירושלים???

יאמאן!!! חבל שאני לא אהיה שמה.. ד"א אחלה אלבום!!!

Dtiup

New member
קודם כל..

תודה רבה על היוזמה שאתה מביא לארץ את כל האמנים הללו.. הרבה כבוד.. דבר שני אישית אני מחכה בקוצר רוח להופעה של לי סקראצ' פרי מאד פרופסור ודה לה סול. פשוט הולך להיות מטורף.. מחכה גם לשאר האמנים כמובן! מה שכן מתתיהו נפל לי על טיול שנתי יש מצב שידחו אותו
? עוד משהו... אני אישית מהצפון.. אם יש לך כח ורצון להרים קצת את הצפון ב פלייבה של הראגיי.. ולהזיז את השכנים המרוקאים פה... אני מוכן לעזור בנוגע לעניין.. הרבה כבוד ותודה שוב.. ONE LOVE

Nechi Nech

New member
יההה!!! שניים משלושת הסאונדים

האהובים עליי! הבעיה היא שאני, לעומת הדתיים, החיילים והסטונדטים - תלמיד בצפר =/

rudeboy sound

New member
זה מתחיל ממש עכשיו - לכל הדרומיים -

והצפוניים גם - אנונימוס אשדוד - דאנס במקום עם רודי רן! אני כבר בדרך.... ואתם? :)

nayabingi

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo59.gif../images/Emo124.gif../images/Emo59.gif|../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יום חמישי...... ירושלים - תתחילו להזיז עכוז ימין שמאל ימין

למעלה