הופסקה הנפקת תו חניה לחו"ל...

  • פותח הנושא swfm
  • פורסם בתאריך

swfm

New member
הופסקה הנפקת תו חניה לחו"ל...

הופסקה הנפקת תו חניה לחו"ל החל מיום 15/06/2006. כך מופיע באתר משרד התחבורה (לא ניתן להעתיק קישור ישיר, חפשו "נכה"). סביר להניח שהתו לא "עבד" ומחפשים פתרון טוב יותר (אולי בהסכמי הדדיות עם מדינות). אשמח לעדכן ולהתעדכן בנושא.
 
swfm

ברור שנערך במשרד הרישוי, ימשך מתן האישורים לחו"ל עד שימצא סידור אחר. התשובה מיון חמישי האחרון. מי שצריך אישור, פניה למשרד הרישוי בירושלים. לצערי אין לי עדין מסמך כתוב בנושא. אברר אם ניתן לקבל מסמך כבה היום.
 
מעניין מי נתן את ההוראה???

כל זמן שמשרד הרישוי ממשיך להנפיק תגי חניה משולש לרכב, משרד התחבורה עומד מאחוריהם ולאף אחד אין זכות לאסור עלינו לחנות במקום שמוקצה לבעלי מגבלה. מציעה לפנות למבקר העירייה או המדינה? הגיע זמן שיעשה סדר נבון בנושא כאוב זה. כל רשות שעושה דין לעצמה? מי שעבר וועדה רפואית באמצעות משרד הבריאות והמל"ל זכאי לתג! מה דעתבם?
 

swfm

New member
אין קשר.

מה שמופיע בגוף ההודעה שלך לא קשור לתו בינלאומי. כנראה שהיו נכים שהתלוננו במשרד התחבורה על תקלות בחו"ל עם התו הבינלאומי ולכן החליטו להקפיא את הסידור עד שיימצא הסדר טוב יותר. אפשר לפנות להנהלת אגף הרישוי או לגורם בכיר אחר במשרד התחבורה כדי לברר מה קורה עם זה. אני לא התלהבתי מהתו הזה (מסיבות בטחוניות ואחרות).
 
למעלה