הוספתי מידע על עורות.

• פותח הנושא NiGa
  • פורסם בתאריך

NiGa

New member
הוספתי מידע על עורות.../images/Emo42.gif../images/Emo176.gif../images/Emo79.gif

נא להסתכל ולתקן אותי אם אני לא מדוייק... חוצמזה, תעזרו לי במקומות שניתן ללמוד בהם תופים. בתי"ס, מורים פרטיים וכד´... תשאירו טלפון ואיזור של המקום. מידע על מערכות למתחילים גם נחוץ. מה העלויות של איזה דגמים? איזה סטים של מצילות למתחילים יש? עלויות חברות דגמים וכו´... ובנוסף, למישהו בא לעצב את זה יפה?...

NiGa

New member
הקפצה. כנסו בבקשה כדי לבדוק

אותי!!!!!! ובנוסף תסתכלו בהודעת השורש, יש שם בקשות למידע נחוץ

NiGa

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

HALLO???? תיכנסו ותביאו לי תגובות כבר! אני בודד....

Mother Man

New member
בקשר למורים כנס למיוזישיאנס

למורים פרטיים שם יש שם רשימה ארוכה של מורים לכל הארץ.

NiGa

New member
למי שלא שם לב, המדריך אמור להיות

רפלקשן של הניסיון של החבר´ה פה... במילים אחרות: אני לא רוצה רשימה של 10 מורים מאזור המרכז (03) עם אימיילים... אני רוצה שאתם תמליצו! מנסיונכם, מידיעתם, מחברים לא יודע מה...

NiGa

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo26.gif כתובת חדשה!

מעכשיו, תוכלו להכנס לאתר דרך הכתובת: http://niga.vze.com/ הסיבה היא שהאיי פי שלי מדי פעם משתנה, אז במקום שהכתובת תשתנה כל הזמן, אני פשוט אשנה את זה בשבילכם... אז יאללה להכנס בהמוניכם!

NiGa

New member
לדניאל: תוסיף את זה ללינקים למעלה

שמשתנים כל הזמן... רק תעשה שיהיה לינק, מדריך, לינק 2, מדריך, לינק 3, מדריך... :)

Mother Man

New member
טוב אז אני נותן המלצה על מורה

אבי דיאמונד - מורה סופר פגז פצצה של הלייף!!!!! בעל תארים בין לאומיים. למד בm i london וזכה ללמד שם גם, לימד מעל כ 1000 תלמידים ובכך זכה להעביר את הידע שלו לדור הבא. הקשר שלו עם התלמידים חם ואוהב ממש אחלה של בנאדם בונבונאז´! שולט בכל הסגנונות! פיוז´ין ג´אז רוק וכל סוגי המטאל דגש על דאבל בייס. 054381630 מחיר שיעור רגיל - 50 דקות - 120 ש´´ח מחיר שיעור כפול - שעה ו40 דקות 200 ש´´ח

Kodak997

New member
אוקיי גם אני אנצל את ההזדמנות

ואמליץ על הקונסרבטוריון של רמת השרון. נמצא בבניין של תיכון אלון. אני לומד שם אצל דני בנדיקט - מורה ענק ואיש נחמד, למד בברקלי, מומחה בג´אז אבל מלמד את כל הסגנונות (אפילו פתח קורס מקצועי לתיפוף ברזילאי). הוא שם דגש ענק על הסאונד אבל לא מוותר על טכניקה. בנאדם נחמד ומהנה. יש שם עוד מורה מצויין - שי, אני לא יודע את השם משפחה. המחיר: 370 לחודש (כל חודש ארבעה שיעורים של 45 דקות). הקונס´ גם מסדר הרכבים וסדנאות כלי הקשה כמובן בחינם ככה שאתה לא בא רק לשיעור... הטל´ של הקונסרבטוריון: 03-5407580

למעלה