הוספתי תגובה בדף 3 להודעה לגבי...

מצב
הנושא נעול.

david80

Member

הקומתיים בארץ ובחו"ל!!!

אופניים בקומותיים

הקומתיים בארץ ובחו"ל!!!
אופניים בקומותיים
קודם כל, הרשו לי להמליץ בחום על הקישור הזה (במיוחד לאוהבי הקומותיים בעלי האינטרנט המהיר) (בשביל לראות את זה כמו שצריך, יש להסכים לאזהרת האבטחה שקופצת כשנכנסים לדפים הפרטניים של כל אחד מהקרונות). ולגבי סוגיית האופניים ברכבת, אחזור בתמצות על דברי הקודמים בנושא: למרות שאני באופן עקרוני בעד עידוד תחבורה נקייה (כמו אופניים), אני חייב להמשיך ולהזכיר לחברי הפורום כמה בעייתי הוא המצב ברכבת ישראל כיום מבחינת התמודדות עם כמויות הנוסעים בשעות השיא, ומה היא העלות הדרושה לשם הפיכת התחנות (במיוחד הגדולות והעמוסות) לנגישות לאופניים. האם באמת לא כדאי למקד, בשלב הזה, את המשאבים המעטים הפנויים בעידוד המעבר מהמכונית לרכבת על פני מרחקים ארוכים מאשר מהמכונית לאופניים במרחקים הקצרים, בהם ניתן גם לשפר את התחבורה הציבורית? ובכלל, האם לא ניתן להסתפק בינתיים בשירות השכרת אופניים ושמירת אופניים פרטיים בתחנות הרלוונטיות, כדוגמת שירות השכרת הקטנועים שהיה בעבר (האם הוא עדיין קיים?) בתחנת תל-אביב מרכז. ההשקעה הדרושה היא בוודאי מועטה יותר, בעוד התועלת היא כמעט זהה, לדעתי (כן, אני יודע שיותר כיף לרכב על האופניים האישיים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה