הופעה לעבודה של פקידות בית המישפט

jacob561

New member
הופעה לעבודה של פקידות בית המישפט

סחתין על האופנה...איתה אין לי ויכוח...אולם בלתי ניסבלת היא הופעתן של הפקידות [לא כולן] העובדות בין כתלי בתי המישפט [לפחות באיזור מגורי] בקריות.כוונתי היא לאותו מיכנס [גיזרה נמוכה] בו הינך חייב לראות עד כמה ה"פופיק" גדול,קטן,"מאובזר" בכל מיני "קישוטים" בקיצור:גועל נפש. עיני אינה צרה באותן בנות,לבריאות שיהיה להן...אולם לדעתי האישית אין מקום להופעה "אופנתית" כזו, בין כתלי בית המישפט.אשמח לתגובה.

יש לי בשבילך פתרון !

אם לא תציץ לפופיק,לא תראה יותר פופיק! פשוט אל תסתכל,למרות שזה מאד יפה..... ואם קשה לך לעמוד בפיתוי,אז תזרום עם עצמך,סתכל לאן שטוב לך להסתכל, ותחיה כמו בן אדם.....בלי הרבה בעיות.... בוקר טוב.

jacob561

New member
תגובה לעוזי שחף

ההצעה שלך לא רצינית...תשובתך גם לא לענין...ברחוב לראות את אותם "פופיקים" זה משאיר טעם של עוד...כייף לראות את החתיכות שזה ממש יפה להן,להבדיל מאלו שמעוררות גועל נפש. אבל להופיע כך לעבודה ועוד במקום כמו ביהמ"ש...לא ניראה לי. לא שאני כזה שמרן,אבל יש גבול גם לטעם הטוב. חן חן על תגובתך!

אשאל אותך עוד שאלה.

הבנתי ממך שגם אתה סבור שנשים הן משהו יפה! אז למה רק פוסטרים על הקירות? למה לא בנות יפות אמיתיות,עפ פופיק? בבני ברק,האברכים מאד נהנים,כשמגיעה כוסית לרחוב רבי עקיבא! חן חן לך,מראש על תגובתך שבטח תגיע. עוזי.

jacob561

New member
עוזי יקר!

אין שום ספק בדבריך,כל מילה,פנינה! אולם במקום העבודה כמו ביהמ"ש הן דופקות "הופעה" שלא בדיוק מכבדת את המקום...בל תחשוב לרגע שאני דוס או משהו דומה...נהפוך הוא,אני ביכלל לא שונא את מה שאתה אוהב...אך לרגע לא התאים לי מצב הענינים... מעבר לזאת,האם הרגשת את רעידת האדמה? מה חשבת באותו רגע?... ביי בנתיים יעקב

למעלה