הוספת זכרון לנייד IBM

Beetlejuice68

New member
הוספת זכרון לנייד IBM

יש לי מחשב נייד של IBM מדגם R60E בהחלט מחשב מעולה אבל.. אני רוצה לשדרג את הזכרון שלו. כיום יש לו 512 ואני רוצה לנצל את מלוא הקיבולת ל2GB. אני לא רוצה לעשות אתזה לבד כי זה לא מחשב ביתי רגיל ואני לא רוצה לפרק או לעשות נזק למחשב. לכן אני רוצה לקחת את המחשב למעבדה ושהם יהיו אחראים להחלפה. האם ממליצים לעשות זאת בLENOVO או שכל חנות מחשבים יכולה לספק את הסחורה. תודה

ali052

New member
תברר מחירים בלנובו. אח``כ תעשה

השוואה בין KSP.‎ . בלנובו המחיר כולל העבודה. בK.S.P יש אופציה להרכבה בתשלום נוסף. שים /tapuzforum/images/emo23.gif אתה יכול לקנות בכל חנות ולא רק בחנות הנ``ל.

81726354

New member
ביצעתי זאת על מחשב זה לפני יומים

לא מומלץ לעשות בכל חנות כי מסובך קצת להגיע לזיכרון. מיקומו במחשב זה אינו סטנדרטי, אם יש לך ידיים טובות יתכן ועדיף שתעשה זאת בעצמך. אני רכשתי זיכרון של סמסונג ddr2 במהירות 667 (שנים של גי'גה) ואכן יש שיפור במהירות העליה ועוד. יש לפתוח מאחור את הברגים בהם מופיעים 3 הסימנים, הזיכרון עצמו נמצא בחלק הקדמי (תחת המקום שמניחים את כף היד בשימוש במקלדת) היינו תחת החלק הרחב שלפני מקשי המקלדת. אין צורך לפרק את המקלדת רק להרים את שני קווי הפלסטיק מימין ומששמאל בקצה ואז ניתן לפתות את החלק הגדול (החלק שעליו מופיעים מותג הIBM וכפתורי סמן העכבר) על יד כפתורי סמן העכבר ( השלשה השחורים) ישנו חלק מתכתי "זכור את צורת הישיבה שלו" . ושם נמצא הזיכרון בהצלחה

למעלה