הוספת נסיעות בקו 279 של דן

מצב
הנושא נעול.

hai001

New member

החל מיום ראשון ה01.12.13 התווספו לקו 279 נסיעות האווטובוס האחרון ממסוף הטייסים יהיה 17:45 במקום 16:45

האוטובוס האחרון מקלצקין יהיה 19:00 במקום 18:00.

orchilit

New member
מקווה שזה נכון, כי הלוז של 45 בדצמבר קצת המממ

החל מיום ראשון ה01.12.13 התווספו לקו 279 נסיעות האווטובוס האחרון ממסוף הטייסים יהיה 17:45 במקום 16:45

לא נראה לי הגיוני בלשון המעטה....

וכבר ראינו מה קרה לתדירות הרבה קווים באמצע החופשה הגדולה בגלל פאשלה באתר דן....

droriko

New member
לפי כל קו הוא צודק

לא נראה לי הגיוני בלשון המעטה....

וכבר ראינו מה קרה לתדירות הרבה קווים באמצע החופשה הגדולה בגלל פאשלה באתר דן....
לפי כל קו הוא צודק
אגב החופשה* אם חשקה נפשך לנסוע עם 63 למרכז תל אביב אז תשמח לשמוע שהכניסו לשם הרבה מפרקיות בחג(בעיקר בגלל כל הילדודס שנוסעים "לעשות שיגועים בסנטר")

*לא מבין למה לעזזל קוראים לזה חופשה אם אני עדיין עובד, ועוד שולחים אותי לעשות ספירות בחיפה,שרק הנסיעות הלוך חזור זה כמו יום עבודה רגיל שלי.

droriko

New member
חבל רק

לפי כל קו הוא צודק
אגב החופשה* אם חשקה נפשך לנסוע עם 63 למרכז תל אביב אז תשמח לשמוע שהכניסו לשם הרבה מפרקיות בחג(בעיקר בגלל כל הילדודס שנוסעים "לעשות שיגועים בסנטר")

*לא מבין למה לעזזל קוראים לזה חופשה אם אני עדיין עובד, ועוד שולחים אותי לעשות ספירות בחיפה,שרק הנסיעות הלוך חזור זה כמו יום עבודה רגיל שלי.
חבל רק
שהם לא יצליחו להתאפק עם השיגועים לסנטר ויתחיל אותם כבר באוטובוס

orchilit

New member
גם אני אוהב ספורט אקסטרים אבל אתה הגזמת!

לפי כל קו הוא צודק

גם אני אוהב ספורט אקסטרים אבל אתה הגזמת!
אני מעדיף לקפוץ באנג'י מלנסוע עם 63 בחופשות לימודים (או בכלל!).
אבל כן, שמתי לב שבחופשות מתגברים את 63 עם מפרקיות .

hai001

New member
כנראה שיש באג באתר של דן

כנראה שיש באג באתר של דן
לא רק לקו 45 אלא גם לקו 14 מכיוון מסוף כרמלית לשכונת בבלי החל מ09:15 בבוקר אוטובוס כל 5 דקות שזה לא נראה בכלל הגיוני

אוהד11

New member
, ולגבי 45, ראיתי תדירות של כל 30 דקות

כנראה שיש באג באתר של דן
לא רק לקו 45 אלא גם לקו 14 מכיוון מסוף כרמלית לשכונת בבלי החל מ09:15 בבוקר אוטובוס כל 5 דקות שזה לא נראה בכלל הגיוני
, ולגבי 45, ראיתי תדירות של כל 30 דקות

אורי404

New member
ולגבי צמצום נסיעות בחנוכה

בחנוכה התדירות כל 30 דקות
בימים אחרים, לרב התדירות כל 20 דקות.
מילא, שמשנים את לוחות הזמנים של הקווים השונים, במהלך חנוכה ובמועדים שונים.
אבל הדברים צריכים להיות בולטים יותר. הודעה מוקדמת באתר האינטרנט (ייתכן, שהייתה. אבל לא בטוח לגמרי) והודעות בולטות בתחנות האוטובוסים ופרסומים בערוצי התקשורת על שינוי בלוח הזמנים ופירוט של לוח הזמנים המפורט.
איליה הראה, שיש מדינות, שבהן ההודעות הן חודשים לפני על שינוי לוח הזמנים. חנוכה ומועדים אחרים אלה מועדים צפויים ולא דברים, שנפלו בהפתעה. לכן מוטב הודעות מוקדמות ומפורטות.

hai001

New member
מסכים איתך

מילא, שמשנים את לוחות הזמנים של הקווים השונים, במהלך חנוכה ובמועדים שונים.
אבל הדברים צריכים להיות בולטים יותר. הודעה מוקדמת באתר האינטרנט (ייתכן, שהייתה. אבל לא בטוח לגמרי) והודעות בולטות בתחנות האוטובוסים ופרסומים בערוצי התקשורת על שינוי בלוח הזמנים ופירוט של לוח הזמנים המפורט.
איליה הראה, שיש מדינות, שבהן ההודעות הן חודשים לפני על שינוי לוח הזמנים. חנוכה ומועדים אחרים אלה מועדים צפויים ולא דברים, שנפלו בהפתעה. לכן מוטב הודעות מוקדמות ומפורטות.
מסכים איתך

mister K

New member
אכן זה באג

כנראה שיש באג באתר של דן
אכן זה באג
ולצערי בשבוע הקרוב קוצצו תדירויות בהרבה קווים בתירוץ של חנוכה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה