הוספת מגבר למערכת קיימת

gazit1

New member
הוספת מגבר למערכת קיימת

הבנתי שההמלצה של הפורום היא מגבר נפרד לסטריאו. כיום יש לי רסיבר קנווד KRF-V7771D וסט רמקולים של ELAC , ה-DVD של טושיבה SD-1200. שאלתי היא-אני מעונין לשמוע מוזיקה בכל הערוצים ולא רק בסטריאו האם האפשרות היחידה היא PL2 או יש אפשרויות נוספות? אם אין אפשרות וההמלצה היא לשמוע מוזיקה בסטריאו בלבד דרך מגבר נפרד, על איזה מגבר הייתם ממליצים בתקציב של 2000 ש"ח? תודה, יובל

gazit1

New member
מה צריך לעשות על מנת לקבל קצת ...

התייחסות? זאת פעם שניה שאני שואל את אותה שאלה, ו- נאדה, גורנישט, כלום. אז אולי תשנו את שם הפורום ל: "הפורום לכאלה שמפנטזים על מערכות ב100000 ש"ח"

eyalpor

New member
אין הרבה אפשרויות -

מבחינת מכשירים חדשים עד 2000 ה - CAMBRIDGE הוא האפשרות היחידה - אולי יש איזה NAD בסיסי באותו אזור מחיר - וזהוא. מוזיקה שומעים בסטריאו - נקודה. כל הפטנטים האחרים זה כמו כפתורי הטרבל והבאס או האיקוולייזרים עתירי האורות - בזבוז זמן, בזבוז כסף ותוצאה בלתי טבעית שמתחילה לעצבן אחרי 10 דקות..

soundi1

New member
מוזיקה שומעים בסטריאו - נקודה????

איפה זה כתוב? בעשרת הדברות? אני מציע לך לשמוע את Blue Man Group ואת הסימפוניה ה-2 של מאהלר(זובין מהטה/הפיל´ הישראלית) שניהם ב- dvd-audio שניהם עדיפים בהרבה ב- Surround בקיצור אין חוקיות, זה תלוי בסוג המוסיקה.

אלכסי

New member
מסכים עם כל מילה

רק כתוספת קטנה יש לי בבית הדמיה שנקראת סירקל סראונד שמכשיר בברירת מחדל עומד עליו ואני שומעה רק כך

soundi1

New member
סירקל סראונד?

לא מכיר. ספר קצת על המדיום הזה. תן קישור אם יש לך.

רומן ט

New member
Circle זה

פורמט שהופך 2 ערוצים ל-5 (כמו DPL2). שייך ונמצא במכשירי הפרה של Theta (קזנובה וקזבלנקה). תקנו אותי אם אני טועה

אלכסי

New member
בלי טכניקה

משהו דומה לNEO6 שיש בדנון 3801 או DPL2 של דנונים אחרים אצלי זה סירקל סראונד מה שזה עושה בפועל לוקח מקדמיים חלקים ומעתיק את זה לאחוריים וסנטר לא יודעה איך הוא עושה את זה אבל אני מאוד נהנה מהתוצאה יש מרכוז מצד אחד ונפח מצד שני כל זה בלי לפגועה בקדמיים התוצאה ארגז צליל כשעדיין הקדמיים דומיננטיים, בגלל זה יש פחות חשיבות למיקום ישיבה כמובן שצריך תאימות רמקולים אחרת יוצא ברדק, הכוונה לאבד מקור הצליל ואם רמקולים לא תואמים יוצא ההפך מקבלים תוספת מקורות ושומעים את זה. אולי יש את זה במכשירים אחרים, אני פגשתי את זה רק בTHETA

למעלה