הופעות החודש (+ התארחות)

bleeding guitar

New member
הופעות החודש (+ התארחות) ../images/Emo168.gif

לחיפאים המודאגים, אומנם לא הופעה של ערן, אבל הופעות של ירמי קפלן זה גם שווה ויש אירוח של ערן... 18/7 רביעי ירמי קפלן מופע פותח : דיה רז אורח מיוחד: ערן צור שעה 22:00 מחיר: 60 ₪ אלפנט קריית חיים 21/7 מוצ"ש ערן צור בשעה 21:00 מחיר: 80 ₪ קמלוט הרצליה 099588993 28/7 מוצ"ש ערן צור בשעה 22:00 מחיר: 70 ₪ לבונטין 7 טל' 035605084 וכמובן באוגוסט יש את ההופעה עם קורין אלאל בזאפה

bleeding guitar

New member
אוף תשתקי ../images/Emo168.gif

נכנס בחינם מה את דואגת? [ולא ערן קובע את מחיר ההופעה אגב]

אוחחחח, סוף סוף, קצת נחת ..

אוהבת את ערן באלפנט, טבעי ונינוח הוא מסעיר ומרגש.. חייכת אותי המון, תודה תודה. יווו, איזה כייף הוא ישיר גם שירים של ירמי?

osn

New member
יש עוד אחת

בחיפה - 19.7 ננוצ'קה וערן צור בביט. עכשיו נשאלת השאלה - מה זה הננוצ'קה הזה?

gellerj

New member
מצוין!

ב-13.07 אני בהופעה של ד"ר קספר בסיטיהול, יכול להיות שבוע מעניין.

bleeding guitar

New member
זה ערב כ"כ מעולה ../images/Emo168.gif

והייתי הולכת בכיף אם לא היו מנסים לדפוק עלי קופה כזאת גדולה

לי זה רחוק מדי, בשביל ערב של אמצע שבוע

(תל אביב היא אחרי חדרה, נכון? אוףףף, אפילו לא בשביל ערן צור) אם זה היה יוצא בדיסק הייתי קונה.. אבל זה ישודר בערוץ 24 (+אוחחחחח ) נהדר.

bleeding guitar

New member
אם משדרים ב- 24 מה טוב ../images/Emo168.gif

כל שבוע הם עושים ספשייל עם אותם אומנים ואותם מחירים, 100 ש"ח לכרטיס עם כל האהבה שלי לחלונות הגבוהים זה קצת מוגזם... במקום פשוט אקנה את הגרסה החדשה של הדיסק

nadiva69

New member
ההופעה באלפמט הייתה פיצוץ!!!

נראה כאיתו זה שילוב שלא היה אמור ללכת, אבל זה אחד השילובים המוצלחים ביותר ששמעתי. ערן מת על הפאב הזה ורואים את זה עליו.

מסכימה בהחלט

היתה הופעה מטריפה כביכול הם כל כך שונים באופיים, ירמי וערן אבל ההופעה היתה יותר ממוצלחת פעם ראשונה שלי, בהופעה של ירמי, הרי הלכנו כדי לראות את ערן והנה, בזכותו זכיתי לראות הופעה מהפנטת ירמי מתפרע, נותן אחלה שואו סוחף, משכר אהבתי את העוצמה שלו, את הנתינה פרפורמר גדול. ערן שר שני שירים של ירמי: "מחטט" ו " אני אשתנה" ואת "ערב ב' כסלו" שלו ירמי שר את "המכסה הירוק" ואת "קיץ" בהדרן ערן שר את "לילות של ירח מלא" היה נפלא. (רגע, 75 ש"ח כ"א כדי לשמוע 4 שירים של ערן? אני מטורפת?)

למעלה